اگر از مرکز شهر تورنتو کمى دور شويد و در مناطق اطراف سريع عمل کنيد امکان خريدهاى بهترى هم پيدا مى‌کنيد
تقريبا سيزده سال پيش بود که براى اولين بار، يک کاندو براى مشترى خريدم. يک کاندو يک خوابه با دن در تقاطع خيابان‌هاى "لزلى و های‌وى ٧" بود که يکصد و هشتاد و هشت هزار دلار براى فروش ليست شده بود. بعد از چند بار رد و بدل شدن آفر و چانه‌زنى، آفر ما به نهايت خودش رسيد که حتى يک پنى هم حاضر نبوديم بالاتر برويم، خريدار محترم ما آن کاندو را به قيمت صدو هفتاد و نه هزار دلار خريد. آنروز باورکردنى نبود که سيزده سال بعد براى خريد واحدى مشابه، خريداران بايد با هم رقابت کنند تا با پرداخت دو برابر و نيم قيمتى که ما آن روز پرداخت کرديم آپارتمانى را خريدارى کنند. براى دوستانى که بازار ماه‌هاى اول سال ٢.١٧ را بخاطر مى‌آورند بايد عرض کنم همان وضعيت در شروع سال جارى در مورد آپارتمان‌هاى يک اتاق خوابه برقرار است. اجازه بدهيد چند نمونه از آپارتمان‌هايى که در همين يک ماه ابتداى سال جديد فروش رفته‌اند در اينجا ذکر کنم.
* کاندو آپارتمان يک خوابه با دن با يک دستشويى در ريچموندهيل و در ساختمانى تازه‌ساز بيش از پانصد‌بيست هزار دلار به فروش رسيده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
* کاندو آپارتمان يکخوابه با دن در تقاطع خيابان‌هاى Bay و college در داون‌تاون تورنتو  به قيمت بيش از هفتصدو پنجاه هزار دلار معامله شد.
* کاندو آپارتمان يک خوابه با دن در خيابان سيمکو در داون تاون تورنتو که به قيمت ٥٩٩،٠٠٠ دلار ليست شده بود بعد از يک هفته به قيمت باور نکردنى هفتصد و هشتادهزار دلار به فروش رسيد.
متاسفانه اين قيمت‌ها براى يک آپارتمان يک خوابه که گاهى داراى يک فضاى کوچکى به نام دن هم مى‌باشد طبيعى و معمول شده است.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
‌تيم خودم آپارتمان يک خوابه اى را حدود يکماه پيش در خيابان" بى‌" به قيمت پانصد و نود و نه هزار دلار براى فروش ليست کرد و ظرف چند روز به قيمت نزديک به ششصدو شصت هزار دلار فروخت همچنين آپارتمان يک اتاق خوابه‌اى را در منطقه " ميميکو" دو هفته پيش ليست کرديم و ظرف چند روز بالاى ششصد هزار دلار به فروش رسانديم. قيمت‌هايى که فروشندگان محترم ما را به وجد آورد. متاسفانه سخت گيرى در پرداخت وام، خريداران را به خريد سرپناه هاى ارزانتر مجبور کرده است و آنها را بر سر يک دو راهى قرار داده است، يا اجاره‌هاى سرسام‌آور را پرداخت و از خانه‌دارشدن صرفنظر کنند يا براى خريد يک آپارتمان نقلى بالاى نيم ميليون دلار بپردازند. البته اگر از مرکز شهر تورنتو کمى دور شويد و در مناطق اطراف سريع عمل کنيد امکان خريدهاى بهترى هم پيدا مى‌کنيد. حتى اگر طرفدار خانه‌هاى رديفى يا تاون هاوس باشيد که هزينه ماهيانه کاندو را هم ندارد موارد خوبى در اطراف تورنتو پيدا خواهيد کرد که فضاى قابل زيستى چندين برابر کاندو يک اتاق خوابه در اختيار شما قرار مى‌دهد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
گرافى که در اين صفحه براى شما از سايت تشکيلات املاک تورنتو Treb انتخاب کرده‌ام وضعيت قيمت‌ها و تعداد فروش کاندوهاى فروش رفته در سه ماهه پايانى سال قبل را با زمان مشابه سال پيش از آن مقايسه مى‌کند. چنانچه پرسشى در اين زمينه داريد با شماره تلفن و آدرس ايميلى که در اين صفحه درج شده مى‌توانيد با من تماس يگيريد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, January 29, 2020 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به