English


اسرائیل: هکرهای ایرانی ایمیل‌های مقامات بلندپایه اسرائیلی و آمریکایی را دزدیده‌اند

خبر-جهان-اسرائیل-هکرهای-ایرانی-ایمیل-های-مقامات-بلندپایه-اسرائیلی-و-آمریکایی-را-دزدیده-اند
به گفته یک شرکت امنیت سایبری اسرائیلی، هکرهای ایرانی توانسته‌اند ایمیل‌های مقامات و مدیران ارشد اسرائیلی و آمریکایی از جمله "تزیپی لیونی" وزیر امور خارجه سابق اسرائیل و نیز سفیر سابق آمریکا در اسرائیل را بدزدند.
این در حالی‌ست که دیروز آژیرهای خطر در بخش بزرگی از اسرائیل به صدا در آمده، نیروها به حالت آماده‌باش درآمدند و مردم به پناهگاه‌ها رفتند، اما هیچ خبری نبود. به گفته و بررسی رسانه‌های اسرائیلی این نمونه دیگری از حملات سایبری و هک‌های ایران است. اسرائیل به شدت این نوع اخبار را محدود و کنترل می‌کند.
 
Sub-Category: Miscellaneous
Happened at: World
Saturday, June 18, 2022 - 19:15


هر آنچه که باید از حذف اطلاعات شخصی، تلفن و آدرس خود از گوگل و اینترنت بدانید

خبر-جهان-هر-آنچه-باید-از-حذف-اطلاعات-شخصی-تلفن-آدرس-خود-از-گوگل-اینترنت-بدانید
گوگل از این ماه به افراد اجازه می‌دهد اطلاعات شخصی خود، از جمله شماره تلفن، آدرس فیزیکی و آدرس ایمیل را از نتایج جستجوی جستجوگرش حذف کنند.
گوگل اعلام کرد که قبلا به افراد اجازه داده بود تا برخی از انواع خاصی از اطلاعات خود (مانند شماره حساب بانکی یا کارت اعتباری) را با درخواستی، حذف کنند، اما اکنون این امکان را "برای کمک به محافظت از داده‌های شخصی کاربران" گسترده‌تر کرده است. علاوه بر اطلاعات شخصی افراد بزرگسال، حذف اطلاعات کودکان یکی از مهمترین بندهای محافظت از آنها به حساب می‌آید
 
Sub-Category: Miscellaneous
Happened at: World
Sunday, May 15, 2022 - 19:45


هجوم مسافران به آژانس‌های مسافرتی در پی حذف قانون تست پی‌سی‌آر دولت کانادا

خبر-کانادا-هجوم-مسافران-به-آژانس-های-مسافرتی-در-پی-حذف-قانون-تست-پی-سی-آر-دولت
با اعلام دولت فدرال کانادا مبنی بر‌ ‌حذف تست پی‌سی‌آر اجباری منفی، قبل از ورود‌ کلیه مسافران واکسینه شده به کانادا از ۲۸ فوریه (دوشنبه دو هفته بعد)‌، آژانس‌های مسافرتی مملو از درخواست‌‌ کانادایی‌هایی شده که راهی سفر می‌شوند!
گزارش‌ها حاکی‌ست که بسیاری از پروازها و کروزها پُر شده‌اند و مقاصد تفریحی از جمله هتل‌ها و مجتمع‌های مهمانپذیر از هم‌اکنون لبریز از جمعیت هستند.
 
هجوم مسافران به آژانس‌های مسافرتی در پی حذف قانون تست پی‌سی‌آر دولت کانادا
Sub-Category: Miscellaneous
Happened at: Canada
Saturday, February 19, 2022 - 09:15


تورنتو دوربین‌های جریمه و نقره‌داغ کننده رانندگی بیشتری سفارش می‌دهد

خبر-تورنتو-دوربین-های-جریمه-کننده-و-نقره-داغ-کننده-رانندگی-بیشتری-سفارش-می-دهد
تورنتو به دنبال خرید و راه‌اندازی ۲۵ دوربین رادار و عکس‌برداری جدید برای گوشه و کنار شهر است تا به کاهش تعداد تلفات تصادفات رانندگی و جراحات جدی کمک کند، اما منتقدان می‌گویند که دوربین‌های زیر نظر گیرنده و جریمه کننده مساوی کاهش خطر نیست بلکه باید کارهای دیگری انجام شود تا خیابان‌های شهر ایمن شوند.
در سال ۲۰۲۰، تورنتو ۵۰ دوربین خودکار گرانقیمت نصب کرد که آنها را هر سه تا شش ماه یکبار جابجا می‌کند تا متخلفان بیشتری را جریمه کند. این دوربین‌ها در همان دو ماه اول برای شهرداری سودآوری چند میلیون دلاری داشتند.
 
Sub-Category: Miscellaneous
Happened at: Canada - GTA
Sunday, January 9, 2022 - 22:00


به کجا سفرکنیم-1 جزیره مادیرا - پرتغال

travel-madeira, travel-madeira-1
از این هفته تصمیم داریم شما را با نقاط زیبای جهان آشنا کنیم تا اگر به سفر فکر می‌کنید، بدانید جاهایی وجود دارد که شاید فکرش را نکرده باشید. اولین جایی که آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم را خودمان تجربه کردیم. نقطه‌ای در جهان که از دیدن زیباییش  نفستان بارها حبس می‌شود و خاطره‌اش هرگز از خاطرتتان نمی‌رود. جزیره مادیرا، یکی از زیباترین نقاط جهان است که سفر به آن را به شما توصیه می‌کنیم. باید بگویم وقتی از آژانس هواپیمایی خواستیم تا بلیط آن را برایمان بگیرد، نمی‌دانست آنجا کجاست، اما ما که در مورد آن خوانده بودیم تصمیمان جدی بود و سرانجام رفتیم.
Sub-Category: Miscellaneous
Happened at: Canada
Wednesday, August 1, 2018 - 20:00
 

شما فقط دوبار زندگی‌ می‌‌کنید....

anvari-you-live-twice
به مسافرت‌های علمی‌ تخیلی‌ می‌‌ماند، همانطوری که بسیاری از شما دوستان می‌دانید چند روز تورنتو نبودم. مسافرتی بودم شبیه آنچه در داستان‌ها و فیلم‌های علمی‌ و تخیلی‌ دیده و شنیده‌اید. به جایی که تفاوت‌های اساسی‌ با اینجا دارد، نمی‌دانم  اسمش را چه‌ باید بگذارم،‌ شاید مسافرت به یک مکان موازی یا مسافرت در زمان یک همچنین چیزهایی، در مورد مکان‌های موازی ، حتماً در فیلم‌های تخیلی‌ دیده‌اید... سفر شگفت‌انگیزی بود حتی هنوز مطمئن نیستم خواب دیدم یا در بیداری اتفاق افتاد...
Sub-Category: Miscellaneous
Happened at: World
Tuesday, January 23, 2018 - 19:00

Share this with: ارسال این مطلب به