کلیه ۱۳ خبر مهم امروز کانادا و جهان
۱- بیش از ۶ میلیون کانادایی دسترسی منظم به پزشک مراقبت‌های اولیه ندارند. پزشک خانواده بیش از ۱.۷ میلیون نفر در انتاریو بالای ۶۵ سال سن دارند.
۲- اعلان خطر روان‌پریشی ناشی از مصرف حشیش توسط کارشناسان کانادایی. مراجعه به اورژانس‌های انتاریو برای روان‌پریشی مرتبط با حشیش ۲۲۰% از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۱ افزایش یافته است.

فیلم اوپنهایمر جوایز اصلی بفتا را درو کرد؛ ۶ میلیون کانادایی دکتر خانواده ندارند؛ پرونده‌های عقب افتاده مالک و مستاجر انتاریو از ۵۳,۰۰۰ شکایت گذشت

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
۳- بیل بلر وزیر دفاع کانادا می‌گوید که دیگران باید در کمک به اوکراین گام بردارند. کانادا تاکنون حداقل ۴ میلیارد دلار پول نقد به علاوه میزان نامعلومی سلاح به اوکراین هدیه کرده، و ۵۰۰ میلیون دلار نیز وام داده است. بیل بلر در پاسخ به سوالی دیگر اعلان کرد تاکنون کانادا بیش از ۹.۷ میلیارد دلار به اوکراین کمک تسلیحاتی کرده است.
۴- دولت لیبرال ترودو مهلت مقرر اعلان شده توسط قاضی پل رولو، قاضی دادگاه فدرال برای رسیدگی به قانون‌شکنی و سرکوب معترضان کاروان آزادی با استفاده از قانون شرایط اضطراری در سال ۲۰۲۲ را بدون اینکه کاری کند، پشت سر گذاشت.

اخبار استان‌های کانادا
۵- تعداد پرونده‌های عقب افتاده مالک و مستاجر در دوایر رسیدگی به آنها در انتاریو تا مارس ۲۰۲۳ حدود ۵۳,۰۰۰ پرونده و بیش از یک میلیون نفر رسید.

لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
۶- شبه‌جزیره آوالون در استان نیوفاندلند صبح روز یکشنبه با بارش ۲۵ سانتی‌متر برف دیگر، همراه با بادهای شمال غربی با سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت رکورد بارش و سرما را شکست.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
۷- فرانسوا لوگو نخست‌وزیر کبک، نسبت به کسری بودجه بیشتر این استان به دلیل افزایش حقوق معلمان هشدار داد. معلمان حقوق با حقوق اولیه ۶۵,۰۰۰ دلار در سال استخدام و سقف پرداختی آنها اکنون به ۱۰۹,۰۰۰ دلار می‌رسد.

اخبار جهان

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
۸- آلمان می‌گوید با پذیرش بیش از ۱.۱ میلیون اوکراینی دیگر جایی برای اسکان آنها ندارد.
۹- جشنواره فیلم بفتا: اوپنهایمر جوایز بهترین کارگردانی، فیلم، بازیگر نقش اول و نیز دوم مرد، فیلمبرداری، تدوین و موسیقی را برد. فیلم بیچارگان هم نامزد ۱۱ جایزه بود و برنده جایزه بهترین تولید، بهترین جلوه‌های ویژه، بهترین گریم و طراحی لباس شد.
۱۰- ترامپ بعد از جریمه سنگین ۳۵۴ میلیون دلاری دادگاه، از برند کفش کتانی طلایی رنگش به قیمت جفتی ۳۹۹ دلار رونمایی کرد.
۱۱- لولا داسیلوا رئیس‌جمهوری برزیل: از زمانی که هیتلر تصمیم به نابودی یهودیان گرفت تاکنون هیچ نسل‌کشی دیگری در جهان مانند درگیری غزه وجود نداشته؛ نتانیاهو: او از خط قرمز ما عبور کرد.
۱۲- دولت اسرائیل به رسمیت شناختن یک جانبه کشور فلسطین از سوی هر کسی که باشد را رد کرد؛ بیمارستان ناصر بزرگترین بیمارستان غزه در حمله اسرائیل کامل از فعالیت افتاد.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

۱۳- دلار ۵۷,۰۰۰ تومان شد.


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, February 18, 2024 - 19:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به