بیمه درمانی و دندانی مکمل عالی برای شرکتها و Business های کوچک

با سلام و آرزوی اوقاتی خوب برای شما دراین هفته قصد دارم راجع به بیمه  هایی صحبت کنم که اختصاصی برای شرکتهای کوچک وبا پرسنل کم بوجود آمده است. این پوشش هزینه های بیمه مکمل Health ، بیمه های دندان و بیمه های دارویی را به افراد کارمند شاغل آن شرکت میپردازد.
همانطور که واقف هستید بیمه Ohip که بیمه خدمات درمانی دولت است هزینه دکتر و بیمارستان شمارا میپردازد ولی درعین حال بسیاری از مخارج شمارا پرداخت نمیکند اگر شما بدلیل آسیب مجبور به استفاده از فیزیوتراپی شوید یا آنکه دنبال عینک بگردید یا احتیاج به ماساژ تراپی پیدا کنید هیچکدام از این هزینه هارا Ohip نمیپردازد. اگر به خارج از کانادا مسافرات کنید ودر نقطه ای از امریکا احتیاج به مراقبت پیدا کنید Ohip مقدار بسیار ناچیزی از هزینه های شمارا میپردازد. در داخل کانادا هم با کم شدن مرتب بودجه های مربوط به Health Care تقریبا هرروز ازدامنه و خدمات Ohip می میشود. بیمه مکمل درمانی تمام این هزینه هارا برای شما میپردازد.
اما دراین هفته بیمه جدیدی برای شرکتهای کوچک عرضه شد که امکان این را میدهد که تنها با ۳ نفر پرسنل بتوانید برای شرکت و Business خود بیمه درمانی کاملی تهیه کنید. اگرشما صاحب مطب دندانپزشکی ، دفتر وکالت ویا فروشگاه هستید وغیر ازخودتان دونفر دیگر درآنجا برای شما کار میکنند شما میتوانید از این بیمه ویژه استفاده ببرید. اما مزیت اصلی این بیمه چیست؟ اولین فایده آن گروه کوچک است. شما غیر از خودتان تنها به دونفر احتیاج دارید بنابراین حتی برای شرکتهای سه نفره قابل استفاده است. مزیت دوم آن است که تمام افراد در شرکت شما بدون سوالات پزشکی میتوانند این بیمه را داشته باشند. اجازه بدهید توضیح دهم. برای گرفتن هربیمه ای شرکتهای بیمه یکسری سوالات پزشکی از شما میکنند وبعد از بررسی جوابهای شما به شما بیمه را ارائه میدهند. اگر مشکلات پزشکی شما زیاد باشد و یا آنکه داروهای مختلفی را در هرحال مصرف میکنید شرکت بیمه به شما بیمه نخواهد داد. دربیمه های گروهی سه نفره شرکت سوالات پزشکی از شما نمیکند وبیمه در ظرف چند روز برای شما و کارمندان شما اماده خواهد شد.
این امکان بسیار خوبی را برای صاحبان مشاغل کوچکتر فراهم میکند.از یکسو هزینه هایی که بابت بیمه میپردازند قابل کسر کردن از مالیات شماست از سوی دیگر اگر شما یا کارمندان شما بدلیل مسایل پزشکی یا دارویی نمیتوانند بیمه تهیه کنند با کمک این بیمه بطور اتوماتیک میتوانند بیمه خوبی داشته باشند بدون آنکه نگران رد شدن باشند.
برای مقایسه اکثر شرکتهای بیمه فقط بیمه گروهی رابرای شرکتهای با حداقل ۵ نفر عرضه میکنند.
امکانات بیمه ای در کانادا مرتبا درحال تغییر و بهتر شدن است.
برای اطلاع بیشتر از آخرین پوشش های بیمه ای و امکانات بیمه با مناسب ترین قیمتها با من به شماره ۸۵۸۷-۴۱۸-۴۱۶ تماس بگیرید.

هفته شما خوش

image_pdfimage_print
Print Friendly