این ساختمان مسکونی ۴۴ طبقه، سرآغاز دوران جدیدی از معماری در تورنتو خواهد بود
تورنتو به زودی صاحب "یک دهلیز" می‌شود. "دهلیز" اولین پروژه کانادایی "جین گنگ" و شرکت مشهور او "استودیو گنگ"، که یکی از با سبک‌ترین و مجلل‌ترین شرکت‌های معماری جهان است؛ خواهد بود.
"دهلیز" که در قلب بخش میانی تورنتو واقع شده، در مجاورت محله‌های بسیار مطرح کانادا از جمله "رز دیل"، "فارست هیل"، مدارس مشهور، مغازه‌ها، رستوران‌ها و فضای سبز قرار گرفته است.

مجموعه آپارتمان‌های استثنایی "دهلیز" تورنتو

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
این ساختمان مسکونی ۴۴ طبقه، سرآغاز دوران جدیدی از معماری در تورنتو خواهد بود و قرار است استانداردهای بالای جدیدی را برای این شهر تعریف کند. "دهلیز" با مغازه‌های خُرده‌فروشی مربعی شکل در هم‌کف آغاز می‌شود و مارپیچ‌وارانه تبدیل به یک برج دایره‌ای شکل با فضاهای بیرونی زیبا و شکوهمند در سراسر ساختمانش می‌گردد. فرم پویای آن امکان طراحی فضاهای بیرونی چشمگیری را می‌دهد که هرگز تاکنون در هیچیک از ساختمان‌های تورنتویی دیده نشده است: تراس‌های طبقه طبقه زیبا. بیش از ۸۰٪ این ساختمان خوش‌طرح دارای تراس و یا بالکن است. این فضای بیرونی سخاوتمندانه مناظر بی‌نظیری از شهر را برای ساکنانش به نمایش می‌گذارد در عین حالی که نور طبیعی را به داخل آپارتمان‌های شیک خود دعوت می‌کند.
امکانات "دهلیز" به راحتی با بهترین هتل‌های ۵ ستاره دنیا رقابت خواهد کرد. ساکنان آن می‌توانند برای سلامتی خود از مرکز ورزشی - تناسب اندامی، استخر و اسپا - از جمله سونای خشک، اتاق نمک و اتاق اکالیپتوس - بهره‌مند گردند. برای آنهایی که از میهمانی و هم‌صحبتی اجتماعی لذت می‌برند نیز یک اتاق سرآشپزی، یک سالن غذاخوری خصوصی، یک اتاق استراحت و شراب‌نوشی، و چندین مکان مختلف دیگر برای میزبانی و لذت بردن از همراهی دوستان و خانواده خود وجود خواهد داشت. در غرب ساختمان، پارک "دهلیز" نیز دوباره طراحی شده و توسعه ۵۰ درصدی خواهد یافت تا بهشتی سبز در این منطقه سرسبز و پُر جنب و جوش شهری بوجود آید.
با ترکیب کردن آرامش جویبارهای مجاور ساختمان و انرژی مثبت شهر تورنتو، واحدهای لوکس و مجلل "دهلیز" تبدیل به مورد پسندترین واحدهای شهر خواهند شد. این یک فرصت طلایی در زندگی هر انسانی که خواهان ظرافت درجه یک است خواهد بود. قیمت‌های این واحدها از ۹۰۰ دلار شروع می‌شود. همین امروز محل زندگی آینده خود را رزرو کنید.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
"دهلیز" نقطه عطف جدیدی در معماری خواهد بود. این پروژه توسط سازنده‌ای ساخته می‌شود که سنگ لوح تقدیر و جایزه مدیریت دارایی (موسوم به Slate Asset Management) را برده است.

برای اطلاعات بیشتر مستقیما و با لینک زیر به وب‌سایت سازنده مراجعه نمائید:

One-Delisle-Toronto-Investment-Building-luxury-Yonge-St.-Clair
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, June 19, 2021 - 13:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به