کسانیکه بطور آنلاین ثبت نام کنند از ۵ آوریل شروع به واکسن زدن می‌نمایند
امروز ۲ بیمارستان دیگر در تورنتو تایید کردند که اکنون به افراد بالای ۵۰ سال واکسن می‌زنند. انتاریو در حال حاضر به افراد بالای ۷۰ سال و فقط ساکنان تورنتو و یورک ۶۰ ساله به بالاها را واکسن می‌زنند. پیشتر بیمارستان "مایکل گارون" (در شرق تورنتو) اعلام کرده بود که افراد ۵۰ ساله و بالاتر را در مناطق "تورن کلیف پارک" واکسن می‌زند.
شبکه بهداشت تورنتو که شامل چند ده بیمارستان است می‌گوید اکنون بیمارستان‌های "سنت مایکل" و "سنت جوسف" از روز جمعه گذشته اجازه ثبت نام واکسیناسیون افراد متولد ۱۹۷۱ یا قبل از آن را فراهم کرده است. افراد می‌توانند قرارهای واکسیناسیون خود را در وب‌سایت "یونیتی هلت" رزرو کنند.
Han Dong Toronto Canada MP
IELTS Course Canada کلاس آیلتس مهاجرت کانادا
 
پنجاه ساله‌های تورنتو واکسن بزنند؛ رستوران یورک ۷ نفر را کرونایی کرد
کسانیکه بطور آنلاین ثبت نام کنند از ۵ آوریل شروع به واکسن زدن می‌نمایند. مجموعه این بیمارستان‌ها گفت که زمان‌های موجود آزاد برای واکسیناسیون بتدریج اضافه می‌شود بطوریکه امیدوارند تعداد زمان‌های آزاد از ۱۲ آوریل به بعد آزادتر شود. این شبکه توضیح داده که سایر گروه‌های اولویت‌دار مانند بزرگسالان بومیان، دریافت کنندگان پیوند و کسانی که تحت درمان فعال سرطان قرار دارند، افرادی با برخی از شرایط بهداشتی خاص، بهزیستان، بزرگسالانی که تحت مراقبت‌های خانگی مزمن هستند، رهبران مذهبی و برخی کارکنان مراقبت‌های بهداشتی جامعه در سراسر استان می‌توانند همچنان همراه با ۶۰ ساله به بالاها وقت واکسیناسیون خود را رزرو کنند.
Condo Toronto Sale Investment Yonge Buy Real Estate Realtor Builder
رادیو اینترنتی صدای ولیعصر - تورنتو
اخیرا علاوه بر بالا رفتن سرعت واکسیناسیون، گزارش می‌شود که در تورنتو حدود نیمی از سالمندان بالای ۷۰ سال هنوز واکسن نزده و ثبت نام نیز نکرده‌اند. اداره بهداشت می‌گوید این بعلت مشکلات عدم توانایی ثبت نام آنلاین توسط این افراد و نیز مشکلات زبان آنهاست.
شبکه بهداشت تورنتو گفت افراد بالای پنجاه سال ساکن در کُدهای پُستی زیر می‌توانند در بیمارستان سنت جوسف ثبت نام کرده و در آنجا واکسن بزنند.
 M6K, M6N, M8V, M9A, M9B, M9C, M9R, M9V, M9W
همین افراد بالای پنجاه سال که در کُد پُستی زیر زندگی می‌کنند می‌توانند در بیمارستان سنت مایکل ثبت نام کنند و سپس واکسن بزنند.
M4X, M5A, M5B
 
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
Ontario COVID-19 Vaccine Farsi
رستورانی در یورک ۷ نفر را کرونایی کرد
بهداشت عمومی منطقه یورک امروز گفت که ۵ نفر در منطقه یورک در شمال تورنتو، از یک رستوران در منطقه "وان" کرونا گرفته‌اند. این اداره می‌افزاید ۲ مورد شیوع دیگر کرونا را احتمالا مرتبط با همین رستوران می‌پندارد و در حال ردیابی آن هستند. بهداشت عمومی گفت این شیوع‌ها از "کافه لندور" واقع در شماره ۹۳۴۰ خیابان "بترست" رخ داده است و گفته که شیوع میان کارکنان این رستوران بین ۱۹ مارس و ۲۴ مارس صورت گرفته؛ ۳ نفر از این کارکنان ساکن یورک، یک نفر ساکن تورنتو و یک نفر دیگر ساکن سیمکو هستند. دو نفر دیگر باقیمانده نیز ساکن منطقه یورک هستند.
بهداشت عمومی گفت: "ما تمام تماس‌های نزدیک شناخته شده بین این افراد را پیگیری کرده و همچنان به تحقیق و مدیریت پرونده ادامه می‌دهد. قابل توضیح است که این رستوران در طی این زمان‌ها لیست مشتریان خود را جمع‌آوری نکرده و به همین دلیل ما نتوانستیم به مشتریان یا مناطق تحت تاثیر اخطار عمومی بدهیم".
این رستوران به دلیل نداشتن لیست مشتریانش و نیز نداشتن برنامه ایمنی کوید-۱۹، مبلغ ۱,۰۰۰ دلار جریمه شده است.
Date: Sunday, April 4, 2021 - 19:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمه
Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به