امیدواریم که هر روز بیش از دیروز و هر سال بیشتر از سال قبل جواب شایسته‌تری به اعتماد شما بدهیم
نموداری که در این صفحه ملاحظه می‌‌کنید، متوسط قیمت فروش یک واحد مسکونی از هر نوع را از سال ۱۹۷۱ نشان می‌‌دهد. سال‌هایی که قیمت از سال قبل کمتر بوده است را برای شما با رنگ قرمز مشخص کرده‌ام، در واقع در ۴۶ سال گذشته فقط شش بار قیمت‌ها از سال قبل کمتر بوده است که آن هم به دنبال افزایش مداوم و غیر عادی بین سال‌های ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۹ اتفاق افتاد که قیمت‌ها ظرف چهار سال نزدیک به ‌دو برابر ‌و نیم افزایش یافت و به دنبال آن برای چند سال روند نزولی داشت ولی‌ بعد از آن ظرف بیست سال گذشته همواره رشدی معقول و یکسان داشته است تا اینکه در چهار ماه اول سال گذشته از کنترل خارج شد و رشدی غیر طبیعی پیدا کرد و دولت را مجبور به دخالت کرد. امسال هفتمین باری بود در تاریخ ثبت شده بازار ملک در بزرگ‌شهر تورنتو که متوسط قیمت فروخته شده یک ملک کمتر از سال گذشته بود. البته همانطور که بار‌ها در این ستون برای شما نوشته‌ام این نمودارها و آمارها برای بیان یک تصویر کلی‌ کفایت می‌کند اما هزاران نکته ناگفته دیگر وجود دارد که برای دریافتن همه آنها نمودارها و اطلاعات بسیاری لازم است. بطور مثال در بخش خانه‌های مستقل جدا از یکدیگر در بسیاری نقاط بزرگ‌شهر تورنتو قیمت‌ها عملاً در سطح قیمت‌های سال ۲۰۱۶ ، در بعضی‌ مناطق بالاتر و بعضی‌ محلات پایین‌تر است.همچنین بخش کاندو آپارتمان مسیر کاملاً متفاوتی را طی می‌‌کند. به علاوه این نمودار مربوط به خانه‌های نوساز نیست و شامل املاک دست به دست شده از طریق سیستم "ام‌ال‌اس" می‌‌باشد. اگر به اطلاعات بیشتر و دقیق تری احتیاج دارید می‌‌توانید یا برای وقت ملاقات تماس بگیرید یا توسط ایمیل پرسش‌های خود را مطرح کنید تا با کمال میل آنچه در مورد بازار مسکن تورنتو احتیاج دارید در اختیار شما قرار دهم. در حال حاضر در بازار ملک تورنتو خریداران دست بالا را دارند اما قیمت‌ها از دید آنها هم چنگی به دل نمی‌‌زند و برای وارد شدن به بازار خرید تردید دارند، این مساله باعث افزایش اجاره بها در تورنتو شده است به طوریکه جابجایی مستاجران برایشان گران تمام می‌‌شود. بنابرین اگرچه قیمت‌ها برای خرید ممکن‌ست مدتی‌ متعادل باقی‌ بماند اما پیش‌بینی‌ می‌شود که اجاره بها افزایش یابد.
بزرگترین مشغله تیم‌ ما در این روز‌ها اینست که عوامل لازم برای ارائه یک سرویس منحصر به فرد برای مشتریان در سال پیش رو را پای کار بیاوریم و با تدارکات کافی‌ سال جدید را آغاز کنیم. در هر حال بازار هر طوری که باشد داغ یا سرد همواره مشتریانی هستند که تیم‌ ما باید آماده باشد تا بهترین خدمات را به آنها ارائه کند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
واقعیت اینست که تصور غلط و انتظارات نابجا از این بیزینس همکارانی را که به امید موفقیتی آسان به این رشته رو می‌‌آورند خیلی‌ زود از گردونه رقابت خارج خواهد کرد. اما تفاوت همکارانی که سال‌ها با شور و شوق و افتخار به ارائه سرویس به مشتریان خود مشغولند با همکارانی که در این حرفه زود سرخورده و ناامید می‌شوند در چیست؟ چه چیزی باعث می‌شود که ما در هر فرصتی به بررسی‌ نقاط ضعف خود می‌پردازیم و برای بهتر شدن، تلاش بی‌‌وقفه‌ای را انجام می‌دهیم، تفاوت در چیست؟
به نظر من تفاوت در جواب دادن به یک "چرا" است، چرا اصلا ما در این بیزینس هستیم، چرا ما اینکار را با شوق انجام می‌دهیم، چه هدفی‌ را از اینکار دنبال می‌کنیم؟ دلیلش برای خود و مشتریانمان بسیار روشن است، ما معتقدیم در پانزده سال گذشته شرایط برای خرید مسکن بسیار خوب بوده است،و اکنون حتی بهتر از چند سال گذشته است. ما از اینکه به شما کمک می‌کنیم تا با خرید ملک به وضعیت خانواده خود سر و سامانی بدهید لذت می‌بریم، اینکه مشتریان ما با خرید ملک متمول‌تر و ثروتمندتر می‌شوند برای ما مایه مباهات است. از همه دوستان و مشتریانی که معاملات ملک خود را از طریق ما انجام می‌دهند و این شادمانی را به ما هدیه می‌کنند سپاسگزاریم و امیدواریم که هر روز بیش از دیروز و هر سال بیشتر از سال قبل جواب شایسته‌تری به اعتماد شما بدهیم. مهم اینست که موقعیتی را که در سال‌های گذشته به عنوان یک منبع قابل اتکا‌ برای مراجعان و مشتریان خود با زحمت و تلاش فراوان کسب کرده‌ایم حفظ کنیم و ارتقا دهیم.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

امیدواریم تعطیلات خوب و خوشی در انتظار شما باشد و سال خوبی‌ در پیش رو داشته باشید طبق معمول از شما دعوت می‌کنم اگر در سال آینده قصد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری در زمینه مسکن دارید برای نتیجه بهتر از هم اکنون ما را در جریان قرار دهید، به امید دیدار.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, December 26, 2018 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به