طرح بیمه فوق تعدادی از انواع سرمایه‌گذاری را پیشنهاد می‌دهد
دوستان و خوانندگان گرامی، در ابتدا لازم می‌دانم حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی که باعث کشته شدن تعداد زیادی از هموطنان و همچنین همشهریانمان در تورنتو شد را به همگی تسلیت بگویم و آرزوی شکیبایی برای بازماندگان این خانواده‌ها داشته باشم.
بی‌مرتبط نمی‌بینیم که این هفته از بیمه عمر بنویسم، چرا که هیچ یک از ما نمی‌دانیم چه وقت و به چه صورت از دنیا خواهیم رفت و این در حالی است که بسیاری از ما به آینده عزیزانمان پس از خودمان هنوز فکر جدی نکرده‌ایم. در این خصوص ممکن است برای شما سوالاتی پیش بیاید مانند:
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
- از بیمه‌های عمر موجود کدام نوع از بیمه مناسب من است؟
- آیا هر نوع بیمه عمر و اختیار کردن از هر فردی بدون در نظر گرفتن نیاز و توان درست است؟
- چه نوع از برگشت مالی را باید انتظار داشته باشم؟
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
‌- مقدار بیمه من چقدر باید باشد؟
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
مقدار بیمه‌ا‌ی که باید داشته باشید بستگی به نیاز شما دارد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
شما می‌توانید از آن مبالغ در برنامه‌ریزی مالی هر زمان و هر طور که می‌خواهید، استفاده کنید (‌البته تحت شرایط خاص‌).
برای مثال، می‌توان از این مبالغ به عنوان تضمین وام استفاده کرد و همچنین در زمان وقوع ناتوانی ناشی از یک بیماری وخیم یا ازدست دادن استقلال، پرداخت مقرری سالیانه ناتوانی به شما اجازه دسترسی به مبالغ انباشته شده بدون تاثیر مالیات را می‌دهد.
طرح بیمه فوق تعدادی از انواع سرمایه‌گذاری را پیشنهاد می‌دهد که در صورتی که بخواهید در یک مالیات محافظت شده tax- sheltered environment سرمایه‌گذاری و پس‌انداز کنید.
بیمه برای تمامی عمرWhole life
علاوه بر بیماری‌های مختلف که گاه بی هیچ زمینه‌ای به مهمانی جسم و یا روحمان می‌آیند، فوت نیز یکی از آن اتفاقاتی است که دارای پس لرزه‌های قوی در بازماندگان است. اغلب علاقمندان به اخذ بیمه عمر، همواره با این پرسش مواجه هستند که چه مقدار بیمه عمر برایشان کافی است؟
اگر کمی دقیقتر شویم خواهیم دید که قصد و نیت از اخد بیمه عمر دلایل شخصی یا بیزینسی است. آنچه به شما پیشنهاد می‌شود اینست که اولا بدهی و توانایی پرداخت خودتان را بررسی کنید، چرا که بسیار دیده شده شخص علاقمند به رقم بالای بیمه عمر در پرداخت هزینه ماهیانه دچار مشکل شده است. حتما واژه” Whole Life ” را شنیده‌اید. این بیمه که نمونه‌ای است از بیمه عمر دائمی، برای افرادی که جوان هستند مناسب است،این بیمه به شکل‌های متفاوتی از پرداخت حق بیمه وجود دارد :
الف‌: این بیمه را می‌توان تا آخر عمر به صورت ماهیانه و یا سالانه پرداخت نمود.
ب: این بیمه را می‌توان در صورت واجد شرایط بودن فقط تا سن 65 سالگی پرداخت نمود.
پ: این بیمه را می‌توان فقط 20 ، 15 و یا 10 سال پرداخت نمود. (‌حق بیمه در این مدل به ظاهر بالاتر از بیمه‌های دیگر است، در صورتی که برای بسیاری از افراد و سناریوی آنها بسیار مناسبتر و ارزانترو منطقی‌تر خواهد بود‌).
یکی از موارد بسیار مهم در این بیمه امکان برگشت پول در زمان حیات طبق شرح بیمه‌نامه به شکل گارانتی است و بی‌شک مواردی نظیر سن متقاضی و دوره زمانی بیمه نامه در زمان مطالبه موثر است.
بیمه نامه دائمی از نوع UL برای دسته‌ای از افراد مناسب است که‌ به دنبال سرمایه‌گذاری مالی بالاتری هستند، جدا از اینکه در سطوح سنی مختلف با رعایت هزینه بیمه، می‌توانند این بیمه نامه را داشته باشند. متاسفانه دیده می‌شود بسیار به غلط این بیمه را عرضه و یا اخذ می‌کنند، آنها به باور غلط نظیر سرمایه‌گذاری جلب این بیمه می‌شوند،که پس از مدتی مبلغ بسیار هنگفتی پول دارند، البته بدون در نظر گرفتن بسیار فاکتورها نظیر هزینه‌های ظاهری و پنهان. (تو‌صیه می‌شود افراد اطلاع کافی از این بیمه داشته باشند).
اقتباس: sherkatebimeh.com/blog

‌از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می‌آوریم که تجربه‌های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع‌رسانی می‌باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی‌شود.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, January 8, 2020 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به