این پروژه به کسانی که می‌خواهند در نزدیکی بزرگراه‌های اصلی خانه جدیدی را پیش‌خرید کنند، امکان می‌دهد تا با 30 تا 35 هزار دلار یک واحد نو را بخرند و در ظرف 15 تا 18 ماه تحویل بگیرند
با سلام و آرزوی اوقاتی خوش برای شما، در هفته قبل راجع به دو شرکت سازنده صحبت کردم که برای مدت کوتاهی، واحدهای خود را با حداقل پول پیش و Deposit می‌فروشند.
ساختمان اول در نزدیکی تقاطع یانگ و اگلینتون و در خیابان Broadway قرار دارد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
شرکت سازنده تا مدت 2 هفته واحدهای دو خوابه و سه خوابه خود را تنها با 5 درصد پول پیش به شما می‌فروشد. این واحدها از حدود 920 فوت مربع شروع می‌شوند و شما برای پیش‌خرید آنها در دو قسط و هر قسط فقط 23 هزار دلار به سازنده می‌دهید.
ساختمان دوم در تقاطع خیابان‌های Steeles/Yonge و کمی پایین‌تر از ساختمان‌های World on Yonge قرار دارد. این ساختمان که هم‌اکنون بیرون آن تکمیل شده، در سال آینده به خریداران تحویل داده می‌شود و شرکت سازنده قبول کرده که واحدهای 2 خوابه‌+‌ دن خود را تنها با 5 درصد به خریداران عرضه کند که کل پیش‌پرداخت شما معادل 43 هزار دلار خواهد شد. پس از آن شما هیچ مبلغی به سازنده نمی‌پردازید. حتی پس از تحویل نیز شما مبلغی نخواهید داد. کل باقیمانده مبلغ در زمان تنظیم سند Final Closing به سازنده پرداخت خواهد شد.
این دو ساختمان با موقعیت مکانی و Location عالی، جزو بهترین پروموشن‌های هفته قبل بودند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
از این هفته شرکت سازنده دیگری، واحدهای خود را برای مدت 4 هفته به صورت پروموشن 5 درصد به علاقمندان عرضه می‌کند. این ساختمان که در خیابان شپرد و تقاطع دان‌میلز در حال ساخت است، در سال 2021 به شما تحویل می‌شود. توجه داشته باشید که پروموشن 5 درصد در تمام این پروژه‌‌ها فقط برای مدت کوتاهی باقی خواهد ماند. شرکت‌های سازنده اعلام کرده‌اند که در هر زمان می‌توانند‌ آنها را کنسل کنند. برای واحدهای دو خوابه این ساختمان، شما فقط به 35 هزار دلار "پیش‌پرداخت" احتیاج دارید و پس از آن تا زمان تحویل مبلغ دیگری به سازنده نمی‌پردازید.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
این ساختمان که دقیقا روبروی‌Fairview Mall  ساخته می‌شود، دسترسی بسیار خوبی به متروی خیابان شپرد دارد و علاوه بر دسترسی به "ساب‌وی"، این نقطه به دلیل نزدیکی به بزرگراه 401 و بزرگراه 404، بهترین نقطه از نظر دسترسی به بزرگراه‌های اصلی شناخته شده‌ و شما با کمک این دو بزرگراه اصلی به همه شرق و غرب و شمال و جنوب تورنتو، دسترسی خواهید داشت.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
از سوی دیگر این ساختمان‌ علاوه بر دسترسی به تمام مراکز خرید Fairview Mall، در فاصله کمی از بهترین کتابخانه تورنتو، یعنی Library Fairview قرار دارد. این کتابخانه که 4 سال پیش کار توسعه و ترمیم آن به اتمام رسید، مجهزترین کتابخانه شهر نورت‌یورک محسوب می‌شود.
این پروژه به کسانی که می‌خواهند در نزدیکی بزرگراه‌های اصلی خانه جدیدی را پیش‌خرید کنند، امکان می‌دهد تا با 30 تا 35 هزار دلار یک واحد نو را بخرند و در ظرف 15 تا 18 ماه تحویل بگیرند.
همه هفته اطلاعات بهترین پروژه‌ها با شرایط استثنایی به دست من می‌رسد. ساختمان‌هایی که برای مدت کوتاهی پروموشن‌های Limited time دارند و به شما کمک می‌کنند تا از آنها استفاده کنید.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از پروژه‌ها و نقشه آنها با من تماس بگیرید.
هفته شما خوش
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, October 2, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به