این دارو می‌تواند وضعیت خواب مردم را بسیار بهبود بخشد
"سکم" (فرمانده عملیات ویژه ایالات متحده)، سازمانی كه نیروهای ویژه عملیات آمریكا را اداره می‌كند، می‌گوید كه به زودی آزمایش‌های بالینی قرص ضد پیری كه برخی از اثرات تخریبی بدن به واسطه آن متوقف می‌شود را آغاز می‌كند.
"تیم هاوکینز" سخنگوی تکاوران سکم گفت: "بررسی‌های پیش-بالینی این دارو به پایان رسیده و قرار است از سال ۲۰۲۲ آزمایش بالینی آن انجام گردد". ارتش آمریكا از سال ۲۰۱۸ حدود ۲.۸ میلیون دلار صرف تحقیقات در تلاش‌های بیوتكنولوژی در مورد انواع قرص‌های ضد پیری کرده است و امیدوار است این قرص‌ها موجب بهبودی بسیار سریع‌تر زخم‌های سربازان این کشور گردند. سکم برای این پروژه با آزمایشگاه بیوتکنولوژی "متربیتچ" همکاری می‌کند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
آغاز آزمایشات بالینی قرص ضد پیری در ارتش آمریکا
هاوکینز می‌گوید: "این تلاش‌ها برای ایجاد یک خصلت خاص جسمی غیر طبیعی که از قبل در سربازان وجود نداشته، نیست بلکه عمدتا برای افزایش آمادگی نیروهای ما از طریق بهبود عملکرد آنهاست که به طور معمولی و طبیعی با افزایش سن کاهش می‌یابد. ما در حال کار با شرکای برجسته صنعت و موسسات تحقیقاتی بالینی هستیم تا یک ماده مغذی، به صورت یک قرص مناسب برای انواع استفاده‌ها توسط افراد نظامی و نیز غیرنظامی تولید کنیم که از مزایای آن می‌توان به بهبود عملکرد انسانی، مانند افزایش استقامت و بهبود سریع‌تر آسیب‌دیدگی‌ها و مجروحیت‌ها اشاره نمود". به گفته هاوكینز، این قرص شامل یک "مولكول كوچک عملكرد انسانی" است كه به نوعی مواد مغذی برای دو منظور نظامی و غیرنظامی تبدیل می‌شود. این مولکول، جزو مولکول‌های کوچک با وزن کم بوده و به راحتی قابل استفاده بعنوان یک مکمل غذایی خواهد بود.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
داروهای مولکولی کوچک دارای مزایای مشخصی هستند: بیشتر آنها را می‌توان به صورت خوراکی تجویز کرد و می‌تواند از غشای سلولی عبور کند تا به داخل سلول برسد. همانطور که در وب‌سایت متربیتچ توضیح داده شده، از آنها می‌توان بصورت هدفمندی بهره برد، برای مثال می‌توان به امکان قرار گرفتن دارو و نفوذ به کلیه سلول‌های بدن بدون نفوذ به سلول‌های مغزی و یا برعکس، اشاره کرد. این نوع داروها در ایالات متحده تحت نظر "اف‌دی‌ای" نیستند، این بدان معناست که آنها از مقررات و روش‌های استانداردی که داروها دیگر پیروی می‌کنند، معاف هستند. مولکول کوچک در اصل یک اصطلاح توصیفی است که طیف گسترده‌ای از عوامل را پوشش می‌دهد که اکثر داروها را شامل می‌شود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
 
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
طرز کار علمی
مولکول مورد نظر در این پروژه که نآد+ (نیکوتینامید آدنین دینوکلئوتید) نام دارد می‌تواند درمانی برای بیماری‌های میتوکندری باشد. میتوکندری کارخانه تولید نیرو در سلول است که در آنها روی ماده شیمیایی "ای‌تی‌پی" (آدنوزین تری فسفات) کار می‌کند تا انرژی لازم برای زنده ماندن و عملکرد صحیح سلول حاصل گردد. نآد+ در واقع بصورت مستقیم در این سازوکار موثر است.
دکتر "دیوید سینکلر" از دانشگاه هاروارد می‌گوید کاهش سطح نآد با پیری و بیماری‌های متعددی از جمله اختلال در عملکرد میتوکندری، التهاب و انواع بیماری‌های مرتبط است و این سطح با افزایش سن و نیز در طی بیماری‌ها و آسیب‌ها کاهش می‌یابد. او می‌افزاید که کاهش سطح نآد ایراد نیست بلکه طبیعی‌ست و این پروژه طرحی‌ست برای حفظ بهینه انرژی سلولی در انسان‌ها و اجازه خواهد داد تا ما زندگی طولانی‌تر و سالم‌تری داشته باشیم. این رویکرد جدید پیشرو در مورد دارو اجازه خواهد داد تا ما بتوانیم با دستی بالا بیماری‌ها را برطرف کنیم، نه فقط یک بیماری خاص را بلکه همه بیماری‌ها را با هم و بطور همزمان، به کمک خود سلول‌های بدن".
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

به گفته "باب ساندرز" پژوهشگر این پروژه، علاوه بر مصارف نظامی، یک بازار بزرگ تجاری برای این محصول وجود دارد بطوریکه این محصول نه تنها می‌تواند به ارتش کمک کند، بلکه می‌تواند به بهبود همه انسان‌ها در آسیب‌دیدگی‌هایشان کمک نماید و نیز روند پیری را کُند نماید، بعلاوه اینکه می‌تواند وضعیت خواب مردم را بسیار بهبود بخشد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, July 12, 2021 - 08:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به