ایران حداقل 3 موقعیت خوب دیگر برای گلزنی داشت که از دست رفت
اسپانیا که کنترل توپ و میدان را در دست داشت در نیمه نخست به دفعات سعی کرد با حملات پرفشار، خود را به دروازه ایران نزدیک کند.
تحرک بالای بازیکنان میانی، ارسال توپ های عمقی و نفوذ از کناره ها از جمله تمهیداتی بود که هیه رو به شاگردانش دیکته کرده بود تا هرچه زودتر به گل برسند و بدین ترتیب از زیر بار روانی سنگین مواجهه با ساختار دفاعی مستحکم ایران خارج شوند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
اسپانیا که برای صعود از گروه نیاز مبرم به سه امتیاز این مسابقه داشت نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد و بر شدت حملات خود افزود تا اینکه در نهایت در دقیقه ۵۴ در اثر برخورد توپ با پای بازیکنان ایران و دیه‌گو کاستا منحرف شد تا اسپانیا به گل برسد. حرکت رو به جلو و خارج شدن از گارد دفاعی سبب شد تا ملی پوشان کمتر از ده دقیقه پس از دریافت گل با ضربه روپای سعید عزت اللهی از درون هجده قدم اسپانیا به گل برسند اما داور با دیدن دقیق ویدئوی این گل، آنرا آفساید تشخیص داد و نپذیرفت. ایران حداقل 3 موقعیت خوب دیگر برای گلزنی داشت که از دست رفت. در این بازی بنا به تفسیر گزارشگران و منتقدان ایران بسیار عالی بازی کرد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا

ایران قبل از این بازی، مراکش را با نتیجه یک بر صفر شکست داده بود. تیم ملی ایران تنها در صورت پیروی مقابل پرتغال، در بازی بعدی‌اش، می تواند با احتساب هر نتیجه ای که در مسابقه میان اسپانیا و مراکش رقم بخورد راهی دور بعدی مسابقات شود.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, June 20, 2018 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به