English


با انتخابات فدرال کانادا، وقت انتخاب شما فرا رسیده

کانادا-کوروش-زند-با-انتخابات-فدرال-کانادا-وقت-انتخاب-شما-فرا-رسیده
کوروش زند - اگر آمارهای پیش‌بینی‌ها درست باشد، انتخابات پیشروی کانادا بسیار تنگاتنگ خواهد بود، انتخاباتی که در آن هر یک رای تعیین کننده می‌شود. ما بعنوان ایرانی-کانادایی در انتخابات آینده از قدرت زیادی برخورداریم تا با مشارکت خود نامزد و حزبی که نماینده ما و ارزش‌هایمان باشد را به مجلس بفرستیم. بیش از همه، من اطمینان دارم آنچه که ما بعنوان یک کانادایی انتخاب می‌کنیم بهترین انتخاب ما خواهد بود.
Sub-Category: Political, e-Can2019
Happened at: Canada
Wednesday, October 16, 2019 - 20:00


محافظه‌کاران به جایگزینی شییر فکر می‌کنند

اخبار-کانادا-محافظه‌کاران-به-جایگزینی-شییر-فکر-می‌کنند
انتخابات فدرال کانادا، تبدیل به یک رقابت تنگاتنگ بین لیبرال‌ها و محافظه‌کاران شده، اما هیچ یک از طرفین هنوز پیروزی قاطع را در افق نمی‌بینند. اکنون شایعاتی وجود دارد که اگر "اندرو شیر"‌، رهبر محافظه‌کار‌، نتواند حزب را به پیروزی برساند‌، پس از انتخابات با شخص دیگری جایگزین خواهد شد. چند ماه قبل چنین موضوعی در مورد جاستین ترودو، نخست وزیر کنونی کانادا و رهبر حزب لیبرال هم مطرح شده بود.
Sub-Category: Political, e-Can2019
Happened at: Canada
Wednesday, October 16, 2019 - 20:00
 

6 ماه کار کردنمان، صرف پرداخت مالیات می‌شود که اصلا قابل قبول نیست!

مصاحبه-ریچارد-هیلیر-6-ماه-کار-کردنمان-صرف-پرداخت-مالیات-می‌شود
ریچارد هیلیر نامزد حزب مردم در گفتگوی اختصاصی با ایران استار:
این هفته سراغ کاندیدای حزب مردم در منطقه ویلودیل رفتیم. حزب مردم به رهبری ماگزیم برنیه، یک حزب تازه تاسیسی‌ست که برای مردم خیلی شناخته شده نیست و رهبرش نیز (با توجه به نداشتن کرسی در مجلس) توانسته در مناظره‌های تلویزیونی حضور یابد.
 
لطفا کمی درباره خودتان بگوئید و اینکه چرا مردم باید مجددا به شما رای دهند.
Sub-Category: e-Can2019
Happened at: Canada
Wednesday, October 9, 2019 - 20:00
 

مصاحبه صریح با دانیال لی نامزد محافظه‌کار منطقه ایرانی‌نشین تورنتو

مصاحبه-مصاحبه-صریح-با-نامزد-محافظه‌کار-منطقه-ایرانی‌نشین-تورنتو
دانیل لی، متخصص داروسازی و یکی از اهالی قدیمی محله ایرانی‌نشین ویلودیل است که همراه با خانواده‌اش در همین منطقه مالک چندین فروشگاه داروسازی بوده است. او که نامزد محافظه‌کاران در انتخابات پیش روست رقیب علی احساسی که در دوره پیش به نمایندگی این منطقه به مجلس راه یافته می‌باشد. این دو رقیب نزدیک یکدیگر هستند. سوالات مربوط به کاندیداها یکسان بوده تا خوانندگان در طی این سلسه مصاحبه‌های اختصاصی ایران استار بتوانند از مواضع آنها به خوبی مطلع گردند. در هفته‌های بعدی با دیگر کاندیداها به مصاحبه خواهیم نشست.
 
Sub-Category: e-Can2019
Happened at: Canada
Wednesday, September 25, 2019 - 20:00


همه آنچه باید از مفاهیم انتخابات کانادا بدانید

اخبار-کانادا-همه-آنچه-باید-از-مفاهیم-انتخابات-کانادا-بدانید
ایران استار- ما به عنوان یک کانادایی در کشوری زندگی می‌کنیم که روند دموکراتیک به ما اجازه می‌دهد تا حرفی برای گفتن داشته باشیم. رأی دادن به ما این فرصت را می‌دهد تا از حق دموکراتیک خود استفاده کنیم و به شکل‌گیری فردای کانادا کمک کنیم.
درک روند انتخابات به طور طبیعی برای همه ساده نیست‌، و گاهی اوقات فهمیدن اصطلاحات‌ آن دشوار است‌، به خصوص هنگامی که برخی موارد دارای دو معنی متفاوت است. برای درک بیشتر انتخابات کانادا‌، ما واژگان و معانی مشترک را گردآوری کرده‌ایم تا بتوانید با اطمینان بیشتر به زمان انتخابات برسیم
 
Sub-Category: General, e-Can2019
Happened at: Canada
Wednesday, September 11, 2019 - 20:00

Share this with: ارسال این مطلب به