از ابتدای ژانویه سال 2009، افراد کانادایی انتخاب جدید دیگری در سرمایه‌گذاری پیدا کردند
 بی‌شک همه مردم دوست دارند که سرمایه‌گذاری همراه با ضمانت طبق مفاد قراردادشان داشته باشند. این اطمینان را فقط با توجه به ریسک‌پذیری و علاقمندی و همچنین طرح‌های متنوع، می‌توان در انواع و اقسام سرمایه‌گذاری‌های ثبت شده پس‌انداز بازنشستگی (RRSP) و همچنین پس‌انداز معاف از مالیات (TFSA) و همچنین غیر ثبت شده (RSP) به خوبی یافت و انتخاب کرد.
از ابتدای ژانویه سال 2009، افراد کانادایی انتخاب جدید دیگری در سرمایه‌گذاری پیدا کردند. به عبارتی حق انتخاب در سرمایه‌گذاری بدون پرداخت مالیات. این حق انتخاب به نام‌ Tax Free Saving Account (TFSA) خوانده می‌شود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
در TFSA این امکان وجود دارد که بدون پرداخت مالیات سرمایه‌گذاری کنید و از مزایای برداشت از حساب فوق در هر مقطع زمانی مورد نیاز بهره‌مند شوید. شما می‌توانید پس‌اندازی با حدود مورد نظرتان طبق قرارداد داشته باشید و در زمان مورد نیاز جهت خرید اتومبیل و بازسازی خانه و یا هزینه مسافرت صرف کنید، بدون آنکه مالیاتی پرداخت کنید. هر فرد کانادایی بالغ که 18 سال و یا بیشتر دارد و قادر و مجاز است می‌تواند حساب TFSA باز کند.
حساب TFSA برخلاف صندوق پس‌انداز بازنشستگی RRSP و همچنین صندوق پس‌انداز تحصیلی RESP   ضمن کمک به همه اقشار جامعه بدون محدودیت و شرط و شروط عمل می‌کند.
سهم مشارکت در حساب  TFSAبرای هر فرد، بالای سن 18 سال کانادایی، با ارائه شماره کارت اجتماعی (SIN) 6000 دلار در سال می‌باشد. یکی از مزایای خوب این حساب، ضمن معافیت مالیاتی، عدم شرط و شروط در مقدار مشارکت حساب فوق است. به عبارت دیگر مشارکت در صندوق فوق می‌تواند به هر مقدار ممکنه تا سقف 6000 دلار برای هر نفر باشد و در صورتی که فرد بخواهد می‌تواند به هر مقدار تا سقف مبلغ فوق سرمایه‌گذاری کرده و مابقی آن را به آینده انتقال دهد.‌ مشارکت در حساب TFSA می‌تواند فرصتی باشد برای آن دسته از افرادی که محدودیتی در استفاده از RRSP شان دارند. به عنوان مثال افرادی هستند که واجد شرایط برای مشارکت RRSP نیستند. (افراد تازه وارد و افراد با حداکثر استفاده از‌ حساب‌ RRSP) . یکی دیگر از امکانات حساب فوق این است که هر فرد بالای 18 سال می‌تواند چندین حساب TFSA افتتاح نماید، البته مادامی که جمع آن در سال از سقف حداکثر مشارکت بالاتر نشود که این مبلغ در سال 2019، مبلغ 6000 دلار خواهد بود و همچنین افرادی که از سال 2009‌ تا به امروز واجد شرایط باشند تا سقف 63500‌ دلار امکان سرمایه‌گذاری دارند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
همیشه در نظر داشته باشیم روزهای بازنشستگی از ما فاصله چندانی ندارند و در آن روزها استطاعت مالی مهمترین فکر هر سالمندی محسوب می‌شود. بازنشستگی حادثه مهمی در چرخش زندگی فرد است. افراد باید قادر به پذیرفتن این اندیشه بشوند که می‌توانند بطور موفق و با سربلندی به عنوان یک فرد کامل بدون آنکه شغل داشته باشند به زندگی ادامه دهند. بطوری که بازنشستگی امکان تصمیم‌گیری گسترده‌تری در مورد زندگی شخصی فراهم می‌آورد. اگر این تصمیمات خوب اتخاذ شوند، فرد، سازمان و جامعه در مجموع منتفع می‌شوند. امروز به فکر فردا باشیم.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
 
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
اقتباس: cover4u.ca

 از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می‌آوریم که تجربه‌های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع‌رسانی می‌باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی‌شود.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, October 9, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به