با همان کارت پِرِستُو که شما را برای دیدن دیدنی‌ها می‌برد و تخفیف هم دریافت می‌کنید، می‌توانید حتی بلیط سفر بین شهری را هم بخرید و باز هم تخفیف بگیرید
از مزایای کارت پِرِستُو این‌ست که می‌توانید از آن در حراج‌ها و تخفیف‌هایی که در کلیه امکان دیدنی در سرتاسر تورنتو و همیلتون وجود دارند و برپا می‌شوند، استفاده کنید.
با کارت پِرِستُو شما راحت‌تر به دیدنی‌ها و تجربه‌های نو دسترسی خواهید داشت، همراه با کلیه تخفیف‌های عالی آنها.
 
کارت پِرِستُو: بلیط شما برای ورود به دنیایی پر هیجان
وقتی که خانواده و دوستان شما از راه دور به ملاقات شما می‌آیند، می‌توانید با همین کارت همه آنها را به تماشای تمام نقاط دیدنی شهرهای تورنتو و همیلتون از قبیل مرکز علمی انتاریو، باغ وحش و موزه سلطنتی انتاریو ببرید. دلتان برای غذای محلی خودتان تنگ شده؟ در سامانه «Pumpkin Kart» ثبت‌نام کنید و در اولین سفارش غذای خود ۵۰ درصد تخفیف هم بگیرید. مواد اولیه غذایی با کیفیت عالی و طرز پخت خانگی را سفارش بدهید تا همه آنها به خانه شما فرستاده شوند و شما غذای محبوبتان را درست کنید و لذت ببرید.
آیا دوست دارید تیم محبوب‌تان در تورنتو را تشویق کنید؟ مسابقات هیجان‌انگیز ورزشی را در خود استادیوم و بطور زنده تماشا کنید و ۲۰ درصد هم از بلیط‌های مسابقات ورزشی "تورونتو اف سی" و "تورنتو آرگو" تخفیف دریافت نمایید. دنبال ماجراجویی‌های جدیدی می‌گردید؟ حتی می‌توانید در عین بازدید از "پارک چیکوپی تیوب" (Chicopee Tube Park) و دهکده "پیشگامان بلک کریک" (Black Creek Pioneer Village) ۲۰ درصد تخفیف دریافت کنید.
می‌توانید با "پرِستُو پرکس" (PRESTO Perks) دیدنی‌های دیگری از قبیل موزه آقاخان، محل تاریخی فورت جورج، موزه گاردینر، ارکستر سمفونی تورنتو، باغچه گیاهان سلطنتی، گالری هنرهای همیلتون، موزه هنرهای معاصر و کلی جاهای دیگر را نیز ببینید و لذت ببرید. پس با همان کارت پِرِستُو که شما را برای دیدن دیدنی‌ها می‌برد و تخفیف هم دریافت می‌کنید، می‌توانید حتی بلیط سفر بین شهری را هم بخرید و باز هم تخفیف بگیرید! این‌هم یک راه جدید و نوست برای کشف دیدنی‌های تورنتو و همیلتون با استفاده از همین یک کارت که همیشه همراه شماست!
برای مشاهده لیست کامل تخفیفات پرِستُو پرکس به تارنمای زیر مراجعه کنید:
Date: Tuesday, September 27, 2022 - 16:30

Share this with: ارسال این مطلب به