ایران استار: با گسترش دوباره شیوع کرونا، ریاست آژانس بهداشت عمومی کانادا از مقام خودش استعفاء کرد. تینا نامیسنیوفسکی ریاست آژانس بهداشت عمومی کانادا تنها ۱۸ ماه پس از انتصاب از کار خود کناره‌گیری می‌کند. خانم نامیسنیوفسکی گفته است که بلافاصله کنار می‌رود تا جا برای فرد جدید باز شود.
پتی هاجدو سخنگوی وزیر بهداشت گفته است که دولت انتظار دارد در روزهای آینده جایگزین نامیسنیوفسکی معرفی شود. هاجدو در بیانیه ای گفته است که نامیسنیوفسکی "تعهدی تزلزل‌ناپذیر" از خود نشان داده و "خدمات خارق العاده‌ای" به کانادا در دوره تصدی مسئولیت خودش داشته است.

استعفاء رئیس آژانس بهداشت عمومی کانادا با شیوع دوباره کرونا

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
نامیسنیوفسکی که یک فرد بوروکرات با سابقه خدمت است در در نامه‌ای به کارمندان گفته است که او باید "کمی استراحت کند" و "کنار برود تا شخص دیگری بتواند قدم بگذارد" تا آژانس را هدایت کند. وی در نامه‌نگاری داخلی و اعلام استعفاء خود گفته است که کارمندان به شخصی احتیاج دارند که انرژی و توان لازم را برای انتقال آژانس و پاسخ به به شرایط جدید داشته باشد.
هاجدو، سخنگوی وزارتخانه گفته است: "او یک تیم متعهد متشکل از کارمندان عمومی را هدایت کرده است که ماهها کار مستقیم داشته اند. من ساعات بی‌شماری را دیدم که تینا برای محافظت از کانادایی‌ها دور از خانواده‌اش صرف کرده است. همه ما سپاسگزاریم."
دکتر ترزا تام، مدیر ارشد بهداشت عمومی آژانس خانم ناميسنيوسكی را در كار خودش "استثنايی" خواند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Pierre Poilievre Nowruz 1402 2023 Canada Conservative Party پی‌یر پولیور حزب محافظه‌کار کانادا
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Achev---Job Work Canada - کاریابی - شغل - کار - کانادا
انتقادها از بهداشت عمومی کانادا چیست؟
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
در ماه‌های اخیر آژانس بهداشت عمومی (PHAC) مورد انتقاد قرار گرفته است و برخی از منتقدان پاسخ این سازمان به بحران کرونا را زیر سوال برده‌اند. این بیماری همه گیر باعث کشته شدن حدود ۹،۲۰۰ نفر در کانادا شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
عدم تمایل اولیه دولت فدرال به بستن مرز با گسترش ویروس در آسیا ، ذخایر اضطراری ملی تخلیه شده از تجهیزات حفاظت شخصی در ماه های ابتدایی این بیماری همه گیر، راهنمایی های گیج کننده در مورد استفاده از ماسک از جمله مواردی است که توسط احزاب مخالف در پارلمان و دیگران به عنوان نمونه ای از عملکرد ضعیف آژانس بهداشت عمومی عنوان شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
مجید جوهری نوروز

نامیسنیوفسکی گفته است: "همه ما در یک محیط فشار بالا و تحت بررسی دقیق بدون وقفه کار کرده ایم و بدون شک ما با چالش روبرو شده‌ایم". برخی از دانشمندان شاغل در شبکه جهانی اطلاعات سلامت جهانی شکایت داشته‌اند که هشدارهای اولیه آنها درباره کرونا توسط کارمندان ارشد آژانس بهداشت عمومی (PHAC) نادیده گرفته شده یا به اندازه کافی به آنها رسیدگی نشده است.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Friday, September 18, 2020 - 20:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به