با توجه به سطح توان مالی‌مان بیمه‌هایی نظیر بیمه‌ بیمارهای سخت اختیارکنیم
بیماری آلزایمر به آهستگی اتفاق می‌افتد‌. در ابتدا بخش‌هایی از مغز که تفکر‌، حافظه و زبان را کنترل می‌کند‌، درگیر می‌شود‌. افراد دارای بیماری آلزایمر در به یاد‌آوری چیزهایی که اخیرا اتفاق افتاده و نام افرادی که می‌شناسند‌، مشکل دارند‌. یک مشکل مرتبط با آن‌،
Mild cognitive impairment(MCI) منجر به مشکلات حافظه بیشتر از معمول برای افراد در همین سنین می‌شود. بیشتر افراد‌، اما نه همه افرادی که دارای MCI هستند مبتلا به آلزایمر می‌شوند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
نشانه‌های آلزایمر در طی مدت بدتر می‌شود‌. ممکن است افراد خانواده را به خاطر نیاورده یا در صحبت کردن‌، خواندن و نوشتن مشکل داشته باشند‌. آنها ممکن است چگونه مسواک زدن یا شانه کردن مو را فراموش کنند‌. کم کم عصبی و پرخاشگر می‌شوند یا از خانه خارج شده و در خیابان سرگردان می‌شوند‌. در نهایت‌، به مراقبت تمام وقت نیاز پیدا می‌کنند و این می‌تواند منجر به استرس بیشتر برای افراد خانواده که از آنها مراقبت می‌کنند‌، شود‌.
آلزایمر معمولا پس از 60 سال شروع می‌شود‌. احتمال آن با بالا رفتن سن بیشتر می‌شود‌. احتمال آن در صورت اینکه فردی این بیماری را در خانواده‌تان داشته،‌ بالاتر می‌رود‌.
این بیماری هیچ درمانی ندارد‌. اگر‌چه برخی داروها ممکن است از افزایش نشانه‌های بیماری برای یک زمان محدود جلوگیری کنند‌.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
آیا برای شما دشوار است که در طول شب بخوابید‌؟ آیا زمانی که از خواب بیدار می‌شوید احساس خستگی یا خواب‌آلودگی می‌کنید؟ حتا زمانی که به اندازه کافی خوابیده‌‌اید‌؟ شما ممکن است اختلال خواب داشته باشید که متداول‌ترین آنها عبارتند از :
  • بی‌خوابی – دشواری در خوابیدن
  • قطع و وصل تنفس در هنگام خواب – اختلال در تنفس در هنگام خواب
  • سندرم بی‌قراری پاها –حس سوزش و خارش در پاها
  • میل شدید به خواب – حمله‌های خواب در طول روز
کابوس‌، خواب‌های وحشتناک‌، در خواب راه رفتن‌، صحبت در خواب‌، تکان‌های سر، خیس کردن رختخواب و دندان قروچه همه انواع مشکلات خواب هستند که اختلالات سیستم عصبی در هنگام خواب نامیده می‌شوند‌. برای بیشتر اختلالات خواب درمان‌هایی هست و برخی اوقات تنها داشتن عادت‌های خواب منظم می‌تواند کمک کند .
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
بیماری آلزایمر یک نوع متداول از جنون در بین افراد مسن است‌. جنون یک اختلال مغزی است که شدیدا بر توانایی فرد برای انجام کارهای روزمره تاثیر می‌گذارد‌.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
ترجمه و اقتباس‌: MONDAY, June 1, 2015 (HealthDay News)
www.cover4u.ca
در این خصوص پیشنهاد می‌شود با توجه به سطح توان مالی‌مان بیمه‌هایی نظیر بیمه‌ بیمارهای سخت اختیارکنیم، این بیمه به صورت‌های مختلف می‌تواند تا سقف 2.000.000 دلار معاف از مالیات را پوشش دهد‌. مبلغ قرارداد در صورت تشخیص به بیماری توسط پزشک‌، از طرف شرکت بیمه‌، به فرد بیمه شده پرداخت خواهد شد. این بیمه به دوره زمان‌های متفاوت نظیر قرارداد سالانه – 5 ساله – 10 ساله – 20 ساله و تمام عمر قابل اختیا‌ر است. و حتا با برگشت پول در صورت عدم بیماری به بیمه شده پرداخت می‌شود. بیمه‌ بیماری‌های سخت از کودک تا بزرگسال را در بر‌می‌گیرد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت ما مراجعه نمائید.

‌از خوانندگان و علاقمندان دعوت‌ به عمل می‌آوریم که تجربه‌های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع‌رسانی می‌باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی‌شود.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, September 11, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به