این مقاصد تجربه‌ای منحصر به‌فرد و فراموش نشدنی را برای مسافران ماجراجو ارائه می‌دهد
سایت جهانی سفر، لیست دورافتاده‌ترین و زیباترین مکان‌های جهان را رتبه‌بندی کرد و تنها یک مکان کانادایی که همان پارک ملی "ایواویک" باشد را در میان آنها قرار دارد.
از سوی دیگر، اواخر ماه اپریل و اوایل ماه مه زمانی‌ست که در اکثر نقاط کانادا گل‌ها می‌شکفند، به خصوص در تورنتو که مردم می‌توانند شاهد دو زیبایی متفاوت باشند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
پارک ملی ایواویک کانادا رتبه نهم دورافتاده‌ترین و زیباترین مکان‌های جهان را به خود اختصاص داد؛ دو جایی که این ماه برای دیدن گل‌ها باید بروید
در حالیکه امسال گرمای بهاری زودتر از میانگین هر ساله به بزرگ‌شهر تورنتو آمده، به همین مناسبت شکوفه‌های گیلاس‌های "های‌پارک" این شهر حدودا دو هفته زودتر از همیشه شکوفه داده‌اند. شکوفه‌های گیلاس که بسیار مورد توجه مردم شهر هستند، با شروع شکوفه‌دهی در این فصل، شهر را صورتی و سفید رنگ می‌کنند. امسال نیز مانند هر سال برای دیدن شکوفه‌های گیلاس از همین هفته ابتدایی ماه مه می‌توانید به های‌پارک بروید. همزمان با این شکوفه‌ها، درختان زیاد دیگری مانند "مگنولیا" نیز وجود دارد که می‌توانید شکوفه‌های آنها را در سراسر شهر ببینید. منطقه نیاگارا و به ویژه پارک نیاگارا که پس از آبشار قرار دارد یکی دیگر از مکان‌هایی‌ست که می‌توانید در آن به دیدار شکوفه‌های مگنولیا بروید.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
اما هر ساله در ماه مه، بازار گل در تورنتو به راه است. بارش‌های ماه آوریل گل‌های ماه مه را به ارمغان می‌آورند و بدین شکل بازار گل تورنتو که هر ساله برگزار می‌شود، تمام گل‌هایی که دلتان می‌خواهد را برایتان یکجا جمع کرده و می‌آورد. بازار ماهانه تولیدکنندگان گل محلی، زیباترین مجموعه گل‌ها، امسال از ۱۳ ماه مه شروع می‌شود و تا اکتبر ادامه دارد و گل‌های رنگارنگ شهر را مقابل چشمانتان می‌چیند. نمایشگاه گل ارکیده در "ادواردز گاردن" در اواسط فوریه و نمایشگاه گل "کانادا بلومز" در نمایشگاه بین‌المللی در ماه مارچ، دو مکان دیگری هستند که معمولا دوستداران گل در ابتدای هر سال از آنها بازدید می‌کنند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
 
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
پارک ملی ایوواویک کانادا
از میان ۵۰ نقطه دورافتاده و زیبای جهان، پارک ملی یوکان و "«ماجراجویی بکر در بیابان" و "فرهنگ غنی بومی" آن در رتبه نهم قرار گرفتند. بر اساس این لیست، "چشم آبی" در آلبانی دورافتاده‌ترین و زیباترین مکان در جهان است که به لطف چشمه آب شیرین و سرسبزی زیبایش در رتبه نخست این لیست جای گرفته است. پس از چشم آبی، کمپ "وایت دزرت ویچ‌وی" در قطب جنوب در رده دوم قرار گرفت و پس از آن جزیره "مک‌گوایر" در استرالیا، "لایا" در بوتان و "قله‌های گونونگ" در "پارک ملی مولو" در بورنئو قرار گرفتند.
در بین پنجاه نقطه‌ای که لیست شده‌اند، "دروازه‌های پارک ملی قطب شمال" در آلاسکا، رتبه ۴۸ را در اختیار گرفته که تنها نقطه‌ای در ایالات متحده آمریکاست که در این لیست حضور پیدا کرده است. جزیره "سوکوترا" در یمن در جایگاه چهل و نهم و جزیره "منمبا" در زنگبار در مکان پنجاهم قرار دارند. این رتبه بندی بر اساس عوامل متعددی مانند دور بودن، تعداد ساکنان، زیبایی بکر و منحصر به‌فرد بودن تعیین شده‌اند. این سایت مسافرتی می‌گوید این مقاصد تجربه‌ای منحصر به‌فرد و فراموش نشدنی را برای مسافران ماجراجو ارائه می‌دهد.
در این لیست کشورهای آلبانی، قاره جنوبگان، استرالیا، بوتان، بورنئو، بوتسوانا، جزایر دورافتاده انگلیس، جزایر ویرجین انگلیس، کانادا، شیلی، چین، جزایر کوکوس، کاستاریکا، اکوادور، مصر، انگلستان، اتیوپی، جزایر فارو، جنوبگان فرانسه، یونان، گریلند، ایسلند، هند، اندونزی، ایرلند، اردن، قزاقستان، ماداگاسکار، مالدیو، مکزیک، مغولستان، مراکش، نیکاراگوئه، ایرلند شمالی، نروژ، نائورو، عمان، پاکستان، پاناما، پرو، فیلیپین، اسکاتلند، سنگال، آفریقای جنوبی، جزایر جنوب آتلانتیک، تاهیتی، تایلند، آمریکا، یمن و زنگبار دیده می‌شوند.
در اینجا ۱۰ مکان دورافتاده و زیبا در جهان را برایتان لیست کرده‌ایم:
۱. چشم آبی، آلبانی
۲. کمپ وایت دسرت، قطب جنوب
۳. جزیره مک‌کواری، استرالیا
۴. لایا، بوتان
۵. قله‌های گونونگ، پارک ملی مولو، بورنئو
۶. ساندیب اوکاوانگو، بوتسوانا
۷. جزیره پیتکرن، قلمرو خارج از کشور بریتانیا
۸. آنگادا، جزایر ویرجین بریتانیا
۹. پارک ملی ایوواویک، کانادا
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


۱۰. غارهای مرمر، پاتاگونیا، شیلی

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, April 30, 2023 - 19:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به