از میان انبوهی از پروژه‌های پیش‌فروشی که در جریان است دو سه تا از آنها حقیقتا سرمایه‌گذاری‌های خوبی‌ هستند، دو تا از آنها در تقاطع خیابان‌های یانگ و اگلینتو‌ن است، یکی‌ در خیابان یانگ در شمال ایستگاه ساب‌وی یانگ و فینچ‌
اگر شما در ردیف دوستان خریداری هستید که فقط در بازار داغ خرید می‌‌کنید و منتظر هستید که قیمت‌ها سیر صعودی پیدا کند تا با خیال راحت‌تری خرید کنید باید خدمت شما عرض کنم که بازار کاندو آپارتمان در این شهر که حدود سی‌ در صد کل بازار کلانشهر تورنتو را تشکیل می‌‌دهد داغ داغ است و اقدام خانم "کاتلین وین" در سال گذشته که برای تسهیل خرید سرپناه انجام شد نه تنها این بازار را هرگز سرد نکرد بلکه در واقع فتیله این بخش از بازار را بالا کشید و آنرا داغ‌تر کرد. گرافی‌ که در این صفحه برای شما انتخاب کرده‌ام تغییرات قیمت فروش یک کاندو آپارتمان را در بازار GTA نشان می‌‌دهد که از سایت تشکیلات املاک تورنتو آنرا آورده‌ام، همانطور که می‌‌بینید قیمت‌ها حتی از ماه‌های مارچ و آوریل پارسال هم بالاتر است، همان ماه‌هایی که افزایش قیمت‌ها صبر دولت وقت لیبرال را لبریز کرد تا برای تعدیل قیمت‌ها دست به کار شود‌. اما در بخش پیش‌فروش کاندو نیز به همین منوال است بخصوص برای خریدارانی که فعلا قادر به اخذ وام نیستند و سرمایه خود را در این بخش پارک می‌‌کنند با این نیت که از این ستون به اون ستون فرج است و تا تحویل واحد‌ها شاید وام گرفتن آسان‌تر شد. برخی‌ خریداران هم از جمله تعدادی از مشتریان قدیمی‌ و وفادار ما هستند و مساله‌ای برای وام گرفتن ندارند ولی‌ هر‌گاه پیش‌فروش خوبی‌ به ایشان معرفی‌ کنیم با اعتمادی که به ما دارند فقط در پروژه‌های درجه یک از نظر موقعیت محلی و قیمت‌های استثنایی خرید خودشان را انجام می‌‌دهند. افزایش سرسام‌آور نرخ اجاره هم شاید دلیل دیگری برای استقبال از خرید و پیش خرید کاندو باشد.
از میان انبوهی از پروژه‌های پیش‌فروشی که در جریان است دو سه تا از آنها حقیقتا سرمایه‌گذاری‌های خوبی‌ هستند، دو تا از آنها در تقاطع خیابان‌های یانگ و اگلینتو‌ن است، یکی‌ در خیابان یانگ در شمال ایستگاه ساب‌وی یانگ و فینچ‌، و یکی‌ دو تا که بزودی در اطراف خیابان یانگ و نزدیک‌تر به مناطق مرکزی تورنتو معرفی‌ خواهد شد. عکس و لیست قیمتی که در این صفحه می‌‌بینید مربوط به پروژه‌ای در چند قدمی‌ ایستگاه ساب‌وی یانگ / فینچ است و به دلیلی‌ که این منطقه در بین هموطنان ما طرفدارن فراوانی دارد انتخاب کرده‌ام‌. همین شنبه فروش واحد‌های جدید آغاز می‌‌گردد و بسیار سریع اکثر آنها به فروش خواهند رسید‌. قیمت‌ها در بعضی‌ واحد‌ها گاهی‌ کمتر از هشتصد دلار برای هر فوت مربع‌ است. قیمت‌های پروژه‌های یانگ و اگلینتون هم به دستمان رسیده و فروش آنها در جریان است.
طبق معمول چنانچه در مورد بازار مسکن پرسشی دارید با کمال میل آماده پاسخگویی هستم، اگر قصد خرید یا فروش ملکی‌ را دارید خوشحال می‌شوم در مورد آن با هم صحبت کنیم. به امید دیدار.
Date: Wednesday, October 17, 2018 - 20:00

Share this with: ارسال این مطلب به