روند دادگاهی جیکوب چند ماه طول کشیده بود که وی در دادگاه‌هایش دست در دست همسرش ظاهر می‌شد
سرانجام هیئت منصفه پس از چند روز مشورت اعلان کرد "جیکوب هاگارد" خواننده و نوازنده کانادایی سبک راک موسیقی در تجاوز خشونت‌آمیز منجر به صدمه دیدن پس از تجاوز جنسی خشونت‌آمیز به یک زن در اتاوا در پاییز ۲۰۱۶، مجرم شناخته است. وی به دو تجاوز جنسی دیگر نیز متهم شده بود که از آنها تبرئه شد.
روند دادگاهی جیکوب چند ماه طول کشیده بود که وی در دادگاه‌هایش دست در دست همسرش ظاهر می‌شد و هر دو این اتهام‌ها را به شدت رد می‌کردند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
جیکوب هاگارد، خواننده کانادایی گروه هدلی، در اتهام تجاوز جنسی با خشونت به زنی در اتاوا مجرم شناخته شد
در حالیکه هیئت منصفه یک اتهام وی را وارد دانست اما از تجاوز جنسی به یک طرفدار ۱۶ ساله‌اش در تورنتو تبرئه کرد. وی متهم به آزار و اذیت یک نوجوان ۱۵ ساله در یکی از کنسرت‌هایش نیز شده بود که آن هم مورد تایید قرار نگرفت. هوگارد ۳۷ ساله، در هر سه اتهام خود را بی‌گناه اعلان کرده بود و محاکمه او در دادگاه عالی انتاریو از ۵ مه امسال و پس از تاخیرهای متعدد به دلیل شیوع کرونا آغاز شده بود. قاضی "جیلیان رابرتز" روند مشورت هیئت منصفه را در روز سه‌شنبه آغاز کرده بود که رایزنی‌های این هیئت بیش از ۴۰ ساعت به طول انجامید تا اینکه هیئت منصفه با تصمیم عصر روز یکشنبه به دادگاه بازگشت. هیئت منصفه در مدت مشورت چند بار به اسناد و شهادت‌های داده شده مراجعه کرده بود.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
محکومیت برای تجاوز جنسی در کانادا حداکثر ۱۴ سال زندان دارد ولی میزانی برای حداقل مجازات تعیین نشده مگر اینکه اسلحه‌ای در میان باشد و یا شاکی کمتر از ۱۶ سال سن داشته باشد. یک وکیل مجرب در این رابطه گفت که احتمالا حکم نهایی وی زندانی بین ۴ تا ۶ سال خواهد بود. علاوه بر اتهامات فوق، وی روز سه‌شنبه به سومین مورد تجاوز جنسی و ایجاد صدمه بدنی نیز متهم شد که دادگاه تصمیم گرفت این اتهام را پس از به مشورت رفتن هیئت منصفه اعلان کند تا آنها در جریان این اتهام قرار نگیرند و احتمالا روی رای‌شان تاثیر نگذارد. هنوز زمان رسیدگی به شکایت سوم و یا زمان اعلان حکمش مشخص نشده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
در اوایل این ماه، شاکیان در دادگاه شهادت دادند که هوگارد بارها به یک زن جوان و نیز یک طرفدار نوجوان خود در اتاق‌های هتل در اتاوا و تورنتو، بطور جداگانه در پاییز ۲۰۱۶ تجاوز کرده است. هر دو زن شهادت دادند که در تمام برخوردها گریه می‌کردند و در این تجاوزات جنسی "نه" گفتند بطوریکه مقاومت آنها باعث خونریزی، کبودی و درد در آنها شده بود. "جیل ویتکین" وکیل دادگستری در سخنان پایانی خود یادآوری کرد که هوگارد شهادت داده که مطمئن است هر دو شاکی با برخوردهای جنسی موافق بوده‌اند اما او نمی‌توانست بگوید که آنها چگونه ابراز رضایت کرده بودند بعلاوه اینکه هوگارد هیچ خاطره دقیقی از آنچه اتفاق افتاده بود ندارد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
شاکیان: تجاوز جنسی با خشونت
زن اتاوایی شاکی این پرونده به دادگاه گفت که موافقت کرده بود تا در ۲۲ نوامبر ۲۰۱۶ با هوگارد در تورنتو ملاقات کند و رابطه جنسی داشته باشد اما به جای داشتن رابطه جنسی رضایت‌آمیز، مورد تجاوز مقعدی، واژینال و دهانی قرار گرفت و در حین تجاوز هوگارد پاهایش را گرفته و وی را به داخل حمام کشیده است. هر دو شاکی شهادت دادند که هوگارد به دهان آنها تف کرده، به آنها سیلی زده و آنها را با القاب تحقیرآمیز صدا کرده است. زن اتاوایی شهادت داد که هوگارد با دستانش آنچنان گلوی او را فشرده که او می‌ترسید خفه شده و جان دهد.
 
هوگارد: رابطه جنسی پُرشور
اما هوگارد در شهادت خود به دادگاه گفت که با هر دوی این شاکیان رابطه جنسی "پرشور" اما توافقی داشته و او تصدیق کرد که برخی از اعمالی که زنان توصیف کرده‌اند، از جمله تف کردن، سیلی زدن و نام‌های توهین‌آمیز به‌کار بردن ممکن است به این دلیل اتفاق افتاده باشد که بخشی از کارهای معمول جنسی اوست.
 
ترک خوانندگی
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


از زمانی که او برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ به این تجاوزات جنسی متهم شد، با تکذیب شدید این اتهامات حرفه موسیقیش از بین رفت و از گروه هدلی جدا گشت. وی گفت که اکنون به شغل نجاری مشغول شده، متاهل گشته و دارای یک پسر خردسال است.

به روز رسانی: فردای این دادگاه هوگارد گفت که به این حکم در دادگاه اعتراض می‌کند و فرجام می‌خواهد. قاضی از او درخواست وثیقه ۲۰۰ هزار دلاری کرد و گفت وی نمی‌تواند در خانه‌ای بجز خانه‌اش در ونکوور زندگی کند و شب‌ها باید پابند الکترونیکی به پا کند. دادگاه اتهام سوم وی در ماه سپتامبر امسال برگزار خواهد شد.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, June 5, 2022 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به