شما مجبور نیستید از اولین شرکت خرید کنید بهتر است از مشاوره چندین نفر استفاده کنید
7 نکته کلیدی در خرید فرنیس با کارایی بالا
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
اگر نگران میزان مصرف انرژی خود هستید و هزینه‌های زیادی را بابت آن پرداخت می‌کنید احتمالا زمانی است که باید به فکر جایگزینی فرنیس خود باشید. این روزها صاحب خانه‌ها محیطی گرم‌تر را با قیمت ارزان می‌خواهند،‌ شوخی نیست، انرژی مورد نیاز برای گرم کردن خانه شما می‌تواند نزدیک به 50 درصد از هزینه ماهیانه انرژی مصرفی شما باشد!
به همین دلیل است که فرنیس‌ها با راندمان بالا برای مالکان خانه در کانادا بسیار مهم هستند آنها دستگاه‌هایی بی صدا، قابل اعتماد، قدرتمند، مقرون به صرفه و موثر در حفظ دمای خانه می‌باشند و در صورت جایگزین با سیستم قدیمی می‌توانند هزینه‌های انرژی شما را تا 45٪ کاهش دهند
در اینجا به‌ 7 نکته مهم اشاره می‌کنم که در هنگام خرید فرنیس با راندمان بالا باید یادمان باشد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
1- راندمان نکته اصلی در انتخاب فرنیس
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
به طور کلی راندمان بالاتر بهتر است به این ترتیب هم پول گاز کمتری می دهید هم آلودگی کمتری برای محیط زیست ایجاد می‌کنید.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
بهترین فرنیس‌های ساخته شده می‌توانند‌ تا 45٪ کمتر در مقایسه با سیستم‌های گرمایشی قدیمی سوخت مصرف کنند. فرنیس‌ها با‌ کارایی بالا در طولانی مدت در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کنند و سر و صدای کمتری نیز دارند.
فرنیس‌های جدید در مقایسه با مدل‌های‌ قدیمی‌تر، بیشتر از 92 درصد کارایی دارند و علاوه بر آن با داشتن برچسب "انرژی استار" برق کمتری نیز مصرف می‌کنند، یعنی هزینه گازو برق‌ کمتر!
2- الزاما هر چیز قدیمی بهتر نیست
‌سن و سال برای‌ سیستم‌های گرمایشی واقعا مهم است البته با گرفتن فرنیس جدید در مسابقه زیبایی شرکت نمی‌کنید ولی بعد از عوض کردن فرنیس پیر خود که بیش از 15 سال عمر دارد هم پول گاز کمتری پرداخت می‌کنید هم دنیا را کمتر آلوده می‌کنید‌.
دستگاه‌های جدید با شاخص رتبه‌بندی بهره‌وری سالانه استفاده از سوخت (AFUE) رده‌بندی می‌شوند.این شاخص نشان می‌دهد چه درصدی از گاز مصرفی در طول سال به حرارت تبدیل می‌شود. در دستگاه‌های قدیمی این عدد حدود 65 درصد است به این معنی که تقریبا نیمی از حرارت دود می‌شود و به هوا می‌رود.
حالا مقایسه کنید  فرنیس‌ها‌ با عددAFUE   بالا می‌تواند تا 98.5 درصد از انرژی را تبدیل به حرارت کرده به داخل منزل شما بیاورند یعنی تقریبا 100 درصد و این یک تفاوت بزرگ برای شماست.
 
3- کی باید فرنیس خود را عوض کنیم؟
البته برای به روز رسانی سیستم هیچ وقت زود نیست ولی به نظر می‌ر‌سد‌ اگرعمر دستگاه شما بیش از 8 سال است و یا اگر هزینه تعمیر فرنیس قدیمی شما ضرب در طول عمر آن بیش از 4000 دلار می‌شود تعویض دستگاه گزینه بهتری است .قطعا‌ در زمان طولانی‌تر تعویض به نفع شما خواهد بود.فقط کافی است پیمانکار مناسبی را انتخاب کنید.
 
