اپتومتریست‌های انتاریو بیش از یک ماه پیش بعلت کمی پرداخت دولتی خدمات چشم‌پزشکی تحت پوشش استان را قطع کرده‌اند
اپتومتریست‌های انتاریو بیش از یک ماه پیش بعلت آنچه کمی پرداخت دولتی می‌نامند، ارائه خدمات چشم‌پزشکی تحت پوشش استان، از جمله معاینات چشم کودکان و سالمندان را لغو کردند و گفتند که فاصله زیادی با دولت دارند.
وزیر بهداشت انتاریو، امروز چهارشنبه گفت که این استان مایل است در مورد هزینه‌های بینایی‌سنجی چشم‌پزشکان به مذاکره بنشیند اما حاضر نیست به آنها "چک سفید" امضاء شده بدهد.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
طناب‌کشی بینایی‌سنج‌ها و دولت انتاریو بر سر پول خدمات به کودکان و سالمندان را متوقف کرده است
هر دو طرف این ماجرا، یعنی هم دولت و هم اپتومتریست‌ها از طرف دیگر خواستند تا به میز مذاکره بازگردد. متخصصان بینایی‌سنجی می‌گویند که این استان برای خدمات آنها کم پول پرداخت می‌کند و آنها حدود ۴۵ درصد از هزینه‌ها را از جیب خود می‌پردازند اما "کریستین الیوت"، وزیر بهداشت می‌گوید که دولت متعهد شده ۳۹ میلیون دلار اضافه بر سازمان برای جبران هزینه‌های گذشته بپردازد و از این به بعد نیز ۸.۴۸% به مبلغ پرداختی بیافزاید. الیوت افزود: "ما نمی‌گوئیم که این تنها پرداخت ما خواهد بودو انتظار نداریم که بینایی‌سنج‌ها از جیب‌شان هزینه کنند... و برای همین می‌خواهیم هزینه‌های اضافی آنها را بررسی کنیم، ما نمی‌توانیم همینجوری یک چک سفید امضاء برایشان بنویسیم". انتاریو می‌گوید که تقریبا ۲.۹ میلیون نفر از ساکنان این استان در طول سال ۲۰۱۹ از خدمات بینایی‌سنجی تحت پوشش استان، استفاده کرده‌اند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
بینایی‌سنج‌ها می‌گویند بودجه ۳۹ میلیون دلار در سال برای آنها "نه عادلانه است و نه معقول" زیرا این رقم معادل پرداخت کمی بیشتر از ۱ دلار به ازاء ارائه خدمات به هر مریض می‌شود. دکتر "شلدون سالابا"، رئیس انجمن بینایی‌سنج‌های انتاریو در بیانیه‌ای نوشت: "این عادلانه و منطقی نیست که ماهیت سیستمیک مشکل بودجه را با ارائه یکبار پرداخت که در آن هیچ حمایتی در آینده لحاظ نشده را نادیده بگیریم". دکتر "وس مک‌کان" متخصص بینایی‌سنجی نیز گفت: افزایش ۸.۴۸ درصدی پرداخت‌ها دستمزد ما را فقط تا ۴۸ دلار برای هر مریض بالا می‌آورد این در حالی‌ست که یک معاینه چشم بین ۷۵ تا ۸۰ دلار هزینه دارد و بینایی‌سنج‌ها بین ۳۰ تا ۳۵ دلار کمتر از پزشکان دستمزد خواهند گرفت.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
30 Figures Dr. Abbas Milani - Book Iranian
مک‌کان می‌افزاید: "دولت باید به اصل پوشش هزینه‌های ما متعهد شود. ما بسیار ناراحت هستیم که بیمارانمان مجبور شده‌اند رسیدگی به چشم‌شان را به تاخیر بیندازند... اما بیماران کاملا از ما و همه کارهایی که انجام می‌دهیم حمایت می‌کنند". مک‌کان گفت که جلسه‌ای در اینباره با دولت در امروز چهارشنبه در مجلس خواهند داشت.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
3D Design Business, 3D product, 3D office, 3D website
 
لغو خدمات چشم تحت پوشش دولت انتاریو از ۲۱ سپتامبر تا اطلاع ثانوی
متخصصان بینایی‌سنج انتاریو از ۲۱ سپتامبر امسال ارائه خدمات چشم‌پزشکی به کودکان و سالمندان و هر کسی که تحت پوشش بیمه استانی‌ست را متوقف کرده بودند و گفتند که در مذاکراتشان با دولت بر سر افزایش حقوقشان وقفه افتاده است. برنامه خدمات چشم استان انتاریو شامل معاینات سالانه چشم افراد زیر ۱۹ سال و بالای ۶۵ سال و افراد دارای شرایط خاص بهداشتی می‌شود.
رئیس انجمن بینایی‌سنج‌های انتاریو گفت که از آن تاریخ بینایی‌سنج‌ها با بیماران تماس گرفتند تا قرار ملاقات‌های آنها را لغو کرده و آنها را در لیست انتظار قرار دهند. دکتر شلدون می‌گوید این اقدام پس از مذاکرات ناامید کننده با دولت صورت گرفته و می‌افزاید تا زمانی که مذاکرات از سر گرفته نشود، ارائه خدمات به افرادی که مشمول طرح بیمه درمانی انتاریو هستند، با تأخیر روبرو خواهد بود.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, October 6, 2021 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهWebsite Design

Share this with: ارسال این مطلب به