در طی یک روز دو خبر عجیب از تهدیدات یک کودک و یک نوجوان تورنتویی، دستگیری و دادگاهی آنها منتشر شده است
در طی یک روز دو خبر عجیب از تهدیدات یک کودک و یک نوجوان تورنتویی، دستگیری و دادگاهی آنها منتشر شده است.
پلیس می‌گوید پسر ۱۳ ساله‌ای در تورنتو به تهدید یک مدرسه متهم شده و از سوی دیگر نوجوان در تورنتو که با بیش از ۲,۵۰۰ کیلومتر فاصله یک مراسم در آمریکا را تهدید به تیراندازی جمعی و قتل عام کرد، در خانه‌اش دستگیر شد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
 
یک کودک ۱۳ ساله که یک مدرسه تورنتویی و یک نوجوان ۱۷ساله که جشن دگرباشان فلوریدایی را تهدید به کشتار کردند دستگیر شدند
پلیس می‌گوید یک پسر ۱۳ ساله بعلت تهدیدات و شرارت در تورنتو دستگیر شده و دادگاهی می‌شود. در یک بیانیه مطبوعاتی، پلیس تورنتو گفت که در ۶ ژوئن، حوالی ساعت ۹:۳۸ صبح، افسران گزارشی را از مدرسه‌ای در تقاطع "کینگستون" و "گالووی" در شرق تورنتو دریافت کردند. به گفته پلیس پیش از این گزارش مدرسه، در تاریخ ۳ ژوئن حوالی ساعت ۶:۳۱ بعدازظهر و ۶:۳۳ بعدازظهر، فردی "دو تماس تلفنی جداگانه با مدرسه" داشته است. افسران گفتند که این فرد "دو پیام صوتی تهدیدآمیز" از خود به جا گذاشته است.
لطفا فیلم زیر را نگاه کنید

پس از تحقیقات پلیس، یک پسر که هیچ ارتباطی با مدرسه نداشت شناسایی شد و با مراجعه پلیس به در خانه، پسر خود را به پلیس تسلیم کرد و با حضور والدینش دستگیر شد. این پسر ۱۳ ساله اهل منطقه "پیل" در غرب تورنتو و در فاصله بیش از ۶۰ کیلومتری مدرسه زندگی می‌کرد. وی پس از دستگیری به اتهاماتی از قبیل‌تهدید و شرارت متهم شد. او در دادگاهش در روز چهارشنبه ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۲ ساعت ۹:۳۰ صبح در دادگاه شرقی تورنتو حضور خواهد داشت.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Shayda شیدا Film-Movie-Persian-Iranian-Shayda-Canada-AmirEbrahimi-Toronto
پلیس در این رابطه گفت که این نوع گزارش‌ها به طور قابل درکی باعث نگرانی جامعه می‌شود و بسیار جدی گرفته می‌شود. سرویس پلیس تورنتو تمام گزارش‌ها با چنین ماهیت‌هایی را به‌طور کامل بررسی می‌کند و بر اساس آن متخلفان را متهم می‌کند. پلیس از هر کسی که اطلاعاتی در این زمینه دارد می‌خواهد که سریعا با این نیرو تماس بگیرد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Lumiere-Exchange-Nowruz-صرافی-لومیر-هناره
 
یک نوجوان ۱۷ساله تورنتویی که جشن دگرباشان فلوریدایی را تهدید به کشتار کرده بود دستگیر شد و دادگاه می‌رود
پلیس می‌گوید یک نوجوان اهل "می‌سی‌ساگا" در غرب تورنتو از راه دور ۲,۵۰۰ کیلومتری و پس از تهدیدهای آنلاین یک جشن دگرباشان جنسی در "پالم بیچ" غربی فلوریدا، دستگیر شده است. در یک بیانیه مطبوعاتی که سه‌شنبه منتشر شد، اداره پلیس وست پالم بیچ گفت که پلیس میامی گزارشی دریافت کرد مبنی بر تهدید تیراندازی دسته جمعی در جشن امسال دگرباشان جنسی. پلیس می‌گوید این تهدید ظاهرا در یک پلت فرم چت تصویری به نام "اوملگ" انجام شده بود و افسران می‌گویند که مظنون ظاهرا نظراتی علیه دگرباشان ارائه کرده و گفته است که قصد دارد این مراسم را به خاک و خون بکشد. یک نفر با دیدن این ویدئو آن را به پلیس گزارش کرده بود.
به گفته پلیس، مظنون در این ویدئو در حال تکان دادن یک اسلحه دیده می‌شد و افسرانش بلافاصله با مرکز اطلاعات استراتژیک آمریکا تماس گرفتند و در نهایت با تعجب متوجه شدند که مظنون نه در آمریکا بلکه در تورنتوی کاناداست. وی در طول ویدئو وانمود کرده بود که در آمریکاست. در این بیانیه آمده: "تحقیقات بین‌المللی شامل همکاری اداره پلیس فلوریدا، نیویورک، تورنتو، پیل و اف‌بی‌آی نهایتا منجر به دستگیری این مظنون ۱۷ ساله در کانادا در ساعات اولیه صبح ۶ ژوئن شد".
پلیس فلوریدا می‌گوید که مقامات کانادایی "مظنون را بعلت تهدید تیراندازی دسته جمعی و کشتار دستگیر و دادگاهی کرده‌اند". اتهامات مربوط به وی به قانون ۸۳۶.۱۰ ایالت فلوریدا بر می‌گردد و پلیس فلوریدا پرونده تهدیدهای کتبی یا الکترونیکی برای کشتن، آسیب رساندن به بدن، یا انجام یک تیراندازی دسته جمعی یا اقدام تروریستی وی را آماده ارائه به دادگاه کرده است. این نیرو گفته که فیلم و اسلحه‌ای که در آن ویدئو دیده می‌شده توسط پلیس کانادا در محل کشف شده است.
پلیس منطقه‌ای پیل کانادا نیز امروز تایید کرد که یک جوان را در می‌سی‌ساگا پس از تحقیقات مشترک با پلیس فلوریدا دستگیر کرده و گفت که تحقیقات در ایالات متحده آغاز شد، مقامات آمریکایی یک پرونده تهدید را به این نیرو اطلاع و ارجاع دادند که نهایتا منجر به دستگیری این پسر شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Leah-Taylor-Roy-MP-Aurora-Oak-ridges-Richmond-Hill-Nowruz

پلیس فلوریدا و نیز تورنتو که امسال شاهد برگزاری جشن‌های دگرباشان جنسی هستند، هر دو می‌گویند بعلت این تهدید سطح امنیتی هر دوی مراسم‌ها را امسال بالاتر از همیشه برده‌اند. اطلاعات این کودک و نوجوان بعلت زیر سن قانونی بودن افشا نمی‌شود.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Mjid-Jowhari-MP-RichmondHill-Nowruz

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, June 8, 2022 - 07:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به