مایکل در همین یک دوره حضور در مجلس معاونت و جانشینی وزرای دارایی، خزانه‌داری، بیزینس، راهبر مجلس و نیز عضویت در دو کمیته مجلس را نیز داشته است
شنبه ساعت ۱۱ صبح، مایکل پارسا همراه با بیش از یکصد نفر از طرفداران، داوطلبان و همراهانش، دفتر انتخاباتی خود را در "اوکریجز" افتتاح کرد. وی که اکنون نماینده ایرانی‌تبار از منطقه آرورا - اوکریجز - ریچموندهیل است قول داد پس از پیروزی در انتخابات همچنان به مردم کمک کند.
در این مراسم "پل کالاندرا" راهبر حزب محافظه‌کاران در مجلس انتاریو و "دیزی وای" نماینده محافظه‌کار مجلس انتاریو از منطقه ریچموندهیل نیز حضور داشتند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
مایکل پارسا در افتتاح دفتر انتخاباتیش برای دور دوم نمایندگی در مجلس انتاریو: مردم در زمان کرونا با ما همکاری کردند، ما قول می‌دهیم اکنون به آنها در اقتصاد کمک کنیم
پل که پیش از مایکل درباره مایکل حرف می‌زد گفت که مایکل در بسیاری موارد بجای وزیر دارایی و وزیر خزانه‌داری به سوالات حزب مخالف پاسخ می‌دهد و مایکل را راهبر و سخنگوی خوبی در مجلس می‌داند. وی گفت در برخی موارد تعدادی از خانوارهای حوزه او حتی فکر می‌کنند که مایکل نماینده آنهاست و وی مجبور است به آن خانواده‌ها توضیح دهد که نام مایکل روی برگه انتخابات نوشته نشده بلکه آنها باید در آن منطقه به پل رای دهند! پل گفت که مایکل بسیار کاری‌ست و پیشرفت دولت و وزیران بعلت کارهای افرادی مانند مایکل است که مجبورند به همه جلسات بروند و مشکلات را حل کرده به دست وزرا برسانند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
خبر-تورنتو-مایکل-پارسا-افتتاح-دفتر-انتخاباتی-دوم-نمایندگی-مجلس-انتاریو-مردم-کرونا-همکاری-کمک-اقتصادی-نمایندگان-مجلس

سپس مایکل با شروع سخنرانی خود با قدردانی از پل و نیز دیزی گفت که دولت بعلت شیوع کرونا دو سال بسیار سختی را پشت سر گذاشته و او امیدوار است با انتخاب مجدد حزب محافظه‌کار به تشکیل دولت، اقتصاد بسیار بهتری را بسازد. مایکل با مقایسه آمار کاری لیبرال‌ها درباره سالمندان، بهداشت، انرژی و نیز اقتصاد با کارهای کنونی محافظه‌کاران در عین وضعیت کرونا گفت که دولت متعهد است تا برنامه‌های بنیادی و مهم بسیار به تعویق افتاده یا اصلا دیده و یا اجرا نشده لیبرال‌ها را که انتاریو از نبود آنها بسیار آسیب دیده را به سرانجام برساند. وی گفت خدا می‌داند اگر در وضعیت بحرانی کرونا یک حزب دیگر و کسی غیر از فورد در قدرت بود وضعیت می‌توانست چقدر بد شود.

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
مایکل با اشاره به اینکه تحصیلات و کارش در زمینه بیزینس بوده و از بیزینس و اقتصاد اطلاع دارد گفت که قول می‌دهد به کلیه مردم انتاریو که با تمام سختی‌های فراوان در زمان شیوع کرونا، همه چیز را رعایت کردند، کمک خواهد کرد. او گفت: "من از شما متشکرم و قول می‌دهم که من و حزب محافظه‌کار هیچیک از شما را فراموش نکند یا از قلم نیاندازد". وی گفت در دوره پیش قول داده بود که با تمام وجود به مردم حوزه‌اش خدمت خواهد کرد و اینبار قول می‌دهد که با تمام وجود به وضعیت اقتصادی مردم و استان کمک کند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
خبر-تورنتو-مایکل-پارسا-افتتاح-دفتر-انتخاباتی-دوم-نمایندگی-مجلس-انتاریو-مردم-کرونا-همکاری-کمک-اقتصادی-آرورا-اوکریجز-ریچموندهیل

پس از این سخنرانی و بریدن روبان در مقابل درب ورودی دفتر انتخاباتیش، وی با خانواده، نمایندگان و نیز کاندیداهای مجلس انتاریو، داوطلبان، گروه کمپین انتخاباتیش و نیز برخی از دوستان عکس یادگاری گرفت و سر آخر کیک این مراسم را نیز با چاقو برید.


مایکل برای اولین‌بار در انتخابات سال ۲۰۱۸ با شکست دادن "ناهید یعقوبیان" لیبرال (که او هم ایرانی‌تبار بود) وارد مجلس انتاریو شد و رقیب این دوره وی نیز "مرجان کثیرلو" لیبرال (که او هم ایرانی‌تبار است) می‌باشد. مایکل در همین یک دوره حضور در مجلس معاونت و جانشینی وزرای دارایی، خزانه‌داری، بیزینس، راهبر مجلس و نیز عضویت در دو کمیته مجلس را نیز داشته است. مایکل پیش از فعالیت در حوزه استانی از محافظه‌کاران فدرال بود و از سال ۲۰۰۲ در همین حوزه انتخاباتی زندگی می‌کند.

خبر-تورنتو-مایکل-پارسا-افتتاح-دفتر-انتخاباتی-دوم-نمایندگی-مجلس-انتاریو-مردم-کرونا-همکاری-کمک-اقتصادی-خانواده


این گزارش با حضور گزارشگر ایران استار در محل و بطور زنده و اختصاصی تهیه شده است. ایران استار بصورت بی‌طرف انتخابات فدرال، استانی و شهرداری‌های کانادا را پوشش می‌دهد و تنها رسانه‌ای کانادایی-ایرانی‌ست که با وزیران میز گرد دارد. ایران استار رسانه مورد اعتماد دولت‌های فدرال و استانی کاناداست.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, April 30, 2022 - 18:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به