ممکن است شما بخواهید یک بازی کامپیوتری جدید بسازید یا یک رسانه دیجیتالی چند رسانه ای جدید را روانه بازار کنید. یا اینکه کانال تلوزیونی خود را بصورت رایگان در تمام دنیا به نمایش بگذارید ... همه این موارد گزینه هایی هستند که میتوانند زندگی شما را تغییر دهند
عرض سلام و خسته نباشید خدمت یکایک شما عزیزان. زندگی در شهر و دیار غربت مشکلات خودش را دارد و از همه بدتر زمانیست که منبع درآمد ما دستخوش نا ملایمات روزگار میشود و به تبع آن کیفیت و استاندارد زندگیمان را پایین تر از آنچه انتظار داریم قرار میدهد. از مجموعه مقالات " مشاغل پنهان ولی پردرآمد" اینبار بدون اشاره به شغل خاصی بیشتر در خصوص افرادی صحبت خواهیم کرد که به نوعی نتوانستند دبیرستان – کالج یا داشگاه خود را به پایان برسانند.
قبل از هر چیز باید توجه داشته باشند که این اتفاق پایان دنیا که نیست هیچ چه بسا شروع یک موفقیت حیرت آمیز نیز میتواند باشد. کافیست شما خلاقیت و آنچه را که عاشق آن هستید را در راستای قدرت و کارآمدی نرم افزارها هدایت کنید تا آن را تبدیل به یک منبع درآمد کنیم.
تعداد زیادی از 1265 دانشجوی قبلی ما تقریبا وضع مشابهی را داشتند ولی به سادگی وبا شرکت در چند کلاس ما زندگی خود را تغییر دادند و امروز درآمدی حدود چهار هزار دلارو بالاتر در ماه دارند.
و اما سیستم ما در موسسه آموزشی پیکسلمن چگونه کار میکند. قبل از هرکاری ابتدا باید به فکر نمایش قدرت خلاقیت خود به کارفرمای کانادایی باشیم زیرا در غیر اینصورت با بسنده کردن به یک رزومه- حتی رزومه خوب راه به جایی نخواهیم برد.پس اساس کار ما برای شما رسیدن به داشتن یک وبسایت خوب و استاندارد و یا آنلاین پورتفولیو میباشد که در اصل شروع باز کردن دریچه ای جدید بسوی مشاغل پر درآمد است. دوستانی که از نزدیک با من آشنا هستند و موقعیت کاری و شغلی من را در بزرگترین رسانه ملی کانادا و یا همکاری با بزرگترین شرکت ساخت بازیهای کامپیوتری میدانند همگی رمز این موفقیت را آنلاین پورتفولیو میدانند.
ممکن است شما بخواهید یک بازی کامپیوتری جدید بسازید یا یک رسانه دیجیتالی چند رسانه ای جدید را روانه بازار کنید. یا اینکه کانال تلوزیونی خود را بصورت رایگان در تمام دنیا به نمایش بگذارید ... همه این موارد گزینه هایی هستند که میتوانند زندگی شما را تغییر دهند و ما با بیست سال سابقه درخشان و قابل اعتماد در این زمینه در خدمت و کنار شما خواهیم بود.
قطعا هر یک از ما ها همواره یک فکر جدید در ذهنمان داریم ولی مطمئن نیستیم که آیا این ایده جدید همانیست که میتواند ما را از این وضعیت نجات دهد. اگر در این خصوص شک دارید با ما تماس بگیرید تا تجربیات واقعی دیگران را در اختیارتان قرار دهیم و از پیچیده ترین و موفق ترین سیلابس آموزشی کانادا که از ابداعات موسسه ماست نهایت استفاده را بکنید. ولی هرگز تعلل نکنید و دست روی دست نگذارید.
توجه داشته باشید که تمامی دوره های ما چه حضوری و چه آنلاین توسط وزارت آموزش کانادا بازنگری شده اند و در پایان هر دوره میتوانید مدرک تخصصی همان دوره را دریافت کنید.
Date: Wednesday, November 8, 2017 - 19:00

Share this with: ارسال این مطلب به