قانونی بودن قماربازی ورزشی، یک انتخاب مهم سیاسی است، اما انتخاب این موضوع انتخاب یک شخص نیست که ما بتوانیم به تنهایی آن را‌ انجام دهیم
ترجمه ایران استار - دادگاه عالی ایالات متحده قمارهای ورزشی در ایالات را آزاد کرد. این حرکت به قوانینی منجر می‌شود که شرط‌بندی‌های ورزشی را مجاز دانسته است. البته برخی موارد استثنا ‌نیز وجود دارد، مثلا ایالت "نوادا"‌ تنها مکانی است که مردم می‌توانند بر روی نتیجه‌ی یک بازی هم شرط‌بندی کنند‌.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

دادگاه‌ با رای 6-3 حکم کرد که قانون حفاظت ورزشی حرفه‌ای و آماتور "پی‌ای‌اس‌ای"، یعنی قانون ‌1992 با قانون اساسی مطابقت ندارد. قاضی "ساموئل آلیتو" برای دادگاه نوشت: "قانونی بودن قماربازی ورزشی، یک انتخاب مهم سیاسی است، اما انتخاب این موضوع انتخاب یک شخص نیست که ما بتوانیم به تنهایی آن را‌ انجام دهیم". این حکم روز دوشنبه از ایالت نیوجرسی صادر شد، موردی که تا قانونی شدن شرط‌بندی‌های ورزشی در کازینو‌ها و مسابقات رانندگی سال‌ها‌ برای آن تلاش شده بود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, May 16, 2018 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به