رفتار امروز هایتون، کاپیتان تیم ملی هاکی نوجوانان کانادا، نمایش یکی از شرم‌آور‌ترین شخصیت‌هایی بود که تاکنون در هاکی دیده‌ام
کاپیتان تیم کانادا، "بارت هایتون"، از برنداشتن کلاه ایمنی هاکی روی یخ در حین پخش شدن سرود ملی روسیه در مسابقات جهانی هاکی سال 2020 ، عذرخواهی کرد. این حادثه در مراسم پس از بازی، و پس از شکست 6 بر صفر کانادا از روس‌ها رخ داد. به همین دلیل چند بازیکن روسی با کاپیتان تیم کانادا دست ندادند و گریگوری دنیسنکو، کاپیتان تیم روسیه هم به سوی مسئولان برگزاری این مسابقه رفت و به گفته گوینده شکبه تلویزیونی  تی‌اس‌ان وی از رفتار کانادایی‌ها شکایت کرده است.
این حادثه انتقاداتی زیادی را برانگیخت، بسیاری رفتار هایتون را خلاف روش همیشگی و بی‌احترامی به تیم مقابل ارزیابی کردند بطوریکه او یکی از موضوعات روز روی توئیتر شد. "ویک"، یکی از کاربران توییتر نوشت: "این کاری ناامیدکننده، و بی‌کلاسی کاپیتان کانادا بود، نه چیز دیگری". "دوین سدوگوچی" که بازیکن سابق ان‌اچ‌ال است نیز گفت: "رفتار امروز هایتون، کاپیتان تیم ملی هاکی نوجوانان کانادا، نمایش یکی از شرم‌آور‌ترین شخصیت‌هایی بود که تاکنون در هاکی دیده‌ام. او باید همین الان عذرخواهی کند یا همین الان در وسط مسابقات بیرونش کنید".
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
برخی نیز خواستار بخشیده شدنش شدند، "براندون مکی" گفت: "هایتون باید کلاهش را برمی‌داشت، البته او هنوز بچه است، به او سخت نگیرید". هایتون، 19 ساله اهل پیتربورو در استان انتاریو است که در پُست هافبک میانی در باشگاه کایوت‌یهای آریزونا بازی می‌کند.
هایتون، فردای روز مسابقات در بیانیه‌ای گفت که "او در آن لحظه غافل بوده و قصد بی‌احترامی" نداشته است. وی گفت: "اشتباه من نباید توجه را از پیروزی روس‌ها بگیرد؛ من مدیون هستم تا برای تیم و کل کانادا بهتر از پیش باشم".
 
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
هاکی کانادا نیز عذرخواهی کرد
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
تیم کانادا علاوه بر عذرخواهی رسمی بعلت این اتفاق؛ متحمل شکست سنگین نیز مقابل روسیه شد؛ و مضافا اینکه "الکسیس لافرنیایر"، ستاره خود را هم به دلیل مصدومیت در این بازی از دست داد. کانادا با شکست دادن آمریکا، چک، و آلمان بعنوان تیم اول گروه راهی دور بعدی مسابقات شد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, January 1, 2020 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به