چگونه می‌توان به سادگی و با روش‌های طبیعی عوارض شدید کرونا و واکسن کرونا را بسیار کاهش داد؟

امروز می‌خواهم در مورد واکسن covid صحبت کنم. می‌دانید که خیلی‌ها دارند از واکسن covid استفاده می‌کنند و متاسفانه عوارضی که بعد از واکسن دارد خیلی زیاد است. بعضی‌ها خستگی شدید، بعضی سردرد، بدن درد و تب و خیلی چیزهای دیگر پیش می‌آید و در اشخاص مختلف reactionها فرق می ‌کند. اگر مجبور هستید واکسن covid را بزنید من پیشنهاد می‌کنم که حتما یک داروی homeopath، اسمش Thuja 30c این را سه قرص زیر زبان سه بار در روز، یک روز قبل از اینکه بروید و واکسن بزنید بخورید و البته نیم ساعت قبل و بعدش نباید چیزی بخورید و بگذارید زیر زبانتان که خودش آب شود و بعد واکسن هم تا 2-3 روز ادامه‌اش دهید که عوارضی نداشته باشید. البته غیر از این می‌شود از چیزهای دیگر استفاده کرد یکی از اینها neem است که به فارسی به آن چریش می‌گوییم و البته تخم neem که به صورتهای مختلف در بازار است و شما می‌توانید tinctureاش را بگیرید یا می‌توانید به صورت خود دانه و تخمش باشد یا به صورت کپسول باشد. این را اگر عوارضی داشتید می‌توانید شروع کنید و تا چند روز بخورید، یعنی کپسول سه بار در روز و اگر tincture‌اش است، 25 قطره سه بار در روز استفاده کنید و بسیار چیز خوبی است.
یک داروی دیگر‌silver pine needle است، در کانادا این کاج خیلی یاد است و می‌دانید که کاج برگ ندارد به آن needle می‌گویند که شما وقتی یک دانه‌اش را از درخت می‌کنید معمولا پنج تا پنج تا با هم می‌آید یعنی ببینید که 5 تا دانه دارد و ببینید که اگر پنج تا دانه بود درست است و این را استفاده کنید. بعضی از کاجهایی که می‌کنید سه تا دانه دارد و آنها به درد ما نمی‌خورد و حتی شاید بعضی از آنها سمی باشد، ولی آن که پنج تا needle دارد می‌توانید از آن استفاده کنید. خوب خیلی ساده است که شما می‌توانید آن را از درخت بکنید یا می‌توانید از عطاری‌ها بخرید و یک مقدارش را تکه کنید و آب جوش روی آن بریزید و بگذارید 10 دقیقه دم بکشد و این را سه بار در روز بخورید این خیلی خیلی خوب است برای اینکه عوارض واکسن covid را کاملا از بین می‌برد و البته این pine needle یکی از گیاهانی است که ریه را خیلی تمیز می‌کند و اگر شما ریه ناراحت هم داشته باشید یعنی سرفه هم داشته باشید و حتی infection ریه داشته باشید می‌توانید با این pine needle این را از بین ببرید بسیار چیز خوبی است و خیلی به شما کمک می‌کند.
مساله دیگری که باز هم اگر ناراحتی پیدا کردید برای ریه می‌توانید استفاده کنید، استفاده از شیر است. کافی است که شیر گاو را یک مقداری گرم کنید و یک حوله داخل آن بیندازید و حوله را بچلانید و بعد هم بیندازید روی سینه‌تان و یک نایلون روی آن بیندازید و یک کیسه آب گرم یا heating pad هم روی آن بگذارید و حدود 10 دقیقه بگذارید بماند و این تمام میکروب‌های ریه را بیرون می‌کشد، البته پشت‌تان هم بیندازید 10 دقیقه پشت و 10 دقیقه جلو و این خیلی کمک می‌کند که اگر عوارضی در ریه است کاملا از بین ببرد و اگر سرفه می‌زنید، اگر خلط زیاد دارید، باز هم می‌تواند این به شما کمک کند که آن را از بین ببرید. کار دیگری هم که می‌توانید انجام دهید که کار ساده‌ای است دستگاهی است به نام nebulizer که این دستگاه بخور می‌دهد، مثل بخور قدیمی خودمان ولی یک دستگاه کوچک که شما می‌توانید یک مقدار روغن نعنا با آب قاطی کنید یا عرق نعنا در آن بریزید و بخور دهید. بخشی هم دارد که شما می‌توانید آن را جلوی بینی یا دهانتان بگیرید تا این بخور وارد ریه‌تان شود.
این درست مثل بخورهای قدیمی در ایران است. اگر شما این دستگاه را ندارید می‌توانید از یک قلیون استفاده کنید، یعنی به جای آب در قلیون، عرق نعنا یا عرق اکالیپتوس یا حتی آب با چند قطره روغن نعنا یا روغن اکالیپتوس در آن بریزید. آتش نباید بالای آن بگذارید و فقط آن را بکشید درست مثل قلیون کشیدن و این را به داخل ریه بکشید این داخل ریه می‌رود و ریه را کاملا تمیز می‌کند و خوب حتی ریه را تقویت می‌کند. چون زمانی که می‌کشید ریه منبسط می‌شود و این به تقویت ریه کمک می‌کند. این روش برای کسانی که ناراحتی ریه ناشی از covid یا از عوارض covid دارند، ‌می‌توانند استفاده کنند و واقعا خیلی خوب کار می‌کند و متد آسانی است.
چگونه می‌توان به سادگی و با روش‌های طبیعی عوارض شدید کرونا و واکسن کرونا را بسیار کاهش داد؟

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به