کرونا فقط جان ۲,۸۸۲ نفر را در نیوزیلند گرفته که هم از این نظر و هم از نظر تعداد بیماران، یکی از بهترین عملکرد‌ها را از خود نشان داده است
دولت نیوزلند روز دوشنبه اعلام کرد: پس از گذشت بیش از دو سال از گزارش اولین مورد کووید ۱۹ در این کشور، تمام محدودیت‌های اعمال شده برای مقابله با همه‌گیری ویروس کرونا برداشته می‌شود. 
از سوی دیگر انتاریو می‌گوید از امروز کلیه افراد بالای هجده سال می‌توانند وقت گرفته و واکسن کرونای مدرنای اولیه که با زیرشاخه ب. آ-۱ اومیکرون ترکیب شده را بزنند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
نیوزیلند کلیه محدودیت‌های کرونا را برداشت؛ کانادا: هر سه ماه یکبار واکسنی که ویروسش نیست را بزنید
نیوزیلند که از ۲۱ مارس ۲۰۲۰ با اعلان بحران سلامت و به عنوان چارچوبی حفاظتی در برابر کووید ۱۹ قوانین بسیار سخت‌گیرانه‌ای را به اجرا گذاشته، مرزهایش را اغلب بسته و سپس با سرعت واکسن زده بود، می‌گوید در ساعت ۲۳:۵۹ همین دوشنبه‌ای که می‌آید، کلیه این مقررات به حالت تعلیق در خواهد آمد، بنابراین مردم دیگر برای ورود به سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها، اتوبوس یا هواپیما و غیره، مجبور به استفاده از ماسک نیز نخواهند بود. و نیز الزامات واکسیناسیون علیه ویروس نیز در ۲۶ سپتامبر لغو خواهد شد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
برای "جاسیندا آردرن"، نخست وزیر این کشور این اعلان یک "نقطه عطف" ‌‌و لحظه‌ای کلیدی برای "برگشتن ورق" در مدیریت همه‌گیری است. او گفت: "آخرین اخبار و گزارش‌های بهداشتی به کمترین تعداد بستری ‌بیمارستانی از ماه فوریه، با جمعیت مناسب واکسینه شده و افزایش دسترسی به داروهای ضد ویروسی اشاره دارد. نیوزلند در موقعیتی قرار دارد که می‌تواند به جلو حرکت کند". از این سه‌شنبه، استفاده از ماسک تنها برای دسترسی به برخی از مراکز بهداشتی مانند بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و خانه‌های سالمندان ضروری است. آردرن گفت: ‌"لطفا به کسانی که هنوز می‌خواهند ماسک را به عنوان نوعی محافظت مورد استفاده قرار دهند، احترام بگذارید".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
مقامات بهداشتی اعلام کردند: در روز گذشته ۱,۱۴۹ مورد جدید، ۶ فوتی و ۲۲۵ مورد بستری در بیمارستان گزارش شده است که از این تعداد ۳ مورد در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. در کل کشور و از ابتدا تاکنون، کرونا فقط جان ۲,۸۸۲ نفر را در این کشور گرفته که هم از این نظر و هم از نظر تعداد بیماران، یکی از بهترین عملکرد‌ها را از خود نشان داده است. نیوزیلند دچار ویرانی اقتصادی آنگونه که در بیشتر کشورها اتفاق افتاده نیز نشده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
کانادا: هر سه ما یکبار واکسنی که ویروسش نیست را بزنید
انتاریو می‌گوید با رسیدن واکسن‌های دو ظرفیتی بوستر کووید ۱۹ ساخت شرکت «مدرنا»، اکنون همه بزرگسالان می‌توانند وقت واکسن زدن بگیرند. این واکسن ترکیب واکسن ویروس اصلی و واکسن نسخه اولیه اومیکرون موسوم به ب. آ-۱ است که در اواخر سال گذشته ظهور کرد و بزرگترین موج عفونت و بستری بیمارستانی را در همه‌گیری ایجاد کرد. هر دوی این ویروس‌ها از ماه اپریل دیگر در کانادا وجود ندارند و از ژوئن فقط زیرشاخه ب. آ-۴ و هم اکنون فقط زیرشاخه ب. آ-۵ در کشور وجود دارد. بهداشت کانادا که اخیرا این واکسن را تایید کرده و مدرنا که یک واحد تولید واکسن در کانادا گشوده تایید زدن این واکسن تا آخر سال بعد را بدست آورده است.
وزارت بهداشت کانادا می‌گوید افراد باید حداقل هر ۳ ماه یک بار واکسینه شوند زیرا همچنان این واکسن می‌تواند موثر باشد، این در حالی‌ست که اومیکرون اکنون از همه این واکسن‌ها عبور می‌کند.
انتاریو می‌گوید از ساعت ۸ صبح هم می‌توانند واکسن بزنند اگرچه تا ۲۶ سپتامبر نوبت‌دهی به افراد آسیب‌پذیر در اولویت قرار می‌گیرد اما بعد از آن همه شهروندان ۱۸ سال به بالا می‌توانند مراجعه کنند. آسیب‌پذیران عبارتند از ۷۰ ساله‌ها به بالا، ساکنان خانه‌های سالمندان و مراقبان آن‌ها، ارائه دهنده خدمات کمکی زندگی و بهداشتی، بومیان ۱۸ سال به بالا، افراد با نقص ایمنی از ۱۲ سال به بالا، افراد باردار ۱۸ساله به بالا و کلیه کارکنان مراقبت‌های بهداشتی ۱۸ساله و بالاتر.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


برای صدها خبر کرونا در صفحه ویژه کووید ایران استار اینجا را کلیک کنید.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, September 13, 2022 - 08:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به