سولو؛ حرفه‌ای ولی بحث‌برانگیز بود که از تیم ملی اخراج شد
به گفته پلیس آمریکا، "هوپ سولو"، ستاره و دروازه‌بان سابق تیم ملی زنان آمریکا، در کارولینای شمالی با دوقلوهای ۲ ساله خود در ماشین و در حالیکه در پشت فرمان خودرو خود بعلت از هوش رفتن بدلیل مستی زیاد، دستگیر شد.
وی اکنون با اتهاماتی از جمله رانندگی در حال مستی و کودک‌آزاری روبروست.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
 
هوپ سولو، دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال زنان آمریکا پشت فرمان و بیهوش بر اثر مشروب زیاد همراه با دوقلوهایش دستگیر شد
در گزارش پلیس آمده است که وی روز پنجشنبه در پارکینگ یک مرکز خرید در "وینستون" دستگیر شد و علاوه بر اتهام رانندگی در حال مستی، با دو اتهام دیگر مقاومت در برابر یک افسر پلیس و کودک‌آزاری نیز مواجه است. این گزارش حاکی از آن است که او از زندان آزاد شده و تاریخ دادگاه بعدی وی ۲۸ ژوئن تعیین گشته است. بر اساس اسناد بازداشت وی، یک رهگذر متوجه شد که سولو بیش از یک ساعت در حالی که موتور خودرو روشن است و دو کودک روی صندلی عقب نشسته بودند، پشت فرمان از حال رفته است. این گزارش می‌گوید یک افسر که به محل اعزام شده بود توانست به راحتی بوی الکل را حس کند و این سند نشان می‌دهد که وی از دادن آزمایش هوشیاری خودداری کرده و اجبارا از او آزمایش خون گرفته شد.
لطفا فیلم زیر را نگاه کنید

"ریچ نیکولز"، وکیل تگزاسی که وکالت سولو را بر عهده دارد، روز جمعه بیانیه‌ای منتشر کرد اما به سؤالات خاصی در مورد اتهامات پاسخ نداد و گفت که موکلش نیز به برخی سوالات خاص پاسخ نخواهد داد. او در بیانیه‌اش نوشت: "هوپ بنا به توصیه‌هایی که به وی شده نمی‌تواند در مورد این وضعیت صحبت کند، اما او می‌خواهد همه بدانند که فرزندانش همه زندگی او هستند. او بلافاصله آزاد شده و اکنون با خانواده‌اش در خانه‌اش بسر می‌برد. داستان‌های نقل و منتشر شده از او دلسوزانه‌تر از اتهاماتش بنظر می‌رسند و وی مشتاقانه منتظر فرصت خود برای دفاع از این اتهامات است".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Shayda شیدا Film-Movie-Persian-Iranian-Shayda-Canada-AmirEbrahimi-Toronto
سولو در لیست بازیکنان ۲۰۲ بازی تیم ملی زنان آمریکا بوده که در ۱۰۲ بازی وی با گل نخوردن باعث پیروزی تیمش شده که از این نظر رکورددار است. تیم آمریکا در این بازی‌ها ۱۵۳ برد داشته از جمله یک قهرمانی جام جهانی و دو مدال طلای المپیک. در طول مسابقات قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۵، او فقط سه گل در هفت بازی خورده که توانسته ۵ بار دروازه آمریکا را از فروریختن نجات دهد که منتهی به پیروزی تیمش شده بود. او در ژانویه امسال به عضویت تالار مشاهیر فوتبال ایالات متحده انتخاب شده که مراسم معارفه وی ۲۱ ماه می تعیین گشته است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Lumiere-Exchange-Nowruz-صرافی-لومیر-هناره
او پس از اینکه علنا تصمیم "گرگ رایان" مربی آن زمان تیم ملی زنان آمریکا که در بازی جام جهانی ۲۰۰۷ در برابر برزیل از "برایانا اسکوری" بجای او در دروازه استفاده کرده بود را زیر سوال برده بود، نیمکت‌نشین شد. آمریکا آن بازی را ۴ بر ۰ به برزیل باخت و حذف شد.
سولو در سال ۲۰۱۲ با استیونز که قبلا بازیکن تیم‌های فوتبال آمریکایی (راگبی) "سیاتل سیهاوکز" و "تامپا بی‌باکینرز" بود ازدواج کرده است. او در اوایل سال ۲۰۱۵ به مدت ۳۰ روز تعلیق شد، زیرا او و "جرمی استیونز" همسرش در حال رانندگی ون تیم ملی آمریکا در حال مستی بودند.
سولو در سال ۲۰۱۴ با اعضای خانواده خودش نیز درگیر شد که منجر به دستگیری وی شده بود، اگرچه در نهایت اتهامات علیه وی در آن پرونده لغو شدند.
سولو پس از المپیک ۲۰۱۶ برزیل پس از اینکه تیم سوئد را بعلت دفاعی بازی کردن مقابل آمریکا "بزدل" خواند، از تیم ملی آمریکا اخراج شد. این پایان دوران بازی ستودنی و در عین حال جنجالی او نیز بود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Leah-Taylor-Roy-MP-Aurora-Oak-ridges-Richmond-Hill-Nowruz

این زوج یک دوقلو دارند: "ویتوریو چنگیز" و "لوزن اوریانا جودیت" که متولد ۴ مارس ۲۰۲۰ هستند. سولو اکنون ۴۰ سال دارد.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Mjid-Jowhari-MP-RichmondHill-Nowruz

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, April 2, 2022 - 19:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به