این تیم دو سال است که زیر نظر ناصر پیشوا، مربی و رئیس باشگاه تمرین می‌کند
اعضاء تیم، ایستاده از راست: مهین شیرنشان (داور)، سونیا ضیایی، پریناز آریاپور، مهناز صالحی، ناصر پیشوا (مربی)، ریحانه وفادار، نسرین شهبازی، آنا شوقی، فهیمه باقری، مریم آذیش، لیلا وکیلیان
نشسته از راست: مونا خداوردی، گوهر شهرکی، افسون فاطمی، ریحانه بهروش، ندا اعتمادی (دیگر افراد تیم که در عکس فوق نیستند: تینا پورلطفی، اکرم همتی، الهام زنگنه، لیلی ضرابی، مونا گرامیان، رایحه بهروش).

تیم زنان باشگاه ورزشی هما در تورنتو همچنان به پیش می‌رود؛ امید، سلامتی و دورهمی

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
به دعوت ناصر پیشوا، مربی و پیشکسوت والیبال، ایران استار برای تهیه گزارشی از تیم ورزشی بانوان باشگاه هما به محل تمرین این باشگاه رفت. آنچه در این تیم دیده می‌شد، رفاقت و همدلی زنانی بود که دور از وطن اما خانه‌ای برای خود و خانواده ساخته و اکنون پس از یک روز کار سخت، روح و جان را به ورزش برای سلامتی خود و جامعه‌شان سپرده بودند. در این میان ناصر پیشوا در ابتدا با دعوت از زنان ایرانی در تورنتو گفت که این تیم دو سال است، هفته‌ای دو بار تمرین می‌کنند. او با توصیه اکید به ورزشکار بودن گفت که خود در ۸۱ سالگی کاملا قادر است این تیم را رهبری کند و این یعنی اثرات مثبت ورزش.
ناصر در ادامه توضیح داد که باشگاه هما، تیم مردان و جوانان نیز دارد که ده‌ها سال است تشکیل شده و فعالیت می‌کند و در کلاس‌هایش حدود ۴۰۰۰ شاگرد داشته است. فعالیت باشگاه هما، شامل همه سنین می‌شود و این نه یک باشگاه ورزشی، که یک خانواده است. او گفت این باشگاه برای اینهمه والیبالیست نیاز به داشتن یک سالن دارد که اکنون متاسفانه برعکس دیگر قومیت‌ها، هیچ زمین ورزشی ندارد.
افسون گفت که این تیم از همه سطوح و همه سنین که حتی برخی والیبال بلد نبودند تشکیل شده، که اکنون همه بر اساس اصول قانونی والیبال بازی می‌کنند، وی افزود که این موقعیتی برای زنان است تا بتوانند در کنار فعالیت‌های روزانه خود، هم ورزش کنند و هم محیط دوستانه‌ای داشته باشند. پریناز با تشکر از ناصر پیشوا گفت با اینکه وی قبلا در ایران والیبال بازی می‌کرده، این باشگاه برایش موقعیتی را برای همبستگی و نیز ورزش آنها بوجود آورده است. نسرین گفت که این باشگاه برایشان دوستان جدید خوبی را به ارمغان آورده که نه تنها سلامتی بلکه انرژی و بیزینس آورده است. او گفت که ناصر پیشوا در امر آموزش والیبال بسیار عالی بوده و امیدوار است هم او و هم باشگاه سال‌های سال پابرجا بمانند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
در نهایت ناصر پیشوا در یک سخنرانی احساسی با تیم از آنها خواست تا توقعشان را بالا ببرند و این بسیار مهم است که زنان ورزش می‌کنند و خود او نیز قسمتی از این گروه است. او گفت اگر چه در غربت خواهر ندارد اما خوشحال است که خواهران زیادی پیدا کرده و در کلمه "خواهر"، نقطه را جابجا می‌کند تا تبدیل به کلمه "جواهر" شود. اعضاء تیم با بغل کردن پیشوا از او حمایت کردند و ناصر از آنها خواست تا چراغ این باشگاه را روشن نگاه دارند. ویدئو کامل این گزارش را اینجا ببینید:
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, September 21, 2023 - 15:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به