از خدا پنهان نیست، از شما هم پنهان نباشد آن که با کمال تاثر و تاسف به اطلاع کلیه دوستان، عزیزان، خوانندگان و طرفداران می‌رساند که "استاد فضول‌خان کامیونیتی ایرانیان تورنتو" در راه خدمت‌رسانی به جامعه ایرانی و در حین انجام فعالیت‌های فضولی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در میان ایرانیان، خود به این ویروس مبتلا شد و پس از ده روز مبارزه سرسختانه با آن در قرنطینهٔ منزل درگذشت.
به علت تاثر وارده به خانواده و بستگان نزدیک آن خدمتگزار صدیق، چون امکان تشییع، تدفین و‌ انجام مراسم معمول به علت وضعیت کرونایی، مقدور نبود، لذا پیکر آن قهرمان راه روشنگری و فضولی در نهایت غریبی در غربت طبق وصیت انجام شده به خاکستر تبدیل و در محل سفارش شده یعنی آبشار نیاگارا به آب سپرده شده تا به اصل طبیعت و مادر جهان هستی یعنی زمین و آب برگردد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
از کلیه کسانی که به طرق مختلف و بوسیله تلفن، اینترنت و سایر رسانه‌های راه دور وقوع این ضایعه بزرگ اهل قلم و خرد را تسلیت گفته و در سوگ نشسته‌اند، از طرف خانواده ایشان بویژه فضول‌بانو و پسر بزرگش "ابن‌الفضول"، تشکر و سپاسگزاری می‌نماید و امید دارد که در زمان ممکن یاد و نام آن کنشگر متعهد فرهنگی مستقل غیر وابسته را زنده نگهداریم.
لازم به یادآوری است طبق وصیت صورت گرفته، چون انجام وظایف فضولی در خاندان آن بزرگ مرد، موروثی است، ایشان تعهد و رسالتی را که به عهده داشت به فرزند بزرگ خود "ابن‌الفضول" واگذار نموده و از او خواست که در انجام این تعهد اخلاقی، فرهنگی و اجتماعی از هیچ کوششی فروگذار نکند و قلم خود را به هیچ بها، مقام و منزلتی در اختیار اشاعه افکار گروه‌ها، دسته‌ها، باندها، بنیادها و موسسات کوچک و بزرگ فرهنگی و غیر‌فرهنگی که مثل قارچ در حال تکثیر در تورنتو هستند، قرار ندهد و این را بداند ارزشمندترین یادگاری که از پدر به ایشان رسیده همین قلم متعهد و فضولی صادقانه در جهت احقاق حقوق جامعه ایرانیان در تورنتو است.‌
بنابراین پس از وقوع این اتفاق ناگوار از روز بعد، وظایف فضولی در کامیونیتی و دفتر فضول‌خانه در اختیار "ابن‌الفضول" قرار گرفت و مقرر گردید که ایشان وظایف پدر را طبق وصیت انجام شده به نحو شایسته و بایسته تداوم بخشد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
"سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
مرده آن است که نامش به فضولی نبرند".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
یوم جمعه 16 خرداد ماه 1399- مطابق 5 ژوئن 2020

 

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Friday, June 5, 2020 - 14:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به