در این رابطه با ۱۱ بیمارستان دیگر تماس گرفته شد که سرانجام سخنگوی اتحادیه بیمارستان‌های تورنتو و حومه گفت با کمبود اکسیژن روبروست
امروز دوشنبه، دومین بیمارستان تورنتویی می‌گوید دریافتی اکسیژنش "موقتا" به مشکل برخورده است. چند روز پس از آنكه يک بيمارستان تورنتو بعلت خطر بالقوه اكسيژن‌رسانی مجبور به انتقال ۱۰ بيمار به بیمارستانی دیگر شد، اکنون "مارک فام " معاون رئیس بیمارستان "مایکل گارون" نیز می‌گوید که بیمارستان با "خطر بالقوه تأمین اکسیژن خود در عین تقاضای بسیار زیاد" اکسیژن روبروست.
از سمت دیگر، سازمان انتقال خون کانادا در تماس با ایران استار گفت که ذخیره خون در بانک خون کانادا اکنون ۷۴% نسبت به حالت عادی افت کرده است. این سازمان افزوده مردم بعلت شیوع کرونا از مراجعه حضوری و خون دادن اجتناب می‌کنند اما با توجه به شرایط، نیازهای خونی کانادا نسبت به سابق تقریبا افتی نداشته است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
کمبود اکسیژن در دومین بیمارستان تورنتو؛ کمبود خون در بانک خون
فام، معاون بیمارستان درباره کمبود اکسیژه نوشته است: "این بیمارستان اقدامات پیشگیرانه دیگر، از جمله اقدامات فیزیکی را برای حفظ منابع اکسیژنی کافی و حمایت از بیماران انجام داد زیرا ما در حال افزایش نیاز به اکسیژن بودیم. برخی از این اقدامات شامل به تعویق انداختن هفت مورد جراحی و هدایت برخی آمبولانس‌ها به دیگر بیمارستان‌ها بود". این بیمارستان که جدیدا افزایش ظرفیت داده افزوده که از زمان ایجاد ظرفیت موقت اضافی، هیچ بیماری در معرض خطر نبوده است. در این رابطه با ۱۱ بیمارستان دیگر تماس گرفته شد که سرانجام سخنگوی اتحادیه بیمارستان‌های تورنتو و حومه گفت با افزایش بیماران پذیرفته شده، بیمارستان‌های "کردیت ولی"، بیمارستان "می‌سی‌ساگا" و مرکز بهداشت "قوینسوی" با کمبود اکسیژن روبرو هستند، اما زمان وقوع حادثه کمبود را اعلام نکرد.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
در این بیانیه، با اشاره به اینکه سطح اکسیژن به طور مداوم کنترل می‌شود آمده: "این مسئله بر مراقبت از بیمار تأثیر نگذاشته، اما در نتیجه ما یک ارزیابی جامع انجام دادیم و تنظیمات مکانیکی را برای سیستم‌های اکسیژن‌رسانی موجود انجام داده ایم. ما پروتکل‌های پاسخ‌دهی بسیار کاملی در اختیار داریم تا بتوانیم هر مسئله‌ای را مدیریت کنیم و به همکاری نزدیک با بهداشت انتاریو و شرکای منطقه‌ای ادامه می‌دهیم تا اطمینان حاصل شود که می‌توانیم به مراقبت‌های ایمن در طول بیماری همه‌گیر ادامه دهیم".
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
30 Figures Dr. Abbas Milani - Book Iranian
گزارشات نشان می‌دهند هیچ وقفه‌ای در انتقال اکسیژن از تأمین کنندگان وجود ندارد و هیچ گزارش دیگری از وقفه‌های کوتاه‌مدت در اکسیژن‌رسانی در داخل تأسیسات نیز گزارش نشده است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
3D Design Business, 3D product, 3D office, 3D website
سخنگوی بهداشت بیمارستان "مانت سینای" گفت که هیچ یک از امکانات آنها تحت تأثیر قرار نگرفته است اما کارکنان با اعمال اقدامات جدید از جمله محدود کردن تعداد بیماران با استفاده بالای اکسیژن در هر طبقه، از اکسیژن‌رسانی کافی اطمینان پیدا کرده‌اند. بیمارستان "نورت يورک" نیز می‌گوید كه با يک فروشنده شخص ثالث اکسیژه برای خرید اكسيژن در حال مذاکره است تا در صورت تغيير وضعیت انعطاف‌پذيرتر باشد.
برای اولین‌بار در طی بیماری همه‌گیر، بیمارستان کودکان تورنتو یک واحد مراقبت ویژه هشت واحدی را برای نوجوانان و جوانان راه‌اندازی کرد زیرا بیمارستان‌ها با پذیرش‌های بیماران زیادی مواجه شده‌اند. سخنگوی این بیمارستان نیز تایید می‌کند که با مصرف بیشتر اکسیژن روبروست. دکتر "آدالستین براون"، رئیس گروه مشاوره بیمارستان‌های تورنو روز پنجشنبه گفته بود: "سیستم مراقبت‌های بهداشتی ما دیگر به طور عادی کار نمی‌کند. ما بیماران وخیم خود را با هلی‌کوپترها و آمبولانس‌ها به بیمارستان‌های دیگری که امکانات و تخت دارند می‌فرستیم".
از روز شنبه، تخمین زده شد که بیش از ۱,۴۰۰ بیمار کوید-۱۹ در بخش آی‌سی‌یو در سراسر کشور و بیش از ۹۰۰ بیمار در بخش آی‌سی‌یو انتاریو بستری هستند. آمار ابتلاهای روزانه کرونا در انتاریو اکنون مدتی‌است حدود ۳,۷۰۰ مورد در روز است که طبق آمار یکشنبه تورنتو با ۱,۱۷۸ مورد در صدر قرار دارد.
 
سازمان انتقال خون: پشتیانی خون در بانک کم شده است
سازمان انتقال خون کانادا با گفتن اینکه در شهرهای بزرگ جمعیت مهاجر بسیار بالاست، می‌گوید به همین دلیل این سازمان نیاز به انواع مختلف خون دارد. از درصدی از خون‌های اهدایی بخش‌هایی مانند پلاکت و غیره جدا می‌شوند که استفاده‌های جداگانه‌ای غیر از تزریق مستقیم خون دارند. بانک خون تصریح می‌کند که خون‌های اهدایی دارای زمان مصرف محدودی هستند و این زمان چندین سال نیست و به همین دلیل این سازمان نیازمند تامین مرتب خون است. سازمان افزوده اگرچه مرتبا در حال جابجایی خون از نقاط اهدایی به مراکز که موجودی پایین می‌آید می‌باشد، و می‌گوید: "ما همیشه خود را برای زمان تنگنا آماده می‌کنیم اما انتظار داریم مردم نیز ما را در کمک به عزیزانشان همراهی کنند".
با موج سوم کرونا و نیز از هفته پیش با انجام برخی از عمل‌های به تعویق افتاده، این سازمان انتظار درخواست خون بیشتری را از سوی بیمارستان‌ها دارد اما می‌گوید در طی یک سال و اندی گذشته با عدم مراجعه کافی مردمی و افت زیاد خون دهندگان مواجه بوده است. این سازمان تاکید دارد که اهدای خون در مراکز این سازمان کاملا کنترل شده است و این سازمان مکانی برای انتقال کرونا نیست.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, May 3, 2021 - 08:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهWebsite Design

Share this with: ارسال این مطلب به