ایران استار: جاستین ترودو نخست وزیر کانادا امروز گفت که قرار است صدها هزار دوز واکسن کرونا برای هفته آینده به کانادا برسد. در همین مدیر ارشد بهداشت عمومی کانادا برای اینکه این خبر باعث شل شدن رعایت پروتکل‌های بهداشتی نشود هشدار داده که کمبود نسبی واکسن‌ها به این معنی است که مردم هنوز باید مراقبت زیادی داشته باشند.
در همین حال آمارهای رو شده توسط مدیر ارشد بهداشتی نشان می‌دهد در صورتیکه بازگشایی‌هایی در کانادا انجام شود این کشور باید منتظر روزانه ۲۰,۰۰۰ ابتلا به ویروس کرونا باشد و بیمارستان‌ها نیز در مدت کوتاهی از بیماران اشباع خواهند شد.

سرانجام واکسن‌های کانادا رسید! اما و اگرهای هتل ۲ هزار دلاری دولت فدرال

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
شب گذشته ترودو پس از برقراری تماس با نخست وزیران در استان‌ها خبر داد که دولت فدرال در حال كار با استان‌ها و مناطق است تا اطمینان حاصل كند كه آنها پس از هفته‌ها تداركات ناچیز برای تزریق واکسن آماده هستند. ترودو گفت که واکسن‌ها اولویت اصلی من هستند و افزود که می‌داند نخست وزیرها نیز همین احساس را دارند. وی در عین حال توضیح داد قرار است حجم بزرگی از واکسن وارد کشور شود که این به معنای ضرورت آمادگی استان‌ها است. در همین حال دکتر ترزا تام، مدیر ارشد بهداشت عمومی کشور گفت که تهیه واکسن در کانادا در ماه‌های آینده هنوز نسبتاً ناچیز خواهد بود. او افزود که استان‌ها و قلمروها باید اقدامات سختگیرانه بهداشت عمومی را حفظ کنند تا از گسترش انواع جدید و مسری‌تر جلوگیری شود. تام ادامه داد: "برای چند ماه آینده، تعداد زیادی از افراد واکسینه نخواهند شد واین یک واقعیت است".
 
اما و اگرهای قرنطینه ۲ هزار دلاری دولت فدرال
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-Niagara-Falls-Light-Festival-رهتورز-تور-آبشار-نیاگارا-فستیوال-نور
در عین حال دولت فدرال روز جمعه لیستی از ۱۱ هتل را منتشر کرد که در آن مسافران هوایی وارد کانادا می‌توانند دوره سه روزه ابتدایی و قطعی قرنطینه اجباری در هتل را تکمیل کنند. در همین حال از روز دوشنبه، تمام مسافران هوایی که از سفرهای غیر ضروری بین‌المللی برمی‌گردند باید در ۷۲ ساعت منتظر نتایج آزمایش (با نام عمومی تست PCR) خود باشند که هنگام ورود انجام شده است. مسافران همچنین باید نتایج تست منفی انجام شده خود را ۷۲ ساعت قبل از سوار شدن به پروازهای خود به کانادا انجام داده و تسلیم شرکت هواپیمایی کنند. مسافرانی که از خارج از کشور به کانادا پرواز می‌کنند در یکی از چهار شهر ونکوور، کلگری، تورنتو یا مونترال فرود می‌آیند و حتی اگر قصد سفر به مقصد دیگر را داشته باشند، مسئول رزرو اتاق خود در هتل هستند. افرادی که در آزمایشات ورود به آنها نتایج منفی دارند، می‌توانند پروازهای متصل را به مقصد نهایی خود انجام دهند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
جاستین ترودو نخست وزیر کانادا هنگامی که این برنامه را در ۲۹ ژانویه اعلام کرد گفت هزینه برای هر نفر بیش از ۲,۰۰۰ دلار خواهد بود. این مبلغ زیاد باعث شده برخی کانادایی‌ها مسیرهای خود را تغییر دهند و از طریق زمین به جای هوا عبور کنند تا از این طریق گرانترین نیاز به قرنطینه در هتل‌های کانادا را دور بزنند. مارتین فایرستون، رئیس "تراول سکیور" گفت كه برخی از مشتریان وی اقامت خود را در خارج از كشور تمدید كرده‌اند یا قصد دارند برای جلوگیری از قرنطینه هتل از مرزهای زمینی عبور كنند. فایرستون گفت: "هیچ یک از آنها قصد انجام قرنطینه هتل را ندارند".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-South-Africa-رهتورز-تور-آفریقا-جنوبی
در عین حال سی‌بی‌سی خبر داده که به نظر می‌رسد هزینه قرنطینه اجباری سه روزه هتل که از روز دوشنبه اجرا می‌شود بسیار کمتر از قیمت ۲,۰۰۰ دلار برای هر نفر است که مقامات دولتی هنگام اعلام برنامه جدید ذکر کرده‎‌اند. بر اساس این گزارش نرخ شبانه در هتل "آلت" در فرودگاه تورنتو و هتل "شرایتون گیت‌وی" در فرودگاه بین‌المللی پیرسون که جزو ۱۱ هتل تصویب شده دولت هستند به ترتیب از ۳۳۹ و ۳۱۹ دلار شروع می‌شود. کارمندان این هتل‌ها گفته‌‎اند که این نرخ‌ها شامل تمام هزینه‌های مرتبط با قرنطینه از جمله غذا و امنیت است. در هتل "ماریوت" در فرودگاه کالگری نیز اقامت سه روزه قرنطینه برای یک نفر، ۱,۲۷۲ دلار به علاوه مالیات هزینه دارد. یک کارمند گفت که این شامل غذا برای سه روز و ۷۵ دلار برای امنیت است.

به هرحال کلیه رزروهای هتل تحت این برنامه توسط "آمریکن اکسپرس گلوبال بیزینس تراول" که یک شرکت مسافرتی چند ملیتی است انجام می‌شود. برای رزرو یک اتاق مسافران باید با شماره تلفن زیر تماس گرفته شود:
1-800-294-8253
لیست کامل هتل‌های تصویب شده
در لیست زیرسایرهتل های مورد تایید دولت فدرال برای قرنطینه را نیز مشاهده می‌کنید:
Calgary International Airport (YYC)
Acclaim Hotel
Marriott Calgary Airport

Vancouver International Airport (YVR)
Westin Wall Centre Vancouver Airport

Toronto Pearson Airport (YYZ)
Alt Hotel Pearson Airport
Four Points by Sheraton and Element Toronto Airport
Holiday Inn Toronto International Airport
Sheraton Gateway Hotel in Toronto International Airport

Montréal-Pierre Elliott Trudeau International Airport (YUL)
Aloft Montreal Airport
Crowne Plaza Montreal Airport
Holiday Inn Express and Suites Montreal Airport

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا

Montreal Airport Marriott In-Terminal

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Friday, February 19, 2021 - 17:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به