وی پس از پیروزی در دیدار نیمه نهایی در جام راجرز‌، زمین بازی‌ را بوسید و سپس بر روی آن دراز کشید
بازی فینال جام قهرمانی تنیس زنان برای طرفدران تنیس در تمام نقاط دنیا شگفت‌آور بود چرا که یک تازه وارد کانادایی به نام " بیانکا آندرسکو" در مقابل قهرمان افسانه‌ای تنیس جهان یعنی "سرنا ویلیامز" قرار گرفته بود. این بازی بعد از طی شدن 16 دقیقه بسیار سریع به پایان رسید. سرنا به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر مجبور به انصراف از بازی شد و همین مسئله باعث شد که بیانکا برنده این مسابقه شود. بیانکا پس از 50 سال مجددا باعث نوشته شدن نام یک کانادایی بعنوان قهرمان این جام شده است.
این پایان تلخی برای ویلیامز‌ بود که برای برنده شدن پا به میدان گذاشته بود، ولی رقیب نوجوانش به هم ثابت می‌کرد که بیانکای 19 ساله چقدر پُر انرژی است.‌ اگر این اولین باری است که در مورد این ستاره رو به رشد 19 ساله می‌شنوید بهتر است واقعیت‌ها را در مورد او بدانید.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
بیانکا که نام مستعار "بی‌بی" را برای خود انتخاب کرده ولی طرفدارانش او را "بی‌بی ‌رایزینگ" می‌نامند، اولین‌بار در سال 2017‌ تنیس حرفه‌ای را شروع کرد و به سرعت پله‌های ترقی را طی نمود. او در "اوکلند اوپن 2019"‌، "ونوس" خواهر سرنا را شکست داد. او پس از کسب اولین عنوان انجمن تنیس زنان در "نیو‌پورت بیچ" به عنوان برترین بازیکن کانادا شناخته شد. وی پس از برد در مقابل ویلیامز در " هند ولز" موفق به کسب عنوان جوان‌ترین قهرمان این مسابقات شد، این مقام از سال 1999 در دست سرنا ویلیامز بود.  
بیانکا در اوایل سال جاری به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه شانه و نیاز به زمان بهبودی‌، مجبور شد از شرکت در "ویمبلدون" و چند تورنمنت دیگر صرفه‌نظر کند. آسیب دیدگی او در مسابقات میامی ایجاد شده بود. وی پس از پیروزی در دیدار نیمه نهایی در جام راجرز‌، زمین بازی‌ را بوسید و سپس بر روی آن دراز کشید و لحظاتی را غرق خودش شد. این کاری است که او بعد از پیروزی در "هند ولز" نیز انجام داد.
آندرسکو در "می‌سی‌ساگا"، در غرب تورنتو از استان "انتاریو" متولد شده است. جایی که والدینش بعد از عزیمت از رومانی ساکن آن شدند. او قبل از بازگشت مجدد به کانادا مدتی را به همراه‌ پدر و مادرش در رومانی گذرانده است. در رومانی بود که آندرسکو برای اولین بار از سن 7 سالگی شروع به بازی تنیس کرد. او اغلب می‌گوید "سیمونا هالپ"‌، رومانیایی‌، تنیسور مورد علاقه وی است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, August 14, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به