4- کدام نام تجاری یا برند فرنیس بهتر است
در مقایسه معیار‌های کیفی و قابلیت اطمینان‌ معمولا واریانس زیادی از یک برند به برند دیگر وجود ندارد در واقع حقیقت لزوما چیزی نیست که شما فکر می‌کنید. در حالی که نام تجاری ممکن است تا حدودی مهم باشد، بسیار مهم‌تر از آن اینست که نصب توسط یک تکنسین مجاز و با تجربه وبا توجه به استاندارد‌های نصب و به درستی انجام گیرد.در واقع نام تجاری قسمت بیرون از آب کوه یخ است قسمت اعظم آن که نصب می‌باشد توسط شما دیده نمی‌شود. درواقع نام تجاری در حدود 30 درصد و نصب مناسب 70 درصد از عمر کاری دستگاه شما را تعیین می‌کند.
اکثر فرنیس‌های مدرن، با کیفیت و قابل اطمینان قابل هستند، بنابراین گاهی اوقات بهتر است که یک نام تجاری را انتخاب کنید که ارزش کلی خوبی را به همراه داشته باشد و همچنین اطمینان حاصل کنید که شما با پیمانکار تایید شده‌  TSSA قرار داد می‌بندید دانش فنی و تجربه کاری پیمانکار رمز اصلی در یک نصب موفق است.
5- مراقب نظرات مختلف در وب سایت های گوناگون باشید
البته با تشکر از اینترنت باید بگویم خوب است ‌قبل از خرید هر محصولی به سراغ نظرات افراد مختلف برویم ولی‌ هیچ راهی برای تایید نظرات نوشته شده وجود ندارد و اغلب سایت‌ها نظرات صاحب خانه‌های ناراضی را جمع‌آوری می‌کنند و این به آن معنا نیست که یک محصول خاص بدون کیفیت است‌.
اکثر تولیدکنندگان بزرگ سالانه ده‌ها هزار دستگاه را به فروش می‌رسانند، بنابراین غیر‌واقعی است که انتظار داشته باشید هیچ یک از آنها به هیچ وجه مشکلی نداشته باشند، به ویژه هنگامی که بعضی‌ از پیمانکاران نصب درستی را انجام نمی‌دهند. بنابراین تحقیق خود را انجام دهید تا به پیمانکار قابل اعتماد خود برسید. در حال حاضر این به این معنا نیست که شما باید هر چیزی را که در مورد مارک‌های مختلف فرنیس خوانده‌اید را کاملا نادیده بگیرید، اما مهم است بدانید برروی چه نکاتی تکیه کنید. هر فرنیس نصب شده با روش درست باید کاملا قابل اعتماد، موثر و کارآمد باشد.
6- نگران نباشید با کارشناسان مختلف صحبت کنید
شما مجبور نیستید از اولین شرکت خرید کنید بهتر است از مشاوره چندین نفر استفاده کنید در نطر بگیرید فرنیس مناسب برای‌ هر خانه متفاوت است و عوامل دیگری چون بزرگی، طرح، سطح عایق، محل قرارگیری و سایر عوامل برای انتخاب دستگاه مناسب باید مورد توجه قرار گیرد.
معمولا کارشناسان تهویه مطبوع به شما کمک می‌کنند تا اندازه و میزان کارایی مناسب را برای دستگاه انتخاب کنید بزرگ و کوچک گرفتن بیش از حد اغلب باعث هدر رفتن پول شما می‌شود به این صورت که یا دستگاه مدام در حال کار است و یا به سرعت روشن و خاموش می‌شود و در نهایت حرارت مناسب به منزل شما نمی‌رسد.
7- در خصوص گارانتی دستگاه سوال کنید؟
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


 اکثر فرنیس‌های تولید شده کنونی دارای 10 سال گارانتی برای‌ کوره دستگاه می‌باشند و زمان تامین قطعات از 3 تا 10 سال متغیر است معمولا شرکت نصب کننده‌ در قرار داد یک ضمانت نامه در مورد صحت نصب و راه اندازی دستگاه به مدت 1 سال برای شما در نظر می‌گیرد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, April 25, 2018 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به