صاحبخانه یک خانه در شهر "وان" در شمال تورنتو بعلت نقض قوانین کرونا و ترتیب دادن یک میهمانی که منجر به کرونا گرفتن ۱۱ نفر شده، امروز جریمه شد. او که یک جشن تولد گرفته بود مجبور است ۸۸۰ دلار به پلیس برای نقض قوانین کرونا بپردازد.
بهداشت عمومی منطقه یورک می‌گوید در این مهمانی ۲۲ نفره که در ۶ دسامبر برگزار شده، حداقل و تا کنون ۱۱ نفر آزمایش ویروس کرونا مثبت داشته‌اند، در حالیکه در زمان میهمانی حداکثر تجمعات در استان انتاریو به پنج نفر محدود شده بود. این اشخاص کرونا گرفته از سه تا ۵۴ ساله هستند که ۹ نفر آنها ساکن منطقه یورک و دو نفر از تورنتو می‌باشند.
Shabani-realestate-toronto-canadaGodwin Chan vote Richmond hill regional councilor 2022
 
جریمه صاحبخانه‌ای که با نقض قوانین کرونا و پارتی گرفتن باعث کرونایی شدن ۱۱ نفر شد
بازرس بهداشتی منطقه یورک از استان انتاریو دستور جریمه صاحبخانه را روز پنجشنبه به دلیل نقض قانون بسته بودن انتاریو اعمال کرده است که طبق آن، جریمه نقض قانون ۷۳۰ دلار، بعلاوه ۱۳۰ دلار جریمه اضافی می‌شود. این واحد بهداشت می‌گوید شرکت‌کنندگان این تولد که بیرون از خانه تجمع داشتند کم‌خطر محسوب می‌شوند و به آنهایی که پُرخطر محسوب می‌گردند توصیه کرد که علائم خود را ثبت کرده و تا ۲۱ دسامبر به قرنطینه بروند.
Nava Music
 
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
جریمه میهمانی در می‌سی‌ساگا
insurance بیمه
در مهمانی ماه پیش شهر می‌سی‌ساگا در منطقه پیل در غرب تورنتو نیز پس از اینکه ۶۰ نفر به یک مهمانی در یک واحد اجاره‌ای کوتاه مدت رفتند، پلیس در ساعت ۱۲:۱۵ صبح به محل اعزام شد و حدود نیمی از میهمانان باقیمانده (۲۹ نفر) را، هریک ۸۸۰ دلار، و دو میزبان را مجموعا حداقل ۱۰ هزار دلار جریمه کرد.
دو نفر از میهمانان که هویت خود را به پلیس فاش نکردند توسط پلیس به جرم ممانعت از عدالت دستگیر و هر دو به اداره پلیس منتقل شدند تا فردای آن روز برای وثیقه به دادگاه برده شوند.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Friday, December 18, 2020 - 18:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به