مسابقات بین المللی والیبال ساحلی کیش

imagejpeg_2 imagejpeg_3

مسابقات بین المللی والیبال ساحلی کیش از تاریخ ۱۵ الی ۱۹ فوریه در کیش برگزار گردید. این مسابقات از این نظر حائز اهمیت بود که قهرمان برای مسابقات المپیک برزیل انتخاب میشد.در این مسابقات تعداد ۵۶ تیم از کشورهای مختلف جهان شرکت کرده بودند. از جمله دو تیم از کانادا با مربیگری ناصر پیشوا پا در این مسابقات نهاده بودند .در مسابقات نخست کانادا با استونی که از تیم های قدر اروپایی است، قرار گرفت که دیداری سخت بود و در پایان ۲ بر ۱ به نفع کانادا پایان یافت.

در بازی بعد با تیمی از ترکیه رو در رو گردید که هیجان زیادی داشت. این باری در نهایت ۲ بر ۱ به نفع ترکیه خاتمه یافت که منجر شد تیم کانادا از دور مسابقات حذف گردد. در دوره بعد تیم دیگر کانادا با تیمی از اتریش روبرو شد که در دو ست متوالی ۲ بر ۱ به نفع کانادا خاتمه یافت. دیدار بعد با استرالیا را نیز با نتیجه ۲ بر ۱ از پیش رو برداشت. در دیدار چهارم در مقابل تیمی از ایتالیا قرار گرفت که باری بسیار سختی بود و در نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسید و سپس در دیدار بعدی با لهستان روبرو شد که آنهم با نتیجه ۲ بر ۱ تمام گردید.

این تیم برای رسیدن به فینال بار دیگر با تیمی از لهستان مبارزه کرد. بازی بسیار نفس گیری بود که این دیدار ۲ بر ۱ به نفع لهستان خاتمه یافت . در روز پایان ۱۹ فوریه با دیداری از روسیه و قطر برای قهرمانی مبارزه کردند که تیم قطر با استفاده کردن بازیکنان برزیلی و سنگالی به مقام قهرمانی دست یافت. تیم کانادا رتبه پنجم این مسابقات را بدست آورد و تیم دیگر به رتبه ۱۷ قناعت کرد.

 

Print Friendly