فاز جدید کراس‌تاون به زودی افتتاح می‌شود

مکانی رویایی برای زندگی در تورنتو:
منطقه لیساید در تقاطع خیابان‌های اگلینتون و دان میلز به یکی از محبوب‌ترین مناطق برای خریداران خانه در تورنتو تبدیل شده است. شرکت سازنده‌ی معتبر Aspen Ridge در حال ساخت بزرگترین مجتمع برنامه‌ریزی‌شده‌ در کلان‌شهر تورنتو است. این مجتمع با وسعت ۶۰ هکتار، به بزرگترین سیستم پارک‌های GTA و ایستگاه حمل و نقل جدید دان میلز که درست روبروی شما قرار دارد، متصل می‌شود. کراس‌تاون مکانی برای زندگی، کار، تفریح و پیشرفت شماست.
خانه-های-شهری-با-مالکیت-کامل-در-تورنتو-مکانی-رویایی

مجموعه‌ای با برنامه‌ریزی دقیق
کراس‌تاون تنها یک منطقه‌ی مسکونی نیست، بلکه یک جامعه‌ی پرجنب و جوش و با طراحی دقیق است که در آن، تمام جنبه‌های زندگی به طور یکپارچه با هم ادغام شده‌‌اند. این فضا به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی و طراحی شده که در آن، آسایش، راحتی و ارتباط با هم معنا پیدا می‌کنند. انتخاب خرید در کراس‌تاون به معنای پذیرفتن سبک زندگی‌ای است که در آن، هر آنچه نیاز دارید به راحتی در دسترس شماست. از لحظه‌ای که از خانه‌ی خود خارج می‌شوید، به محله‌ی پر جنب و جوش لیساید با فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و فضاهای سبز می‌رسید. علاوه بر این، مکان‌های دیدنی فراوانی مانند موزه آقاخان، پارک سانی‌بروک، مسیر بی‌ویو و مرکز علوم انتاریو تنها چند دقیقه با شما فاصله دارند. کراس‌تاون، بستر ایده‌آلی برای هر لحظه‌‌ی زندگی شما فراهم می‌کند. اینجا فراتر از یک محله است - اینجا یک جامعه است.

معرفی فاز جدید: خانه‌های شهری تورنتو در کراس‌تاون
پروژه جدید شهرک خانه‌های تورنتو در کراس‌تاون، جدیدترین پروژه شرکت سازنده Aspen Ridge Homes در این منطقه است. این مجموعه‌های اختصاصیِ خانه‌های ۳ طبقه با مالکیت کامل، در حال حاضر قابل بازدید مقدماتی بوده و فضایی وسیع با قابلیت‌های گوناگونی را ارائه می‌دهد. هر خانه دسترسی اختصاصی به فضای باز، گاراژهای مجزا یا متصل و بیسمنت برای امکانات بیشتر را شامل می‌شود. کلکسیون "خانه‌های شهری حیاط‌دار" با داشتن انتخاب‌هایی از پلان‌های مختلف به وسعت ۱۵۰۰ تا بیش از ۲۰۰۰ فوت مربع، یک گاراژ اختصاصیِ مستقل را در خود جای داده است که از حیاطِ پشت خانه‌ به راحتی قابل دسترسی است. (حیوانات خانگی‌تان هم آن را دوست خواهند داشت!). همچنین، مجموعه "روف‌تاپ" دارای یک گاراژ متصل مناسب با دسترسی آسان و امن و یک تراسِ روی بام جذاب است. علاوه‌ بر این، پلان‌های طبقاتی خاص، امکان داشتن یک اتاق کار دنج در طبقه‌ی همکف را ارائه می‌دهند تا متناسب با سبک زندگیتان از آن بهره‌مند شوید. از داشتنِ یک آسانسوربرای تردد بدون زحمت بین طبقات غافل نشوید!
خانه-های-شهری-با-مالکیت-کامل-در-تورنتو-فاز-جدید

دسترسی بی‌نظیر
ایستگاه مترو جدید مرکز علوم انتاریو با دسترسی مستقیم زیرزمینی، کراس‌تاون را به رویایی برای رفت و آمد آسان تبدیل کرده است. علاوه براین، با تکمیل خط راه‌آهن شهری (LRT) اگلینتون کراس‌تاون، رفت و آمد در تورنتو برای افراد بسیار راحت‌تر و آسان‌تر خواهد شد. شما به سادگی و درعرض چند دقیقه از خانه به مقصد می‌رسید!
خانه-های-شهری-با-مالکیت-کامل-در-تورنتو-دسترسی-بی‌نظیر

مجموعه‌ای متخصص با سال‌ها تجربه
کراس‌تاون، چشم‌انداز شرکت سازنده Aspen Ridge است. این شرکت با بیش از ۳۰ سال سابقه، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های زیرساخت مجتمع‌های کاملاً یکپارچه در کانادا به شمار می‌رود. گروه شرکت‌های پشتیبان Aspen Ridge، از خرید زمین تا برنامه‌ریزی، خدمات‌رسانی، طراحی و ساخت، برنامه‌ریزی دقیق، طراحی نوآورانه، ساخت و ساز سبز، توجه به کیفیت اجرا، و مهمتر از همه متعهد به مشتری، همواره در کنار شماست و با اشتیاق به ایجاد مکان‌هایی بهتر برای زندگی تمام افراد جامعه پرداخته و مفهوم جدیدی از زندگی در تورنتو را تعریف و ترسیم می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه فوق‌العاده، به وب‌سایت زیر مراجعه فرمایید:

REGISTER AT CROSSTOWNCOMMUNITY.CA/TOWNS

Date: Monday, April 15, 2024 - 21:00

Share this with: ارسال این مطلب به