کلیه ۱۱ خبر مهم امروز کانادا و جهان
۱- جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در دومین سالگرد حمله روسیه، قراردادی را در کیف امضا کرد که بر اساس آن کانادا متعهد به کمک ۳.۰۲ میلیارد دلاری امنیتی به اوکراین در امسال شد.
۲- هارشکومار رامانلال پاتل، معروف به هری کثیف، مردی که متهم شده در جریان قاچاق یک خانواده هندی در نزدیکی مرز کانادا و آمریکا در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۲ باعث مرگ آنها شد، در شیکاگو دستگیر شد اگرچه آدرس زندگی او در تورنتو ثبت شده است.

مسیح علی‌نژاد: اول رضا پهلوی از ائتلاف خارج شد؛ ترودو: امسال ۳.۰۲ میلیارد دلار دیگر به اوکراین کمک می‌کنیم؛ ارزش شرکت ان‌ویدیا معادل کل اقتصاد کانادا شد

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
۳- با رای ۸-۸، اعضای شورای همیلتون نتوانستند طرح ساخت ۶۷ خانه جدید ارزان برای مردم در زمین شهرداری که در حال حاضر پارکینگ شده را تصویب کنند. آندریا هوروت شهردار می‌گوید شاید از اختیارات فوق‌العاده خود برای تصویب آن در رای‌گیری نهایی هفته آینده، استفاده کند.
۴- یک جوان ۱۴ ساله که در ساعت ۳ بعدازظهر در شمال تورنتو یک زن را از خودروی او بیرون کشید و اتومبیلش را به سرقت برد، سرانجام دستگیر شد.

اخبار جهان
۵- شرکت ان‌ویدیا که تراشه می‌سازد، ارزشش طی یک سال از ۱ تریلیون دلار به ۲ تریلیون دلار رسید که تقریبا معادل کل اقتصاد کاناداست.

لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
۶- بالون کوچکی که بر فراز یوتا و کلرادو پرواز کرده توسط نوراد رهگیری شد. یک خلبان جنگنده روز جمعه تشخیص داد که این بالن توسط دشمن خارجی ارسال نشده و هیچ خطری ندارد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
۷- آمریکا و بریتانیا شنبه شب ده‌ها حمله علیه شبه‌نظامیان حوثی در یمن انجام دادند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
۸- سخنگوی الکسی ناوالنی، منتقد و مخالف در روسیه، گفت که جسد او به مادرش تحویل داده شد.
۹- کشف دایناسور خزنده آبزی ۴.۸ متری متعلق به ۲۴۰ میلیون سال پیش از دوره‌ی تریاس یا تریاسه که شبیه اژدهای افسانه‌ای چینی است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

۱۰- سخنان جنجالی مسیح علی‌نژاد در دو گفت‌وگو از جمله ایران‌اینترنشنال: رضا پهلوی نخستین فردی بود که از ائتلاف اپوزیسیون خارج شد.


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, February 24, 2024 - 18:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به