كوهن تاکید دارد که هدف، طولانی کردن عمری است که در طی آن انسان در سلامتی به سر برد، زیرا هر چه انسان پیرتر شود، بیشتر در معرض ابتلا به بیماری‌ها قرار می‌گیرد: هدف این است که انسان‌ها زمان بیشتری سالم بمانند و نه اینکه فقط طولانی‌تر زندگی کنند.
یک پژوهشگر رشته زیست‌شناسی معتقد است سن انسان‌ها در چند دهه آینده بیشتر از میانگین سن کنونی آنها شده و می‌توان آن را به ۱۴۰ سال رساند. براساس گزارش ساینس الرت، سالمندترین انسان روی زمین 122 زندگی کرد و یک محقق زیست‌شناس مولكولی معتقد است در آینده انسان‌ها بسیار طولانی‌تر از این عمر خواهند کرد.
خاییم کوهن پژوهشگر رشته زیست‌شناسی مولکولی پیری در دانشگاه بار ایلان می‌گوید ممکن است انسان‌ها از مرز 120 سالگی نیز عبور كرده و به 140 سالگی برسند. میانگین طول عمر انسان‌ها به لطف واکسن‌ها و بهبود وضعیت بهداشت و كشف دارو‌های بهتر افزایشی محسوس یافته‌است و این دانشمند معتقد است در حالی‌که در گذشته 70 درصد انسان‌ها بر اثر بیماری‌های عفونی جان خود را از دست می‌دادند، امروزه 70 درصد انسان‌ها بر اثر بیماری‌های خاص دوران پیری می‌‌میرند و تعداد افرادی كه عمر طولانی دارند به اندازه كمی افزایش داشته‌است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
ركورد‌دار بالاترین طول‌عمر تاكنون ژان کالمای فرانسوی بوده‌است كه در سال 1997 در سن 122 سالگی درگذشت و پس از او تاكنون كسی به این سن نرسیده‌است. محققان کالج پزشکی آلبرت اینشتین در نیویورک سال گذشته در پژوهشی دریافتند طول عمر انسان محدوده‌ای طبیعی دارد و اعلام كردند احتمال آنکه سن یک انسان از 125 عبور كند بسیار پایین است.
اما کوهن نظر متفاوتی دارد و معتقد است دست‌‌بردن در فرایند سالخوردگی می‌تواند طول عمر انسان‌ها را افزایش دهد. تحقیقات این دانشمند بر اساس تحلیل داده‌های مربوط به مرگ و میر انسان‌ها در فاصله سال‌های 1900 تا 2010 میلادی و نیز آزمایش‌هایی است که بر روی حیواناتی چون موش، موش صحرایی و مگس انجام گرفته است.
به گفته او، تغییر نوع تغذیه،استفاده از مهندسی ژنتیک و دارو توانسته طول عمر حیوانات را تا 30 درصد افزایش دهد و علاوه براین از میزان ابتلا به بیماری‌های مرتبط با پیری مانند دیابت نیز در آنها كاسته شده‌است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
كوهن تاکید دارد که هدف، طولانی کردن عمری است که در طی آن انسان در سلامتی به سر برد، زیرا هر چه انسان پیرتر شود، بیشتر در معرض ابتلا به بیماری‌ها قرار می‌گیرد: هدف این است که انسان‌ها زمان بیشتری سالم بمانند و نه اینکه فقط طولانی‌تر زندگی کنند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, February 21, 2018 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به