فیلم "باربی" با بازیگری "گرتا گرویگ" با ۹ نامزدی، و اپنهایمر" با ۸ نامزدی رقبای جدی یکدیگر هستند
فیلم "باربی" با بازیگری "گرتا گرویگ" با ۹ نامزدی برای دریافت جایزه گلدن گلوب امسال، تا زمان اعلان برنده، بعنوان پیشروترین فیلم شناخته می‌شود.
جوایز گلدن گلوب معمولا پیش‌درآمد اسکار به شمار می‌روند و برندگان آن شانس بسیار زیادی برای دریافت اسکار همان سال خواهند داشت.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
گزارش کامل نامزدهای جوایز گلدن گلوب؛ باربی و اپنهایمر پیشتازند
باربی، این فیلم پُرفروش، کاندید دریافت جوایزی از جمله بهترین فیلم موزیکال یا کمدی، بازیگری نقش اول زن برای "مارگو رابی" و نقش دوم مرد برای "رایان گاسلینگ"، بهترین کارگردانی برای "گرتا گروینگ"، سه آهنگ اصلی آن، و حتی بهترین فیلم در گیشه، شده است. از سوی دیگر، نزدیک‌ترین رقیب باربی، فیلم "اپنهایمر" است که ۸ نامزدی را در کیسه دارد، از جمله نامزدی بهترین فیلم درام، بهترین فیلم در گیشه، بهترین بازیگر مردم برای "کیلیان مورفی" و بهترین بازیگر نقش دوم زن برای "امیلی بلانت"، "رابرت داونی جونیور" برای بهترین بازیگر نقش دوم مرد، و "کریستوفر نولان" برای کارگردانی این فیلم.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
گلدن گلوب که ساختارش سرانجام دچار تغییرات اساسی شده و تبدیل به یک شرکت سودآور گشته، اکنون تعداد رای‌های بیشتر و متنوع‌تری را می‌پذیرد. این جشنواره، امروز دوشنبه در "هتل بورلی هیلتون" نامزدهای خود را برای اعطای جوایز خود در ۷ ژانویه آینده اعلام کرد. با اینکه این سازمان قرار است بیشتر روی محصولات تلویزیونی آمریکا و جهان تمرکز داشته باشد، اکنون گستردگی بیشتر آن به سوی سینما هم کشیده شده و وارد محدوده "اسکار" نیز گشته است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
هشتاد و یکمین دوره جوایز گلدن گلوب اولین پخش عمده جوایزی خواهد بود که در شبکه "سی‌بی‌اس" اجرا می‌شود اگرچه از نظر ظاهر شبیه شبکه "ان‌بی‌سی" که پخش کننده قبلی بود، به‌نظر می‌رسد، اما در واقع بعلت اینکه در سال ۲۰۲۱ معلوم شد پشت این جوایز، هیچ سیاه‌پوستی قرار ندارد، منجر به تحریم آن توسط ستارگان سینما و استودیوها گشت و ان‌بی‌سی از پخش آن در سال ۲۰۲۲ خودداری کرد. گلدن گلوب مجبور شد تعدادی رنگین‌پوست را به صفوف خود اضافه کند و اصلاحات دیگری را برای رفع نگرانی‌های اخلاقی انجام دهد و با آزمایش دوباره یک ساله با ان‌بی‌سی در ژانویه ۲۰۲۳، به این نتیجه رسید که دیگر نباید با این شبکه ادامه دهد. گلدن گلوب که در سال ۲۰۱۹، همچنان نزدیک به ۱۹ میلیون بیننده داشت، در پی چندین رسوایی، مخاطبانش در سال ۲۰۲۳ با شبکه ان‌بی‌سی را آنچنان از دست داد که به ۶.۳ میلیون بیننده رسید.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
جوایز گلدن گلوب مدت‌ها یکی از پرمخاطب‌ترین پخش‌های مربوط به اثرات تصویری در جهان و بعد از اسکار در رده دوم قرار داشت. این برنامه به عنوان یک مهمانی نشاط‌آور تبلیغ می‌شد که میزبانان آن اغلب لحن بی‌پروایانه‌تری نسبت به همتایان آکادمی خود داشتند. همچنین فقط به پُر زرق و برق‌ترین دسته‌های فیلمسازی و تصویری جایزه می‌دادند و در آن هیچ سخنرانی از ارکان دیگر فیلم از جمله جلوه‌های بصری یا کارگردانان فیلم‌های کوتاه وجود نداشت. اما هیئت ژوری شامل گروه کوچکی متشکل از ۸۷ عضو بود که نفوذ باورنکردنی در صنعت سینما و تلویزیون داشتند و اغلب هدایای مجلل، تبلیغاتی و حتی سفرهای پُر از زرق و برق را دریافت می‌کردند که در برخی از سال‌ها منجر به انتخاب فیلم‌های ضعیف می‌شد.
 
نامزدهای این دوره:
بهترین فیلم درام: آناتومی یک سقوط؛ قاتلان ماه گل؛ استاد؛ اپنهایمر؛ زندگی‌های گذشته؛ منطقه مورد علاقه.
بهترین فیلم موزیکال یا کمدی: هوا؛ داستان آمریکایی؛ باربی؛ دارندگان؛ مه دسامبر؛ بیچاره‌ها.
فیلم انیمیشن: پسر و حواصیل؛ عنصری؛ مرد عنکبوتی، اسپایدرمن در گذر از آیات تارهای عکبوتی؛ فیلم برادران سوپر ماریو؛ سوزومه؛ آرزو کردن.
بهترین بازیگر مرد در یک درام تلویزیونی: برایان کاکس در جانشینی؛ کایران کالکین در جانشینی؛ جرمی استرانگ در جانشینی؛ گری اولدمن در اسب‌های آهسته؛ پدرو پاسکال در آخرین ما؛ دومینیک وست در تاج.
بازیگر زن در یک کمدی تلویزیونی: راشل برازناهان در خانم مایزل شگفت‌انگیز؛ کوئینتا برانسون در ابوت ابتدایی؛ آیو ادبیری در خرس؛ ال فانینگ در بزرگ؛ سلنا گومز در فقط این قتل‌ها در ساختمان؛ ناتاشا لیون در پوکر فیس.
بازیگر مرد در یک کمدی تلویزیونی: بیل هدر در بری؛ استیو مارتین در فقط این قتل‌ها در ساختمان؛ مارتین شورت در فقط این قتل‌ها در ساختمان؛ جیسون سیگل در کوچک شدن؛ جیسون سودیکیس در تد لاسو؛ جرمی آلن وایت در خرس.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


گلدن گلوب، امسال در ۲۷ مورد به برندگان جایزه می‌دهد و همچنان جوایز متعدد بیشتری را نسبت به "اسکار"، "بفتا" و "امی" به محصولات تلویزیونی اختصاص می‌دهد. فیلم "جدایی نادر از سیمین" به کارگردانی اصغر فرهادی تنها برنده ایرانی این جشنواره است و "حامد سلیمان‌زاده" منتقد و نویسنده ماهنامه "فیلم" به عنوان اولین رای دهنده ایرانی در مراسم گلدن‌گلوب امسال رای خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, December 11, 2023 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به