شاید بهتر باشد امروز کمی دوراندیشی کنیم و با پس انداز تحصیلی، از کمک 20 تا 40 درصدی دولت استفاده کنیم
ضمن یاد‌آوری برای کسانی که واجد شراط هستند‌، 20 نوامبر.Canada Child benefit Payment date
حوادث اتفاق می‌افتند، فرقی نمی‌کنه در چه مکانی محیط مدرسه‌، دانشگاه‌، باشگاه‌، منزل و یا هر مکانی دیگر  .
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
آیا برای هزینه‌های احتمالی مربوط به تصادفات و سوانح فرزندتان آمادگی دارید؟
قابل توجه افراد مقیم و یا افراد با اجازه کار و همچنین افرادی که با ویزای دانشجویی در کانادا زندگی می‌کنند. شما اگر صاحب فرزند و دانش‌آموز بالای 6 ماه و یا دانشجوی تمام وقت زیر سن 26 سال هستید و از طرفی نگران حادثه‌های پیش‌بینی نشده می‌باشید، بیمه پیشنهادی ما می‌تواند کمک قابل توجهی برای شما باشد.
تنها با پرداخت 49.99 دلار برای یک سال، فرزند خود را نسبت به بیمه حوادث و اتفاقات پیش بینی‌نشده بیمه کنید.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
از ویژگی‌های مهم این بیمه:
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
•‌ بازپرداخت حوادث دندانپزشکی - پوشش نامحدود‌ دندانپزشکی تا 10 سال پس از تصادف در دسترس است و البته اگر فرزند شما 19 ساله یا بیشتر باشد، پوشش به یک سال محدود می‌شود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
•‌ پوشش 350000 دلار در صورت معلولیت کامل و دائمی - این مزایا جبران خسارت ناشی از یک حادثه را که باعث ناتوانی کامل و دائمی می شود، فراهم می کند.
• از بین رفتن یا از دست دادن عضوی از بدن تا سقف 150000دلار - فرد تحت پوشش این مزایا درصورت سانحه است.
• با اینکه این طرح، بیمه بیماریهای سخت نیست ولی پوشش بیماری وخیم دارد و تا سقف 12000دلار است - این مزایا قابل پرداخت است اگر هر یک از بیماری‌های ذکر شده در ابتدا در طول دوره پوشش تشخیص داده شود. بیماری‌هایی که در این سیاست ذکر شده‌اند از جمله بیماری ایدز (سندرم کمبود ایمنی بدن)، سرطان، لوسمی، مننژیت...
منتهی توصیه اکید می‌شود با بیمه تمام عمر که تنها 20 سال پرداخت می‌کنید و با مزایایی دیگر نظیر برگشت پول در صورت عدم بیماری می‌توانید سرمایه‌گذاری مناسب از هر جهت داشته باشید.
• پوشش هزینه‌های پزشکی و توانبخشی حوادث تا سقف 2000 دلار - حداکثر 50 دلار برای هر بازدید اگر درمان توسط یک پزشک معالج مجاز، استئوپات، فیزیوتراپیست (به استثنای ورزش درمانی) یا پرستار ثبت شده در 30 روز از یک تصادف مورد نیاز باشد.
• پرداخت هزینه آموزش تا سقف  6000 دلار - اگر ظرف مدت 90 روز از یک حادثه و در نتیجه این حادثه بیمه شده بیش از 30 روز به خانه خود محدود شود، هزینه یک معلم واجد شرایط برای خدمات آموزشی تا 6 ماه پرداخت می‌شود.
• پوشش شکستگی یا جابجایی تا 750 دلار - تحت این پوشش، بیمه مربوطه برای آسیب‌دیدگی ناحیه‌ای که منجر به شکستگی یا جابجایی استخوان شده در نظر گرفته می‌شود.
• پوشش 30000 دلار در صورت سانحه منجر به فوت‌ - این مزایا در صورتی ارائه می‌شود که بیمه شده در طول دوره پوشش به علت تصادف  فوت می‌کند و همچنین درصورت سانحه هوایی مبلغ پوشش افزایش می‌یابد.
• پوشش معلولیت تاسقف 21000 دلار - در این حالت اگر بیمه شده، پس از تصادف، مستلزم نگهداری مداوم و بدون وقفه در خانه یا بیمارستان است، پرداخت ماهانه صورت می‌گیرد.
• پوشش خارج از استان / کشور،ٍ اورژانس پزشکی تا 100000 دلار - دراین بیمه‌ پوشش درمان اضطراری مربوط به آسیب یا بیماری که در طول دوره پوشش در خارج از استان و یا کشور محل اقامت رخ می‌دهد را فراهم می‌کند.
و اما از دیگرفرصت ها و امکانات برای فرزندتان می‌توان‌:
برای فرزندم سرمایه‌گذاری جهت پوشش هزینه دانشگاهی و برخورداری از مشارکت دولتی
برای فرزندم بیمه بیماری‌های سخت تمام عمر، ضمن امکان برگشت تمامی پول پرداختی
برای فرزندم بیمه حوادث کودکان، دانش آموزان و دانشجویان
برای فرزندم سرمایه گذاری های متنوع
شاید بهتر باشد امروز کمی دوراندیشی کنیم و با پس انداز تحصیلی، از کمک 20 تا 40 درصدی دولت استفاده کنیم، کمک دولت هم بستگی به درآمد خانواده دارد .
بیمه بیماری‌های سخت کودکان، می‌تواند از یک ماهگی قابل صدور باشد و از طرفی دیگر پس‌اندازی در این بیمه وجود دارد که فرصتی به همگان می دهد تا با توجه بیشتر، ضمن برنامه‌ریزی جهت عزیزان خود دقت کافی را مبذول دارند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


‌از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می‌آوریم که تجربه‌های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع‌رسانی می‌باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی‌شود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, October 30, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به