ما با داشتن این بیمه، آینده کسی یا کسانی که دوستشان داریم تامین می‌کنیم
آیا می‌دانید 2 مارچ آخرین روزبرای مشارکت حساب پس‌اندازبازنشستگی 2019 است؟
آیا می‌دانید سرمایه‌گذاری‌ها در کانادا با هزینه است ولی شما می‌توانید سرمایه گذاری بدون هزینه MER  و گارانتی اختیار کنید؟
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
نوشته‌ای از یک خواننده:
‌باز هم سالی گذشت، حدودا یک سال از زمانی که با خواهرم می‌خندیدم گذشته. سالی که هنوز باور نداشتنش را ندارم. هنوز یکشنبه‌ها، انتظار شنیدن صدای مهربانش، تمام روزم را به تلخی می برد. بارها می‌گویم به من زنگ بزن و او نمی‌شنود. صبح‌های زیادی گمان می‌کنم در صندوق پست، نامه‌ای از او دارم و از او دیگر نشانی نیست. عکس زیبای او کنار میزم می‌گوید که او بسیار جوان است. جوانتر از آنکه او را دیگر نتوانم در آغوش بگیرم. کسی می‌گوید او پرواز کرده، دیگری می‌گوید به راهی رفته که همگان می‌روند و من اما می‌گویم او همینجاست.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
خواهرم زن زیبا و جوانی بود که برای سلامتی‌اش حدی متصور نبودم. دونده خوبی بود و هرگز سیگار نمی‌کشید. آنچه در قامت کلمه راحتی می‌گنجد بر او برازنده بود و اگر قرار بود به روزهای آتی نگاه کند، از زاویه چگونگی پیشرفت، آن را بررسی می‌کرد. اغلب تا دیر وقت در آزمایشگاه دنبال راهکارهایی می‌گشت که بتواند مقاومت سلول‌های سالم که خواه ناخواه در معرض شیمی درمانی قرار می‌گیرند را بالا برد.  زمانی که فهمید سرطان ریه دارد برای دیدن طلوع آفتاب، برای لمس کردن فرزندش و برای وداع با هر چه عاشقش بود فقط چند ماه وقت داشت...
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
امروز او رفته و جای پای خاطرات او در لحظه‌های تلخ و شیرین زندگی مرا همراهی می کند. شاید از نوشته من احساس کردید من، سرطان را خطی متقاطع با مرگ قلمداد کردم. اما من در جایگاه کسی که به قدر کافی از دست داده‌ام می‌خواهم از زندگی بنویسم.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
در زمانی زندگی می‌کنیم که کمک همگانی برای بیماران سرطانی را می‌طلبد. بسیاری از کسانی که در این راه دست یاری دراز می‌کنند در اطرافشان این بیماری را دیده و از اهمیت کمک به آن آگاهند. آمار و ارقام، سنگدلانه به ما می‌گوید که رشد انواع این بیماری هر روز رو به فزون است و بشر تلاش می‌کند تا با توسعه بخشیدن به دانش، راه‌های درمان آن را بیابد.
شنیدن حوادث زندگی هر شخص، برای ما شاید عجیب و یا غم‌انگیز باشد. دیگر آنقدر درگیری‌ها زیاد شده که کسی توان بیان آنچه بر او می‌گذرد را ندارد. اغلب فقط کار می‌کنیم و مشکلاتمان را در صندوقچه کوچک قلبمان، برای خود حفظ می‌کنیم. بیماری‌های سخت و یا از دست دادن عزیزانمان، تجربه‌ای است که کم و بیش هر یک به آن برخورد کرده و یا پیش رو داریم.
‌این حاصل زندگی در عصری است که دوندگان آن بی‌شمارند. همین تلاش خسته‌کننده ما سبب شده کمتر دوست داشته باشیم، کمتر توجه کنیم، بی‌حوصله‌تر شویم و سنگین‌تر گام برداریم. می‌خواهیم سلامت باشیم اما معتقدیم فرصت بررسی آن را نداریم. از شیوع سرسام‌آور بیماری‌های سخت مطلعیم اما زمانی برای برنامه‌ریزی در این خصوص را نداریم. خواهرم در زندگی همیشه به دنبال راهی برای زندگی سالمتر برای همه بود به حدی که بررسی وضعیت سلامتی خودش را فراموش کرد. دوست دارم خوانندگان عزیز بدانند هیچ کاری مقدم‌تر از بررسی سالانه سلامتی نیست. به خاطر بسپارید اگر قرار است چیزی را فراموش کنید بهتر است کارتان باشد تا زندگیتان.
من خواهرم را به دلیل همین فراموشی از دست دادم.
پروانه. الف- تورنتو
 
در ابتدای هر سال، بسیاری از ما به بررسی وضعیت مالی خود می‌پردازیم. بد نیست در همین آغاز، شرایط خود را برای روبرو شدن با موقعیت های مختلف بررسی کنیم. اینکه اگر فرزندی داریم می‌توانیم با افتتاح حساب RESP آسودگی هزینه‌های تحصیلات عالیه او را فراهم کنیم.
اگر جوان و سلامت هستیم، با اخذ بیمه‌های بیماری های سخت، هم از قیمت مناسبی برخوردار شویم و هم از مزیت پس‌اندازی، تا در صورت عدم بیماری بتوانیم آن را دریافت کنیم.
اگر کمی سرد و گرم زندگی را چشیده‌ایم حتما می‌دانیم که بیمه عمر، چیزی ورای هدیه‌ها و ابراز علاقه‌های متداول زندگی است.
ما با داشتن این بیمه، آینده کسی یا کسانی که دوستشان داریم تامین می‌کنیم.
در سال جدید شما را دعوت می‌کنیم تا آینده خود را با داشتن حساب پس‌انداز بازنشستگی، بیمه ناتوانی جسمی، بیمه عمر، بیماری‌های سخت و صندوق پس‌انداز تحصیلی مرور کنید. اگر مایل به همراهی ما برای ترسیم آنچه بدست خواهید آورد هستید، با ما تماس بگیرید.
 اقتباس https://www.sherkatebimeh.com/blog/

‌‌ از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می‌آوریم که تجربه‌های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع‌رسانی می‌باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی‌شود.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, January 29, 2020 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به