کسانی که هم‌اکنون در خانه‌ای بزرگ و قدیمی زندگی می‌کنند و مرتباً باید از پله‌ها بالا و پایین بروند، می‌توانند خانه فعلی خود را بفروشند و در این تاون‌هاوس‌های جدید و شیک زندگی کنند
با سلام و آرزوی اوقاتی خوب، در هفته قبل راجع به یک پروژه در خیابان یانگ و بالاتر از استیلز با شما صحبت کردم. این ساختمان فوق در حال تکمیل است و سال آینده به خریداران تحویل داده خواهد شد. شرکت سازنده پروموشن خاصی را برای خریداران در نظر گرفته است. این پروموشن به خریداران امکان می‌دهد که تنها با 5% قیمت آپارتمان، واحد مورد نظر خود را پیش‌خرید کنند.
برای مثال شما برای پیش‌خرید یک آپارتمان 2 خوابه‌+‌ دن تنها به 45 هزار دلار احتیاج دارید. این پروموشن برای مدتی کوتاه و تا آخر آگوست ادامه دارد و اما در این هفته قصد دارم در مورد 2 پروژه دیگر با شما صحبت کنم که اولی مربوط به تاو‌ن‌هاوس‌های Free hold و دومی مربوط به یک ساختمان د‌ر مرکز شهر تورنتو و در خیابان Dundas می‌باشند، که به تازگی پیش‌فروش هر دو شروع شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
پروژه اول در تقاطع خیابان‌های Bathurst و Rutherford ساخته خواهد شد. این منطقه که به آن Rutherford Plaza می‌گویند، یکی از بهترین مناطق برای زندگی در کل تورنتو شناخته شده است. در این منطقه انوع رستوران‌ها، باشگاه‌های ورزشی و فروشگاه‌های خرید قرار دارند و تمامی 5 بانک بزرگ در این پلازا شعبه دارند.
این تاون‌هاوس‌ها بسیار بزرگ و جادار ساخته خواهند شد. هر کدام از آنها 2510 فوت مربع (حدود 250 متر) زیربنا دارند و اگر شما دو اتومبیل دارید برای شما ایده‌آل هستند. هر کدام از این تاون‌هاوس‌ها 2 محل گاراژ برای پارک اتومبیل دارند.
علاوه بر این شرکت سازنده که یک شرکت قدیمی با سابقه 50 سال ساختمان است، پروموشن خاصی را برای خریداران در نظر گرفته است. به من اطلاع داده شده که شرکت سازنده برای خریداران، یک آسانسور اختصاصی نصب می‌کند تا هر کدام از تاون‌هاوس‌ها با کمک آسانسور خود بتوانند بین طبقات رفت و آمد داشته باشند. این آسانسور اختصاصی Private Elevator برای کسانی که به دلیل کمر درد یا درد مچ پا، از پله استفاده نمی‌کنند، ایده‌آل به نظر می‌رسد. شرکت سازنده برای مدت کوتاهی، این آسانسور را بدون هزینه اضافی به خریداران می‌دهد ‌و این مسئله در قرارداد خرید نوشته می‌شود.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
لوکیشن عالی این تاون‌هاوسها Free hold به همراه اندازه و سایز جادار و پروموشن آسانسور اختصاصی، این پروژه را یکی از بهترین موارد برای پیش‌خرید می‌کند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
کسانی که هم‌اکنون در خانه‌ای بزرگ و قدیمی زندگی می‌کنند و مرتباً باید از پله‌ها بالا و پایین بروند، می‌توانند خانه فعلی خود را بفروشند و در این تاون‌هاوس‌های جدید و شیک زندگی کنند و با کمک آسانسور خود، بین طبقات این تاون‌هاوس به راحتی حرکت کنند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
پروژه دوم این هفته به ساختمانی در مرکز شهر تورنتو اختصاص دارد که در مرکز شهر تورنتو Downtown ساخته می‌شود. همانطور که حتماً شنیده‌اید، قیمت متوسط آپارتمان در مرکز شهر تورنتو، حدودا 1300-1200 دلار برای هر فوت مربع می‌باشد. یعنی برای خریدن یک آپارتمان 500 فوت مربعی، شما به حدود 600 تا 650 هزار دلار احتیاج دارید. این پروژه با قیمت متوسط 1000 دلار برای هر فوت مربع، بهترین و مناسب‌ترین قیمت را در بین پروژه‌های Downtown دارد. از محل این پروژه تا دانشگاه رایرسون تنها 5 دقیقه فاصله است. شرکت سازنده پروموشن ویژه‌ای را برای این پروژه در نظر گرفته است. این سازنده در هر سال فقط 5% قیمت آپارتمان را تا زمان تحویل از شما می‌گیرد. برای مثال برای یکخوابه با دن به قیمت 600 هزار، شما 30 هزار دلار در سال 2019، 30 هزار دلار در سال ‌2020، 30هزار دلار در سال 2021 و 30 هزار دلار را در هنگام تحویل به شرکت سازنده ایتالیایی خواهید پرداخت.
بنابراین مبالغ پرداختی به سازنده ایتالیایی، فاصله زیادی با هم دارند و به شما امکان می‌دهد تا بتوانید برای پرداخت‌های بعدی‌تان پس‌انداز کنید. علاوه بر این دو پروژه که در این هفته با هم راجع به آن صحبت کردیم، همه هفته اطلاعات پروژه‌های منحصر به فرد با شرایط استثنایی به من می‌رسد که شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از جدیدترین پروژه‌ها و بهترین پروموشن‌ها با من تماس بگیرید.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


هفته شما خوش
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, August 21, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به