اینکه ما چند سال داریم تفاوتی ندارد، شاید سالی پر از سلامتی داشته و شاید آن را ناگهان از دست بدهیم
معمولا با نزدیک شدن به روزهای پایان سال، حس بوی عیدی و توپ وکاغذ رنگی، بوی ماهی و یاس، زمستان دلمان بسر می‌آید و خستگی سال به یک باره رخت بر می‌بندد. جنب و جوش حاصل از شوق آمدن بهار، بهانه‌ای بر دلتنگی باغ دل‌هایمان است و حس افسردگی از کوتاهی روزها و بقول مولانا لطف بهار بشکند رنج خمار باغ را.
اینکه ما چند سال داریم تفاوتی ندارد، شاید سالی پر از سلامتی داشته و شاید آن را ناگهان از دست بدهیم! بی شک زندگی همه ما به دلیل شرایط و امکانات متفاوت، میزان تحصیلات و نوع شغل، در یک طبقه نبوده و نمی‌توانیم از درآمد یکسان برخوردار باشیم اما در تمام سطوح زندگی، هر یک مسولیت‌ها و تعهداتی داریم. یا صاحب خانه‌ای هستیم و مورگیج آن را می‌پردازیم، یا مستاجریم و اجاره می‌دهیم و به همین شکل، ده‌ها تعهد به دنبال آن در اندازه‌های مختلف وجود دارد. اینکه ما در کدام طبقه رفاهی قرار داریم زیاد مهم نیست بلکه مهمتر این است که به نگهداری داشته‌هایمان قبل از وقوع هر اتفاقی فکر کرده باشیم.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
در سال جدید، به حفظ آنچه داریم بیشتر بیندیشیم. با هر اندازه توان مالی مطمئن باشیم می‌توانیم حفاظی از اطمینان، اطراف زندگیمان بکشیم. همانگونه که برای دستیابی به آنچه دوستش داریم نباید به دنبال زمان مناسب باشیم، هرگز در جستجوی شرایط بهتر کاری و در آمد بالاتر و سپس اخذ بیمه نگردیم چرا که زمان بهتر به معنای داشتن وضعیت سلامتی مناسب برای اخذ بیمه نیست.
بی‌شک از آمار خبر دارید، امروزه تقریبن اکثر افراد می‌دانند که بیمه بیماری سخت و ناتوانی جسمی یکی از مهمترین و بهترین بیمه‌هایی است که با درصد بالایی در زندگی هر شخص استفاده خواهد شد و دانش این نیاز، قدم بزرگی در این راه  بشمار می‌آید. بیمه دقیقن در مسیر پستی و بلندی‌های زندگی در خوشی‌ها و ناخوشی‌ها و مواردی که به مشکلات مالی بیانجامد قدم بر می‌دارد و افرادی که آن را اخذ کرده‌اند با آسایش فکری بیشتری نسبت به سایرین زندگی خواهند کرد.
همانطور که می‌بینید احتمال مواجهه با بیماری‌های سخت و از کارافتادگی، برای افراد بسیار بالاست و این سوال به قوت خود باقی که  در هنگام روبرو شدن با بیماری سخت چه خواهیم کرد؟ در حساب بانکی‌مان به قدر کافی پول داریم؟ از فامیل قرض خواهیم گرفت؟ از بانک وام می‌گیریم؟ خانه‌مان را می‌فروشیم؟ و یا.....
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
بیمه ابزاری ارزشمند برای پیشگیری از بیماریها و همواره ضمن آرامش و آسایش خاطر ، پشتیبان مالی است. ریسک و خطرهای اطراف خود را بشناسیم و بیمه را در زمان مناسب با توجه به توان مالی مان تهیه کنیم.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
30 Figures Dr. Abbas Milani - Book Iranian
در حالی که آرزومند آرزوهای شما هستیم، از شما دعوت می‌کنیم تا مانند همیشه در سال جدید همراه ما بوده و با نظراتتان مسیری هموارتر بینمان برقرار سازید.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
فراخوان هنر اعتراضی برای همراهی با هموطنان ایرانی
پیشاپیش سال نو مبارک و با بهترین آرزوها برایتان .
www.cover4u.caاقتباس  
از خوانندگان و علاقمندان دعوت  به عمل می‌آوریم که تجربه‌‌های خوب وبد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارند. مطالب این مقالات صرفن درجهت اطلاع‌رسانی می‌باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی‌شود.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, March 14, 2018 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به