پلیس می‌گوید خود را بسرعت به محل حادثه رسانیده و بطور عجیبی تا یکشنبه صبح (تهیه این گزارش) از دادن توضیحات درباره هر دوی این حوادث طفره می‌رود. مشخص نیست آیا این دو حادثه به هم مربوطند یا خیر
طبق گزارش‌های رسیده حاکی از فرار مردم به همه سمت از شلیک‌های پیاپی در منطقه "جارویس" در داون‌تاون تورنتو است. این گزارش می‌گوید تیراندازی در تقاطع خیابان‌های "ولسلی و بلیکر" اتفاق افتاده و پیش از رسیدن پلیس یا آمبولانس مجروحان با پای پیاده خود را به بیمارستان رسانده‌اند.
اما درست ۲ ساعت پیش از این حادثه و در فاصله حدودا ۱۷ کیلومتری از آن و در تقاطع خیابان‌های "گلن ارین" و "کلگوی" نیز تیراندازی شده که یک کشته و سه زخمی بجا نهاده بود. پلیس می‌گوید خود را بسرعت به محل حادثه رسانیده و بطور عجیبی تا یکشنبه صبح (تهیه این گزارش) از دادن توضیحات درباره هر دوی این حوادث طفره می‌رود. مشخص نیست آیا این دو حادثه به هم مربوطند یا خیر.
Shabani-realestate-toronto-canada
 
سه مجروح فراری با زخم گلوله و پای پیاده وارد بیمارستانی در تورنتو شدند
پلیس تورنتو طی یک توئیت گفت که سه نفری که در پی تیراندازی در شنبه شب در یک زمین بازی بچه‌ها در جاوریس زخمی شده بودند توانستند خود را قبل از ساعت ۹:۳۰ شب به بیمارستان "سنت جیمز" برسانند. پلیس از قول شاهدان عینی می‌گوید در این حادثه افرادی در حال فرار از صحنه مشاهده شده‌اند و هنگامی که افسران به مکان حادثه رسیدند شواهدی از شلیک با اسلحه پیدا کردند اما هیچ مجروح یا کشته‌ای را در محل پیدا نکردند. پلیس افزوده که در پی تماس مسئولین بیمارستان بود که از وجود سه مجروح که با اصابت گلوله وارد بیمارستان شده‌اند باخبر شده است.
charlie's meat nofills fresh halal toronto GTA
اگرچه پلیس پس از حضور در بیمارستان و گزارش اولیه‌اش سخن می‌گفت اما حاضر نشده هیچ اطلاعی در مورد شرایط، جنسیت و سن مجروحین ارائه دهد و فقط افزود که پلیس منطقه را علامت‌گذاری و محصور کرده اما نتوانسته محل وقوع تیراندازی را دقیقا تایید کند و هیچ مظنون یا مظنونانی را هم ندارد. تا همین جای این گزارش، آنچه جلب توجه می‌کند اینست که معمولا در تورنتو بین دو تا چهار دقیقه پس از وقوع یک حادثه پلیس، آتش‌نشانی و آمبولانس از راه می‌رسند اما در این حادثه مجروحان حتی بدون رسیدن هیچیک از این گروه‌ها، با پای پیاده و فرار کرده با زخم گلوله خود را از محل حادثه به بیمارستان رسانیده‌اند.
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
 
insurance بیمه
یک کشته و چهار زخمی در آنطرف شهر
به گفته پلیس پیل، در یک تیراندازی حدود ساعت ۷:۳۰ عصر در می‌سی‌ساگا یک کشته و ۴ زخمی بجا مانده‌اند. پلیس افزوده شرایط جسمانی این مجروحان یکسان نیست و افزوده که این نیرو توانسته این پنج قربانی حادثه را در مکان بیابد. یکی از این افراد در جا کشته شده و چهار مجروح دیگر با زخم گلوله به چند بیمارستان منطقه برده شده‌اند. "مارتینی" افسر پلیس گفت که نمی‌تواند هیچ اطلاعات بیشتری در مورد شرایط، جنسیت یا سن قربانیان ارائه دهد.
پلیس می‌گوید این تیراندازی در یک پلازا و در مجاورت فروشگاه‌های مواد غذایی متعدد رخ داده ولی نمی‌گویند که حادثه در داخل یا خارج این فروشگاه‌ها بوده است. پلیس همچنین نتواند بگویند چه چیزی منجر به تیراندازی شده و افزوده که "اطلاعات بسیار محدودی" دارد و هنوز هیچ مظنونی ندارد و کسی را نیز دستگیر نکرده است. با آغاز تحقیقات جنایی در این زمینه، مسیرهای منتهی به این منطقه بسته شده‌اند.
 
پلیس از شاهدان و یا هر کسی که از این دو تیراندازی خبری دارد درخواست کرده که سریعا از طریق تلفن زیر با واحدهای پلیس تماس بگیرد:
416-808-2222

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, May 30, 2021 - 08:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به