این در حالیست که آمار واقعی چندین برابر این آمار رسمی‌ست
وزارت بهداشت ایران امروز با اعلان مرگ حداقل ۶۲۰ بیمار کرونایی، سیاه‌ترین روز ایران بعلت این بیماری را رقم زد. تعداد مبتلایان کووید-۱۹ نیز از ابتدا تاکنون به ۴,۴۲۵,۸۲۱ نفر رسیده است. این در حالیست که آمار واقعی چندین برابر این آمار رسمی‌ست.
طبق آمار اعلانی وزارت بهداشت، موج پنجم کرونای ایران که بعلت دلتا روی داده بطور متوسط روزانه ۳۸,۵۶۸ نفر را مبتلا می‌کند که این معادل ۳ برابر موج سوم و ۹ برابر موج اول و دوم است.
Shabani-realestate-toronto-canadaGodwin Chan vote Richmond hill regional councilor 2022
 
سیاه‌ترین روز کرونایی ایران
بنا بر اعلام بخش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، طی روز ۲۴ مردادماه ۱۴۰۰ حداقل ۳۶,۷۳۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که ۴,۲۷۲ نفر از آنها بستری شده و ۶۲۰ نفر نیز درگذشتند. این آمار براساس تعداد آزمایشات مثبت کرونا اخذ شده است، در حالیکه تعداد زیادی از مردم بدون دادن هیچ تست کرونایی بیمار و بستری می‌شوند و یا فوت می‌کنند و به همین دلیل آمار اعلانی بسیار پایین‌تر از آمار واقعی‌ست. در حال حاضر ۳۵۹ شهر ایران در وضعیت قرمز، ۵۹ شهر در وضعیت نارنجی و ۳۰ شهر نیز در وضعیت زرد قرار دارند.
Nava Music
مجموع بیماران اعلان شده بعلت کووید-۱۹ به ۴,۴۲۵,۸۲۱ نفر یعنی ۵ درصد کل جمعیت کشور و مجموع جان‌باختگان به ۹۷,۸۲۸ نفر و بهبودیافتگان نیز ۳,۷۲۸,۹۴۰ نفر می‌رسد. طبق آمار وزارت بهداشت هم اکنون ۷,۳۲۳ نفر نیز بعلت کرونا در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۲۷,۱۷۷,۵۶۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ نیز انجام شده است.
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
تاکنون ۱۵,۹۶,۱۴۲ نفر یا ۱۸ درصد دوز اول واکسن؛ و ۴,۰۷۰,۴۸۴ نفر یا ۵ درصد نیز دوز دوم واکسن را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده نیز به ۱۹,۱۶۶,۶۲۶ دوز رسید. این اداره می‌گوید در شبانه روز گذشته بیش از ۵۸۵,۰۰۰ دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, August 15, 2021 - 08:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به