بسیاری از کره‌ای‌ها این نظرات تهدید آمیز را محکوم کرده‌اند و گفته‌اند اگر کسی باید مورد انتقاد قرار گیرد داوران هستند و نه ورزشکاران، و این شرم‌آور است که کره‌ای‌ها اینگونه مطالبی را به اشتراک گذاشته‌اند.
"کیم بوتین" اسکیت‌باز سرعت کانادایی که برنده مدال برنز مسابقات المپیک زمستانی 500 متر در "پیونگ کینگ" کره جنوبی است، در پی حذف شرکت‌کننده‌ی کره‌ای، از طرف هواداران عصبانی اسکیت‌باز کره‌ای تهدید به مرگ شد. آنها پس از آنکه "چوی‌مین جونگ" به دلیل تخلف از مسابقه حذف شد اقدام به توهین و تهدید بوتین کردند. در جریان مسابقه ابتدا این چوی‌مین بود که به مقام سوم رسید و بوتین چهارم شد، اما پس از بازدید مجدد فیلم مسابقه، داوران چوی‌مین را بعلت حرکت "تداخل" در جریان مسابقه حذف کردند و بدین ترتیب بوتین جای او را گرفت و به مدال برنز رسید.
پس از این رویداد، عکس‌هایی که بوتین در ماه‌ها گذشته در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده بود آماج فحاشی و تهدید قرار گرفت.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
"پیر بوتین"، پدر بوتین به رادیو کانادا گفت: کمیته‌ اسکیت سرعتی کانادا به او تلفن زده و گفته وضعیت به طور مشترک توسط پلیس فدرال کانادا‌، کمیته المپیک کانادا و فدراسیون ورزش تحت نظر و پیگیری است. کمیته المپیک کانادا گفت: "سلامت، ایمنی و امنیت تمام اعضای تیم اولویت اصلی ما است".
کمیته بین‌المللی المپیک در کنفرانس خبری روزانه خود اعلام کرد: ما از همه می‌خواهیم که به ورزشکاران و عملکرد آنها و کار بزرگی که انجام می‌دهند احترام بگذارند‌. همگی باید از روح المپیک‌ حمایت کنیم. "مارک آدام" سخنگوی کمیته بین‌المللی المپیک گفت: "‌البته ما نمی‌توانیم شبکه‌های اجتماعی را کنترل کنیم و مردم حق دارند نظرات خودشان را بگویند ولی من متاسف هستم که با چنین مسائلی روبرو می‌شویم، ما اینگونه نظرات را تایید نمی‌کنیم".
بسیاری از کره‌ای‌ها این نظرات تهدید آمیز را محکوم کرده‌اند و گفته‌اند اگر کسی باید مورد انتقاد قرار گیرد داوران هستند و نه ورزشکاران، و این شرم‌آور است که کره‌ای‌ها اینگونه مطالبی را به اشتراک گذاشته‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-South-Africa-رهتورز-تور-آفریقا-جنوبی
بوتین از زمان‌ ارسال پیغام‌های تهدیدآمیز حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود را تعطیل کرده است. او در روز شنبه در مسیر 1500‌ مسابقه دارد و سه روز پس از آن نیز باید در‌ 3،000 متر ‌نهایی شرکت کند.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, February 14, 2018 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به