حداقل ۵ اعلان وضعیت خطر و هشدار گرما برای مناطق شمالی در قلمرو "شمال غربی" کانادا اعلان شده است
حداقل ۵ اعلان وضعیت خطر و هشدار گرما برای مناطق شمالی در قلمرو "شمال غربی" کانادا اعلان شده است.
محیط زیست کانادا و دولت قلمروهای شمال غربی این هشدارها را صبح یکشنبه برای مناطق "فورت لیارد"، "فورت پراویدنس"، "فورت سیمپسون"، "ریگلی" و "هی ریور" صادر کردند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
اعلان وضعیت خطر در مناطق قطبی کانادا: دما به ۲۸ تا ۳۳ درجه سانتیگراد می‌رسد و آتش در راه است
این اطلاعیه‌های محیط زیست کانادا می‌گویند که دما می‌تواند به ۲۸ تا ۳۳ درجه سانتیگراد برسد. این گزارش می‌افزاید که احتمالا چهارشنبه همین هفته دما در این مناطق به سطح "معتدل‌تری" کاهش خواهد یافت. دلیل این گرمای زیاد تجمیع گرمای آتش‌سوزی جنگلی و نیز روند رو به بالای یک جبهه هوای حاصل از طوفان "هیلاری" است که از مکزیک به آمریکا زد و اکنون از کانادا تا به سمت قطب در حال پیشروی‌ست. این در حالی‌ست که هفته گذشته نیز شهر "یلونایف" پایتخت قلمرو شمال غربی کانادا از بیم ورود آتش غیرقابل مهار تخلیه شد. هنوز این آتش‌سوزی گسترده به پایتخت نرسیده اما مناطق جنوبی و شرقی حومه را سوزانده است.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
این هشدارها در حالی است که دولت منطقه‌ای توجه خود را به جوامع اطراف رودخانه "هی"، شهری در امتداد ساحل جنوبی دریاچه بزرگ "اسلیو" با جمعیت ۳,۵۰۰ نفر، معطوف کرده است. در روزهای اخیر، رودخانه هی به طور فزاینده‌ای در معرض خطر آتش‌سوزی‌های مداوم قرار گرفته و گرمای ۳۳ درجه‌ای به راحتی می‌تواند وضعیت را برای بوجود آوردن آتش‌سوزی‌های جدید مهیاتر کند. یک به‌روزرسانی آتش‌سوزی در روز یکشنبه از سوی دولت مناطق شمال غربی منتشر شده می‌گوید: "شهر رودخانه هی، وست پوینت فرست نیشن و مناطق اطراف آن ممکن است به دلیل… نزدیک بودن این آتش‌سوزی به جامعه و آب‌وهوای شدید در معرض خطر باشند".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
از بعدازظهر شنبه، آتش‌سوزی ۴,۰۰۰ کیلومتر مربعی به یک کیلومتری غرب فرودگاه شهر و ۱.۵ کیلومتری مرکز شهر رسیده بود. در آن نقطه، آتش‌سوزی یک خانه و یک تریلر مسافرتی را در نزدیکی سواحل دریاچه اسلیو بزرگ نابود کرده بود. در به‌روزرسانی یکشنبه، به نظر می‌رسد که اندازه آتش به بیش از ۴,۰۰۰ کیلومتر مربع افزایش یافته اگرچه فاصله آن تا رودخانه هی بدون تغییر باقی مانده است. مقامات، وضعیت آتش‌سوزی را "خارج از کنترل" توصیف می‌کنند، اما می‌گویند هیچ آسیب ساختاری در هیچ یک از پُرجمعیت‌ترین محله‌های مسکونی در هی ریور مشاهده نشده است. در این به‌روزرسانی آمده است که زیرساخت‌های حیاتی نیز بدون آسیب باقی مانده‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
مقامات منطقه‌ای می‌گویند همراه با دمای تا ۳۰ درجه سانتیگراد و "شرایط بسیار خشک"، بادها می‌توانند در جهت جنوب غربی با سرعت ۱۵ کیلومتر در ساعت شروع به وزش کنند و وزش تندبادها نیز تا ۴۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و می‌افزاید: " این ممکن است باعث فعالیت شدید آتش‌سوزی شود و از رشد به سمت شمال و شرق حمایت کند، که ممکن است حتی کمکی باشد برای انتشار آتش‌سوزی به سمت غرب رودخانه". با این حال، مقامات می‌گویند ممکن است وزش باد بعد از ساعت ۷ بعدازظهر به سمت شمال غربی تغییر کند که ممکن است کمی وضعیت را بهتر کند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

بیش از ۲۰۰ پرسنل به همراه ۱۰ هلیکوپتر، ۲۱ قطعه تجهیزات سنگین و تانکرهای هوایی در حال مبارزه با این آتش هستند. "مایک وست‌ویک" رئیس آتش‌نشانان قلمرو شمال غربی خطاب به کسانی که خانه‌هایشان را ترک کرده‌اند، گفت که وضعیت همچنان ناامن است و "فرار" از دست آتش لازم و ضروری. اما افرادی بعنوان آتش‌نشان هستند که از روی زمین و هوا ناامیدانه تلاش می‌کنند تا شما را در اسرع وقت به خانه برگردانند، شما را سلامت و ایمن به خانه‌هایتان که در وضعیت خوبی است، برسانند".

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, August 27, 2023 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به