ما می‌بایست به فکر تامین منابع مالی‌مان‌، نه فقط برای رهایی از بیماری بلکه هزینه‌های جانبی و ضعف مالی در زمان برخورد با چنین مشکلات باشیم‌
یکی از راه‌های ممکن برای داشتن جامعه‌ای سالم‌تر، شادتر و با عمری طولانی شرکت در برنامه‌ها و مناسبت‌هایی است که ضمن اطلاع‌رسانی، جمع‌آوری کمک‌های نقدی‌، همراهی و درک بیشتر بیماران و رسیدن به کشف‌ درمان و مداوای بیماری‌ها از جمله سرطان و در این خصوص سرطان پروستات است. در این ماه مردان و زنان در سراسر دنیا برای بالا بردن آگاهی، کمک مالی و جمع‌آوری، به موضوع‌های سلامتی برای حمایت از بیماری‌های آقایان از جمله سرطان‌هایی مانند پروستات، بیضه، و ناراحتی‌های روانی می‌پردازند. در این خصوص آقایان با گذاشتن سبیل، راه‌پیمایی، اطلاعیه و بیل بورد، حمایت خود را نشان می‌دهند.
 در همین راستا در ماه نوامبر مناسبتی را دنبال خواهیم کرد،که در خصوص پروستات می‌باشد که به بیان دیگر به آن موامبر می‌گویند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
آقایانی که موامبر را حمایت می‌کنند ،ضمن ثبت نام در سایت‌ movember.com، موبراس خوانده می‌شوند.(MoBros) به طور معمول آقایانی که قبل از این بدون سبیل و ریش بوده‌اند در طول ماه نوامبر سبیل گذاشته و به جمع‌آوری پول می‌پردازند‌ آو شما حتی می‌توانید:
Over the phone by calling 1-855-4GROWMO (1-855-447-6966) or 416-591-7771
به خانم‌هایی که موامبر را حمایت می‌کنند موسیستاس MoSista’s می‌گویند. امسال هم همانند سال‌های گذشته مراسمی در این ماه برگزار می‌شود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
سازمان Movember Foundation  اقدام به برگزاری برنامه‌های متنوع در این رابطه می‌کند
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
این سازمان غیر دولتی رتبه 72 از 500 ( NGO )را به خود اختصاص می‌دهد.کشورهای مشارکت‌کننده‌: استرالیا، اتریش، بلزیک، کانادا، جمهوری چک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، هنگ‌کنگ، آلمان، ایرلند، نیوزیلند، نروز سنگاپور، آفریقای جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوییس، انگلستان و امریکا می‌باشد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
سازمان موامبر با حمایت  30 عضو (Mo Bros‌ ) در سال 2003 شروع به کار کرد و در حال حاضر با افزایشی حدود بیش از 5 میلیون حمایت‌کننده  Mo Bros  and  Mo Sista’s و طی 16 سال گذشته مبلغی بالغ بر 1.02 بیلیون دلار تا سال 2018 که در این میان تنها در سال 2018 سهم مشارکت کانادا 18.1 میلیون دلار بوده است.
به امید زندگی سالم‌تر و شادتر و طول عمر با کیفیت بیشتر،این مبالغ صرف آگاهی رساندن مردم،بیماری‌های سخت، سرطان پروستات و بیضه، بیماری‌های روحی و روانی و همچنین سرمایه‌گذاری در بخش سلامت مردان می‌شود.
سرطان پروستات رایج‌‌ترین بیماری در مردان محسوب می‌‌شود و در دنیا دومین علت مرگ و میر بعد از سرطان ریه به شمار می‌‌آید. ما می‌بایست به فکر تامین منابع مالی‌مان‌، نه فقط برای رهایی از بیماری بلکه هزینه‌های جانبی و ضعف مالی در زمان برخورد با چنین مشکلات باشیم‌.
بی‌شک بیمه مناسب می‌تواند چاره خوبی برای این مورد باشد و تا زمانی که آثار و علائم بیماری در شخص دیده نشده، می‌توان لااقل پیش‌بینی لازم را از نظر مسائل مالی به عمل آورد تا برای درمان، جدا از مشکلات روحی و روانی که برای شخص از جهت این بیماری‌های خطرناک پیش می‌آید، لااقل دغدغه‌های مالی نداشته و به خاطر داشته باشیم که در زمان سلامتی کامل می‌توان از این شانس (اخذ بیمه بیماری سخت) در این خصوص برخوردار شد.‌
در صورت ابتلا به‌ سرطان‌ از جمله سرطان پروستات‌ و سکته قلبی، سکته مغزی، بیماری‌های آلزایمر و پارکینسون و مواردی دیگر از بیماری‌های سخت که تا به امروز تا سقف 32 مورد (‌با توجه به سن بیمار‌) معاف از مالیات تا سقف 2 میلیون دلار می‌باشد. خود را برای طول دوره بیماری و مداوا از جهت مالی محافظت کنیم و‌ موجب‌ آرامش و آسایش خود و عزیزانمان باشیم. در مدلی از این بیمه‌ می‌توان در مدت پرداختی معین 10 الی 20 سال، امکان پوشش بیمه را برای تمامی عمر داشت و حتی در مدلی از این بیمه در صورت عدم بیماری امکان دریافت پول‌های پرداختی وجود دارد .
ترجمه و اقتباس: www.cover4u.ca www.movember.com

‌از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می‌آوریم که تجربه‌های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع‌رسانی میباشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی‌شود.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, November 13, 2019 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به