شما امروز خود را در برابر این بیماری‌ها بیمه می‌کنید و هر ماهه مبلغی را به شرکت بیمه ‌می‌پردازید که متعلق به شماست، پس از 25 سال تمامی مبالغی که در نزد شرکت بیمه پس‌انداز کرده‌اید به شما برخواهد گشت بدون کم و کاست. در طول این 25 سال، اگر دچار هر نوع بیماری حاد شوید، شرکت بیمه به شما حداقل معادل 25 هزار دلار نقدا پرداخت خواهد کرد
با سلام حضور هموطنان عزیز، امروز می‌خواهم مختصری راجع به آمار با شما صحبتی داشته باشم. آیا در بین دوستان، آشنایان یا کسانیکه می‌شناسید، افرادی را با یک بیماری حاد سراغ دارید؟ شرایط زندگی و خانواده‌ای آنها حالا چگونه است و بیماری چقدر در وضعیت همسر و فرزندان آنها تاثیر داشته است؟
اگر تصور می‌کنید که بیماری برای دیگران است و به قول معرووف برای ما اتفاق نمی‌افتد، بد نیست نگاهی به آخرین آمار داشته باشیم.
1- یک نفر از هر سه نفر در کانادا را در طول زندگی خود دچار یکی از انواع سرطان می‌شوند. در مردان بیشتر از همه سرطان پروستات و ریه، و در خانم‌ها سرطان سینه و رحم شایع است. به دلیل پیشرفت‌های پزشکی 70% افراد مبتلا به سرطان، زنده می‌‌مانند.
2- مطابق آمار بیمارستان‌ها در سال قبل بیش از 75 هزار مورد سکته قلبی در کانادا اتفاق افتاده است؛ و 60 هزار نفر پس از سکته زنده ‌می‌مانند.
3- از هر 4 کانادایی یک نفر دچار سکته مغزی می‌شود و 75% افرادی که دچار سکته مغزی می‌شوند زنده می‌مانند.
4- در کانادا بیشتر از یک میلیون نفر مبتلا به بیماری فراموشی پیری (آلزایمر) وجود دارند.
خطر در کمین است. اگر آمار فوق را جمع بزنید، به یک واقعیت جدی می‌رسید: شانس این‌که فردی دچار یکی از بیماری‌های فوق یعنی یکی از انواع سرطان‌‌ها، سکته مغزی و یا آلزایمر شود، بیشتر از 50% است، یعنی از هر دو نفر که می‌شناسید، یک نفر دچار یکی از این بیماری‌ها خواهد شد و پس از ابتلا به بیماری زنده خواهد ماند.
اگر شما تا به حال به این مسئله فکر کرده باشید، برای شما خبر خوبی دارم: شما می‌توانید خود را کاملا محافظت کنید بدون آنکه هزینه زیادی از جیب خود بپردازید. آیا حاضرید پول خود را پس‌‌انداز کنید و در عین حال خود را برابر این بیماری محافظت نمایید؟
بیمه‌ها و پوشش‌های بیمه در کانادا هر روز بهتر و بهتر می‌شوند و شما می‌توانید به هر دو هدف خود برسید: هم آنکه پس‌انداز برای فردای خود داشته باشید و هم آنکه بدون پرداخت هزینه اضافی خود را در برابر این بیماری‌ها بیمه کنید.
این پوشش‌ها به این صورت عمل می‌کنند:
شما امروز خود را در برابر این بیماری‌ها بیمه می‌کنید و هر ماهه مبلغی را به شرکت بیمه ‌می‌پردازید که متعلق به شماست، پس از 25 سال تمامی مبالغی که در نزد شرکت بیمه پس‌انداز کرده‌اید به شما برخواهد گشت بدون کم و کاست. در طول این 25 سال، اگر دچار هر نوع بیماری حاد شوید، شرکت بیمه به شما حداقل معادل 25 هزار دلار نقدا پرداخت خواهد کرد.
از سوی دیگر همانطوریکه گفتم اگر سالم بودید، تمامی این سپرده‌ها را در پایان این مدت دریافت می‌کنید.
مثالی می‌زنم. آقایی 40 ساله که در خانواده‌‌ی خود شاهد سرطان پدرش بوده، حالا نگران است و می‌خواهد خود را محافظت کند. او می‌داند که شانس زیادی برای ابتلا به سرطان دارد. بنابراین برای تهیه این پوشش اقدام می‌کند. او همه ماهه 47 دلار نزد شرکت بیمه، پس‌انداز می‌کند. پس از 25 سال و در سن 65 سالگی او می‌تواند تمام سپرده‌های خود را از شرکت بیمه تقاضا کند. شرکت بیمه برای او یک چک به مبلغ 125,14 خواهد فرستاد که معادل کل سپرده‌های او در  این مدت است. از طرف دیگر در صورتیکه در طول این مدت این آقا بیمار شود، شرکت بیمه معادل 25 هزار دلار به او نقدا پرداخت خواهد کرد.
به نظر من این یکی از بهترین امکانات برای افرادی است که می‌خواهند برعلیه این بیماری‌ها خود را محافظت نمایند. شما می‌توانید مبلغ پوشش خود را زیادتر کنید و مثلا معادل 50 هزار یا 100 هزار دلار خود را بیمه کنید.
همانطور که گفتم نکته جالب آنست که تمام سپرده‌های شما بطور کامل در پایان مدت به شما برگردانیده خواهد شد.
هدف ارائه بهترین و مناسب‌ترین پوشش‌ها به جامعه ایرانی است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با من تماس بگیرید.
Date: Wednesday, September 27, 2017 - 20:00

Share this with: ارسال این مطلب به